Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paola z Bydgoszczy

Dobry masaż w Bydgoszczy

Polecane posty

Gość hannnia
Witam :-) z ciekawości czytajac wasze posty skorzystalam ostatnio z uslug masażu przez pana Michala z gabinetu Szyszka i musze powiedzieć ze bardzo mile sie zaskoczylam :-)) ogólnie czesto korzystam z masaży ale po ostatniej wizycie stwierdzilam ze zawsze za te wizyty przeplacalam :-) Pan Michal wymasowal moje miesnie dużo staranniej i profesionalniej niż inni masazysci przy czym cena byla dużo nizsza a usluga dużo przyjemniejsza i bardziej profesionalna :-) pozdrowienia dla wszystkich a dla zainteresowanych z czystym sumieniem w Bydgoszczy polecam masaż u Pana Michala z gabinetu Szyszka na lipowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyszka rządzi! ;) na tym forum szczególnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marissssa35
Wydaje mi się ze ktos jest bardzo zzyty z gabinetem szyszka i 24h sied*******mpie wpisujac opinie pod roznymi loginami...dajcie sobie luz....ludzie naprawde szukaja dobrego masazu, a czytając te wszystkie wymuszone bzdury trudno cos wywnioskowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam na grouponie bon na masaż w Bajecznym SPA, zostałam potraktowana jak klient gorszej kategorii, właściwe naciągacz. Oczywiście masażysta stwierdził, że jeden masaż nic mi nie da i jak przyjdę za normalne pieniądze, to będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby przyszło ocenić świadomość społeczną no np. w kwestii wartości masażu w profilaktyce i zdrowiu wyłącznie,pomijając wartości subiektywne to z czystym sumieniem w skali 10cio stopniowej można ocenić na pałę+To niezły wynik jeszcze kilka lat wstecz było dużo gorzej. Ale to wciąż za mało by w pełni korzystać z jego dobrodziejstw. POL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie mylić salonu Szyszka z Bajecznym Spa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryst0381
Osobiście byłem w kilku miejscach w Bydgoszczy na masażach. Salony, które mogę polecić to oba gabinety na Lipowej oraz na Głowackiego. Nie mam pamięci do nazw niestety, ale te gabinety spełniły moje oczekiwania. Wychodzę z założenia, że popularność salonu, reklama i otoczenie nie mają większego znaczenia, liczą się natomiast umiejętności i to w jaki sposób masażyści uśmierzą ból. Ważne, by było czysto, schludnie, z czystymi ręcznikami/podkładami i ciepło. To wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam Pana Michała z salonu Szyszka na ul.Lipowej.Wybierając dobrego masażystę sugerowałam się wyłącznie opiniami w sieci którego były dla Pana Michała w 99 % pozytywne.Jestem po kilku masażach u Pana Michała i na pewno jeśli kiedykolwiek będę ponownie w takiej potrzebie zgłoszę się tylko do niego:).Profesjonalnie, z wyczuciem,cenowo rewelacja,Masuje o wiele dłużej niż jest to przewidziane a cena pozostaje bez zmian.Fajna, spokojna atmosfera no i najważniejsze jest to że są efekty jego pracy.Moje plecy są mu wdzięczne,oj i to nawet bardzo :)Szczerze polecam ul.Lipową 8/4 w Bydgoszczy .Pozdrawiam.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Michał wyjątkowo tu jest popularny, szkoda że musi się zniżać do takich sztuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w salonie Szyszka, siedzą świstak i zawijają bajer w papierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem masażystą i jest mi wstyd za te manewry gabinetów z ulicy Lipowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkaa 82
Mam zawsze duże wątpliwości szukając rekomendacji w necie i niestety potwierdziło się to ostatnio, gdy skorzystałam z masażu na Lipowej, z grzeczności nie wymienię nazwy, jednym słowem żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki0619
czytajac te bzdury ktore wypisuje chyba konkurencja,naprawde mozna doznac szoku. Chodze na masaze juz od 7 lat. Ludzie, piszecie np. 'bylem pol roku temu... ' sprawdzcie najpierw czy dany gabinet chociaz istnia!!!!!l,bo to zalosne! Ja polecam GiGi Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna Bartodzieje
Dobry masaż w Bydgoszczy? Hmm pewnie jest wiele miejsc, ja korzystam z Pogotowia Rehabilitacyjnego tel.: 737-000-100, tyle, że tam to ogólnie nie tylko masaż, ale i rehabilitacja z zabiegami, z dojazdem co przy mojej endoprotezie jest zbawienne. Nawet krioterapie mają, jestem bardzo zadowolona, jedyne na co można się poskarżyć to kolejki na pierwszą wizytę. Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykupiłam na Grouponie 3 masaże w FIZJAN. Masaż robi młoda babeczka, fizjoterapeutka, co dla mnie było ważne (u facetów trochę się krępuję). Masaż był inny niż wszystkie. Sama zresztą mówiła, że to jej autorski masaż, bo samym klasycznym nie lubi masować i łączy go z innymi rodzajami. Jestem zadowolona. Gabinet mały, ale bardzo czysty. Ręczniki na miejscu (czyste!!!), podkłady jednorazowe. Nie czułam się jak zło konieczne (często z groupona tak jest).Minus- brak prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz fachowej pomocy w dolegliwości bólowej krgosłupa?przetrenowałeś się? masz nieodpowiedni trening? chcesz dobry masaż, porady treningowe? zapraszam na www.sportzdrowiepasja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymewski
