Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paola z Bydgoszczy

Dobry masaż w Bydgoszczy

Polecane posty

Gość gość
Wybrałam się ostatnio z moim chłopakiem na masaż. W ciemno wybraliśmy Szlachetny Dotyk w Łodzi. Podobała nam się reklama itp. Zamówiłam przez neta wizytę, ale nie do końca byłam pewna, który wybrać (szeroka oferta). No i pojechaliśmy prawie 60km w ciemno... I słuchajcie! na miejscu zapytano nas czy życzymy sobie kawę itd. Szok! Później masażysta dokładnie wypytał o nasze zdrowie: co nas boli, jak na co dzień żyjemy... No i sami dobrali nam masaż. Rewelacja! Wstałam jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz treningu w swojej okolicy? Zależy Ci na skuteczności ćwiczeń? Oto wyszukiwarka, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Znajdź trenera z wybranej dyscypliny w Twojej okolicy :) Wejdź na https://lepszytrener.pl/bydgoszcz i znajdź swojego trenera lub instruktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Witam, zajmuję się Pani Pan masażem. Przedstawiam możliwość uzyskiwania jeszcze większych dochodów dzięki tej pracy. Wystarczy wykorzystać dodatkowo olej konopny CBD [ już legalny w Polsce ] Podczas masażu nanosimy na palce po kilka kropel CBD, wcierając go w skórę, szybko przenika dając efekt usunięcia wszelkiego bólu na długi okres czasu. Zabieg ten spowoduje jeszcze jedno - pacjent poleci Panią Pana wszelkim swym znajomym, a to da następnych zadowolonych klientów. Tu znajdą Państwo jeden z obecnie najlepszych olejów CBD w najniższej cenie na rynku. Na życzenie też można mieć tu wieloletni dodatkowy biznes. www.olejkonopny.pl.tl Z poważaniem Janusz 609 583 837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja polecam Pana Darka, dojeżdza do pacjentów do domu w Bydgoszczy i okolicach. Wykonuje m.in. masaże lecznicze i relaksacyjne. Szybko naprawił moje plecy. Jakby ktoś chciał to numer z wizytówki 780077162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pan Darek       http://fb.me/dariusz.masaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×