Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paola z Bydgoszczy

Dobry masaż w Bydgoszczy

Polecane posty

Gość gość
Polecam Butterfly Bydgoszcz - Bartodzieje ul. Głowackiego 27 m1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuuulka
Ja polecam Gabinet Masażu "Szyszka"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażysta Tomek na początku Dworcowej, nie jest tani i niezbyt higieniczny, ale naprawił bioderka córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiSi786
Byłam w Gabinecie masażu na Lipowej , "Szyszka", naprawdę mogę powiedzieć, że masażysta tam jest świetny! Sprzęt ma zupełnie nowy, klimat całego piętra budynku w klimacie orientu, muzyczka relaksacyjna w tle, naprawdę polecam. Gabinet czysty, zadbany, naprawdę WARTO! I do tego ceny atrakcyjne, ja przyszłam z ulotką i jeszcze dostałam 15% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lipowej jest chyba Bajkowe Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina77
A ja bylam na tej lipowej i jakos bez szału...Ani higiena nie zachwyca, ani masaz tez nie porywa...przeciętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet masażu ul. Wańkowicza 3 Bydgoszcz-Fordon 85-796 782 641 986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża z Kairu
Ja polecam w Ciechocinku Villa Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkałam w Bydgoszczy to chodziłam do salonu na początku Pomorskiej, przy Podolskiej. Wyleczyła mnie z rwy kulszowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menago Orange
Poziom masaży w Bydgoszczy jest tragiczny, w salonach głaskanie/mazianie a w gabinetach masażu więcej ględzą niż masują, no tragiczny poziom higieny. Powinni pojechać do byle ośrodka SPA nad morzem i nauczyć się obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojti67
Moze i czasem rzeczywiscie miziają, ale skoro juz kogos krytykujesz to sam/sama naucz się najpierw poprawnej polszczyzny, bo Twoje zdanie nie ma kompletnie składu ani ładu! A jeśli chodzi o masaże nad morzem to raczej zły autorytet...brud, smród i żenujący poziom wiedzy i umiejętności masażystów!Byłem w wielu ośrodkach i jeszcze ani razu nie czułem zadowolenia z zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na masażu na Lipowej, wygnieciony ręcznik z potem poprzedniego klienta, żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Zygmańska
Moim zdaniem najlepszy masaż a co za tym idzie najlepszy masażysta to Pan Michał Szyszka z Gabinetu Masażu "Szyszka" w centrum Bydgoszczy ! Nie dość, że tanio bo 30 zł za masaż uważam jest to niewiele to profesjonalnie :D Wystrój lokalu jest śliczny a do tego Pan Michał nie trzyma sie kurczowo czasu jak to robi wiele masażystów tylko jak on to mówi "muszę opracować wszystkie spięte mięśnie" i z 30 minut robi się 45/50 minut a cena pozostaje bez zmian :D Jako osoba pracujaca fizycznie na kasie w Tesco chodze systematycznie na masaz bo nie wyrabiam z bólu i dopiero jak trafiłam na Gabinet "Szyszka" moge smialo powiedziec ze jestem odprezona zrelaksowana i do innego masazysty na pewno nie pojde :] Polecam :D Jezeli naprawde chcecie bydz potraktowani profesjonalnie i nie zaplacic duzo to jedynie Szyszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Zygmańska
Tu mam jeszcze namiary do niego888284373 a tu taka stronka:http://salonszyszka.wix.com/szyszka Pozdrawiam PS wiem w poprzedniej wypowiedzi wkradl mi sie blad nie wiem jakim cudem oczywiscie pisze sie " być "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na masażu na początku Dworcowej, strasznie stary salon fryzjerski, i tam jest masażysta Tomek. Skutecznie usunął rwę kulszową, ale okupiłam to traumą. Wilgotny ręcznik po poprzednim pacjencie, kapiący!!! pot z czoła masażysty, i sapanie. I jeszcze jakiś religijny bełkot. Nie wiem jak ten cały obiekt przechodzi kontrole, wszystko zniszczone, sypiące się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka masaży