Witam, ja mogę wam polecić masażystę, który przyjmuje w salonie secesjaNova na ulicy cieszkowskiego. To jest w miarę nowy gabinet i młody masażysta ale wie co robi :D www.gabinetkasprzak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrzy masażyści są w Szpitalu Wojskowym i w MSW. Polecam! Jak nie chcecie czekać miesiącami to pan w Wojskowym przyjmuje też prywatnie. Cena 40 zł, pokój nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gabinet Helios przy Śniadeckich. Chodzę tam na masaż stemplami, z którego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma35
Ja byłam u Pana Emila, przyjmuje w pogotowiu rehabilitacyjnym, ktoś już wyżej podawał namiary. Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie, parę masaży, świetny relaks i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgosc12345x
GIGI skoncz robic sobie autoreklame! Jakby salon byl tak dobry jak piszesz to nie robilabys autoreklamy tylko miala klientow z innego zrodla. Paranoja. Ja do GIGI napewno NIE POJDE za te bzdrury ktore tu wypisuje. Niech zgadne...zaraz bedzie kilka komentarzy broniacych GIGI i potwierdzajacych zarazem co tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr S
Witam. Bardzo mnie ciekawi , czym kierują się osoby korzystające z usług masażysty. Często słyszę opinie, że masaż dobry bo trwał długo, był mocny, czy też było miło. Nikt nie wspomina o wywiadzie, który jest podstawą do wykonania dobrego masażu. Jeśli masażysta nie pyta o: pochodzenie bólu, rodzaj wykonywanej pracy, choroby współistniejące, jak nadciśnienie, cukrzyca czy chociażby tylko o aktualne samopoczucie, to nie jest to dobry masażysta. Minimum wiedzy i przyzwoitości to takie właśnie pytania. z wyjątkiem masażu stricte relaksacyjnego, przy którym ewentualnie można sobie pogłębiony wywiad odpuścić. Kolejne pytanie, czy ktoś z państwa był masowany w pozycji siedzącej, na specjalnym krześle do masażu gdzie opracowuje się kark, kaptur, barki,. Nie da się każdego zabiegu masażu wykonać na stole, ponieważ wymagana jest pozycja przeciwbólowa lub po prostu pojawiają się zawroty głowy, nudności. i zwyczajny dyskomfort. Następne pytanie dotyczy długości zabiegu, czy masażyści informują o tym, że w przypadku serji zabiegów zaczyna się od krótszego, a z każdym kolejnym zabiegiem wydłuża się czas trwania masażu, by znów skrócić je pod koniec. Należy przy tym uprzedzić pacjenta, klienta o tym, iż może poczuć się nieco gorzej po kilku pierwszych zabiegach. Taka terapia bardzo często ma taki skutek u osób, które korzystają z masażu po raz pierwszy. Ostatnie pytanie dotyczy dodatków, takich jak: olejki zapachowe, muzykarelaksacyjna, palące się świece, czy też kadzidełka . Czy one mają duży wpływ na zwiększenie poczucia komfortu i relaksacji? A i może jeszcze jedno małe pytanko, czy byliście kiedyś u niewidomego masażysty, albo masażystki i czy rzeczywiście tak dobrze masują, albo przynajmniej czy zmniejsza to wasze zakłopotanie gdy masażysta jest osobą niewidomą? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry masażysta na Orlej. Gabinet czysty i przytulny. Zanim sie do mnie zabrał to wypytał o wszystko. Jak weszłam to zamknął drzwi na klucz i troche speniałam ale zaraz wyjaśnił, że nie ma wchodzenia, pytania i odbierania telefonów. Ręczniki czyste, podkłady jednorazowe, prysznic, majteczki jednorazowe kazał załozyć (miał). Ma niesamowity dotyk. Zrelaksowałam się mega choć byłam spięta mocno. Jeszcze wrócę jak czas pozwoli. Aaaaa i nie patrzy na zegarek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam z czystym sumieniem Panią Justynę z Centrum Masażu Vitalia na Reja 2. Indywidualne podejście do klientów i zaangażowanie. A miałam problem z rwą kulszową , którą nie jest łatwo wyleczyć. Pani Justynie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaJ830
Ostatnio miałam problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Myślałam, że pozostają tabletki i maści ale na szczęście trafiłam na Panią Justynę, która wie co robi jest bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do klientki. Klimacik w salonie również daję uroku i ceny przystępne. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam. Pani Justyna przyjmuję na ul. Mikołaja Reja Centrum Masażu Vitalia. Można znaleźć kontakt na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zlysze ze ten masazysta jest przystojny to sie zastanawiam czego ta osoba szuka? Chyba niecsa szczesliwe w zwiazku lub sa samotne. Najlepszy masaz. Robi moja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beware4
Takich rzeczy jak dobrych masażystów nie szuka się na kafeterii tylko na forach o typowo takiej tematyce jak np. FlexiForum.pl myslę, że tu prędzej znajdziesz kogoś odpowiadającego Twoim potrzebom. Looknij sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×