Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cofnąć czas tylko raz

Żałuję, ze miałam zasady i byłam porządna!

Polecane posty

Gość paulina iiiii
nie uprawiałam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam tak samo, w efekcie nadal jestem dziewica mimo 28 lat i nikt tego nie docenia. Zasanawiam.się nad sprzedaniem.dziewictwa, przynajmnoej bym.miała kasre bo na porządnego faceta na stale juz raczej nie moge liczyć (to szukanie igły w stogu siana)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Dlatego ze lecisz tylko na wyglad a porzadny to nie jakis przystojniaczek ktory zdradzi cie przy pierwszej okazji a wiadomo ze tacy okazji maja pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfff dobre sobie
 

Dlatego ze lecisz tylko na wyglad a porzadny to nie jakis przystojniaczek ktory zdradzi cie przy pierwszej okazji a wiadomo ze tacy okazji maja pelno.

Jasne, porządny będzie brzydki a nie zdradzi tylko dlatego ze nie ma.okazji. Jakby miał okazje to by korzystał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
 

to jest najgorsze właśnie, że niektórzy mają wszystko za darmo bez żadnych wysiłków ;(

Co za bzdura. Dla przyjmnosci wiele się poświęca. Te rozwiązle kogoś znalazły, bo umialy się facetem zająć i go przygarnac emocjonalnie. O e ryzykowaly dobra opinia, odrzuceniem. Ta "rozwiazlosc" to duża lekcja życia. 

Ja z dobrej dziewczyny stałam się "rozwiazla" i nie żałuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
 

mam 2o lat, w tym roku 21. nigdy nie uprawiałam seksu, nie miałam chłopaka. Ale mam pewnego "kolegę". Zaczęliśmy ze sobą częściej rozmawiać. Padła propozycja seksu. Odwlekam to chyba od pół roku (razem pracujemy ale rzadko się widujemy, studiuje dziennie). Strasznie mnie kręci i mnie kusi. Jest przystojny. No i w sumie pierwszy facet z którym rozmawiam na takie tematy. Ale jest jedno ale: jest w związku. On powiedział że nie chce mnie do niczego namawiać, bo...moja moralność. Co byscie zrobiły na moim miejscu?

Jest w związku = nie tykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
 

Jest w związku = nie tykaj

 Patusia ty też jeszcze cnotliwa? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×