A ja byłam u różnych masażystów na przestrzeni 20 lat i wspominany wcześniej Portugalczyk jest bezkonkurencyjny ! Nie dość, że przystojny, zadbany to jeszcze ręce czynią cuda ! Nawet nie trzeba mówić gdzie boli bo on sam to wyczuwa palcami. Robi mocny masaż ale za to później kręgosłup nie boli a po takim głaskaniu co niektórzy oferują to zero poprawy ! Niestety, już nie pracuje jako masażysta tylko na fizjoterapii w nowym centrum rehabilitacji przy onkologii ale z tego co wiem ma sporo klientów do których jeździ do domu z łóżkiem. Moja koleżanka do niego dzwoni regularnie raz w miesiącu i zawsze zadowolona. Bierze 50 zł z dojazdem ale robi długi porządny masaż więc chyba też się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada67
Co znaczy długi masaż za 50zł? 30 min...40 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka masaży
ponad godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Andrzej ul.Miętusowa 13 Osowa Góra Pan Andrzej jest dość specyficznym człowiekiem,ale skutecznie usnął moje bóle kręgosłupa.Może nie jest w gabinecie jak w luksusowym spa,ale dla mnie najważniejszy jest efekty i cena. Od niedawna zaczęłam biegać i teraz korzystam z masażu rozluźniającego,raz w tygodniu,właśnie dalej u Pana Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoskaaaa123
Ja również slyszłam,ze portugalczyk jest taki super dobry i niedrogi, więc postanowiłam się przekonac,bo mam duze problemy z plecami...niestety nie dosc,ze się spoznia...i to bez slowa przepraszam,to dodatkowo wcale nie przedluza masazu tylko co do minuty liczy czas...Jak dla mnie to niezły z niego cwaniaczek,ale to juz inny temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rwa kulszowa
Też się dałam namówić na Portugalczyka, w domu, i pomyłka, masaż bardzo bolesny, nie zapytał mnie zdjęcie, nic nie sprawdzał, tylko od razu masaż. Na drugi dzień plecy miałam jak odbite. Polecam za to p. Darka Skrzypczyka na Białych Błotach, wywiad, karta klienta, przed masażem kilka minut badania stanu kręgosłupa, oddaje się w pewne ręce i bez bariery językowej, wszystko dobrze przepytane i wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ile osób tyle zdań,a ja jestem stałą klientką pana z Portugalii już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełeek
A ja uwielbiam masaże i nie przeszkadzają mi te wasze wymyślane problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda01
Witam :D Ja sie zgadzam w 100% z Kasia Pan Michał z gabinetu "Szyszka" przy dworcowej, a dokladniej na Lipowej w Bydgoszczy robi cuda tymi swoimi rekami !!! Nie dosc ze czysto schludnie zawsze swieze reczniki i podklady to w dodatku cena tez jest przystepna :D Niby bierze 30 zl za 30 minut ale jeszcze mi i moim znajomym sie nie zdarzylo aby faktycznie trwal on 0,5h Z doswiadczenia wiem ze trwa on 45-60 minut :] Nie wspominajac juz o efektach :D Gwarantuje ze juz po pierwszym masazu ból znika :) Naprawde polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda01
Pytanie jeszcze do niezadowolonych z masażu na lipowej ! Czy chodzi wam o "Bajeczne SPA" czy o gabinet masazu "Szyszka" , bo na Lipowej sa dwa salony? Osobiscie bylam i tu i tu i w 100% wole gabinet Szyszka Mysle ze w bydgoszczy to najlepsze miejsce na masaz ! :D Reczniki zawsze swieze i pachnace :D Czekam na wyjasnienie od niezadowolonych :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska66
Ja bylam u Pana Michała jakies pol roku temu i bylo normalnie..bez fajerwerkow!Zwyczajny masaz...no i nie zgadzam sie z tym,ze za 30zl robi 60-min masaz...Mnie trzymał tyle,za ile zapłaciłam czyli 30min...A miejsce tez zwyczajne...zapewniam,ze są w Bydgoszczy bardziej ekskluzywne salony, których ceny są równie przystępne...Ale kazdy chodzi tam,gdzie mu wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adda - dlaczego ktoś ma wyjaśnia tobie, dlaczego jest niezadowolony?! A Bajkowe SPA, to tylko z nazwy, cały czas na grouponie, dodzwonienie się tam graniczy z cudem, bo masażysta robi tam za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Michał z Szyszki to profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajeczny Spa & Salon, nie można porównywać z zwykłym salonem masażu Szyszka, to zupełnie inne standardy, dodatkowe ten pierwszy obiekt świadczy usługi kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz?! A co takiego specjalnego jest w tym bajecznym SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×