Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alice in...

Jak sie zyje w Anglii...?

Polecane posty

Gość gość
GB to przebogaty kraj. My brytyjczycy mamy wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl też się cieszymy, że cię już tu nie ma. Miejsce polskiego wola roboczego jest w obszczanym flacie bez tynku w uk. I tam ma ryć za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam konczyłam historię, i jestem na zasiłku od ukonczenia studiów, a juz 40 dobiegam... mieszkam oczywiscie w PL, i wszystko juz mi jedno, ale z tego co widze to osoby tu piszace to kompletny plebs, ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 0 usmiałam sie, ale mi by sie tam chyba ba podobało... tez lubię chodzic na luzie kapię sie dwa razy w tygodniu, i nie smierdze, ale u nas taka mentalnosc, ze trzeba dwa razy dziennie sie szorowac najgorsza chemia, dziecko co gorsza to samo, niemowlaki codziennie kąpane, na 16 stopni ciepłe czapki dla dzieci.. a jak wypijesz piwo to cie biora od razu za patologię obgaduje sie kazdego co wygląda inaczej, nie mozna załozyc nawet kolorowych sznurówek, a kobieta w wieku 40 lat trampek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapię sie dwa razy w tygodniu, i nie smierdze x kloszard nie czuje ze smierdzi, ty masz tak samo brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdzi to się po miesiącu niemycia... zreszta nie pracuje fizycznie, siedze w domu, ale w polsce jest taka mentalnosc, wyzywanie tylko i ciemnota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe sznurowki to zakladaja geje:D a kobieta po 40 powinna wiedziec jak sie stosownie do wieku ubierac, elegancko a nie udawac nastolatke w trampkach hahahahahha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, w Polsce to jeszcze człowieka pobija za sznurówki, a kobieta po 40 to dla ciebie jakas stara matrona? Ja w tym roku kończe 40 , i nie ubieram sie w zakiety, bo to zwyczajnie niewygodne i jeszcze b postarza. u nas jest mentalnosc, ze jak masz 40 lat to szykuj sie do grobu, za granica sie dopiero zycie zaczyna.. moim zdaniem człowiek starszy ma takie same prawo do wygodnego ubioru, jak młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo masz prawo:D zalozyc stringi i wyjsc na ulice i byc posmiewiskiem kto ci broni wysmaruj sie jeszcze bita smietana to bedzie ubaw po pachy z idiotki :D masz prawo dziecko :D czlowiek wyksztalcony potrafi sie porzadnie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umysłowo zacofani w PL
PL ma religie z czasów przedpotopowych i niestety mentalność też przedpotopową, strata czasu na tych umysłowych zacofańców, bo to jak rozmawiać z szympansem o fizyce, kompletnie inna liga umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe sznurowki to zakladaja gejesmiech.gif a kobieta po 40 powinna wiedziec jak sie stosownie do wieku ubierac, elegancko a nie udawac xxxx Dokladna ilustracja typowej ciemnej polskiej zasciankowej mentalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek wyksztalcony potrafi sie porzadnie ubrac xxx Twoja wypowiedz ewidentnie wskazuje na brak nie tylko wyksztalcenia ale i rozumu. I na tesknote za inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sromotka
hejka a jak jest ze śmiećmi? znacie jakieś firmy które zajmują się wywóz śmieci Londyn bo nikt nie chce tutaj pomóć w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie zwiedziłem całej, ani nawet większego jej skrawka, ale po tym co zobaczyłem do tej pory to nie mam najmniejszej ochoty na resztę wyspy, jak i całej zachodniej Europy. Po kolei: 1. Ludzie (w sensie rdzenni angole) - niby bardzo mili, pomocni i serdeczni, ale to tylko fasada. Jak coś idzie nie po ich myśli, czyli wszystko, bo to straszni kretyni, szybko się denerwują i robią się nieprzyjemni. Ich pasywnie agresywna postawa jest żałosna, bo na docinki trzeba mieć trochę chociaż błyskotliwości, a że to debile... Poza tym występują głównie w dwóch odmianach: karykaturalnie grubi i karykaturalnie chudzi. Zdarzają się jednostki w normie, ale za często się ich nie widuje. Za to większość śmierdzi, chodzą w starych brudnych ubraniach i ogólnie są na bakier z higieną. Mają tendencje do zapuszczania włosów, których nie myją, więc widok przetłuszczonej, pozlepianej czupryny to normalka. Szczególnie w miejscach, gdzie te brudasy odpowiadają za kontakt z klientem jak galerie handlowe czy restauracje. Do tego straszne zachlejmordy z nich. Nie bez powodu dosłownie na każdym rogu jest pub. Nigdy nie przesadzałem z alkoholem, ale od patrzenia się na te chlory to autentycznie odechciewa się jakiejkolwiek berbeluchy. Chodzą ciągle nawaleni, codziennie trzaskają sobie zdjęcia z wódą i szlachetną według nich tradycją jest wy@@@enie tygodniówki na chlanie. W Polsce też są pijaki, ale raczej nikt nie widzi niczego ciekawego w nich, stąd określenie "żule". W Anglii nie ma żuli, są Anglicy. Wisienką na torcie jest ich lenistwo. Są strasznie powolni. Nie obchodzą ich ludzie w kolejce za nimi, ani ludzie których obsługują w sklepie czy w Maku. Nic im się nigdy nie chce, a jak już muszą coś zrobić to na każdym kroku pokazują jaka wielka krzywda im się dzieje. Bo nie tylko są tłuści, głupi i śmierdzą, ale także strasznie roszczeniowe z nich s@@@syny. Wszyscy mają się za pępki świata i choć życzliwie to traktują np. Polaków z góry. Sami oczywiście nie wiedzą gdzie jest Polska. Dla jednych to kraina gdzieś na Syberii, dla innych granica między Europą a Afryką. Mało nie zesrałem się ze śmie@@@ak jeden założył, że nie wiem co to światłowód i od razu zaczął próbować mi tłumaczyć. A że to idiota, jego definicja ograniczyła się niemal do "magic"... Budownictwo jest @@@owe na potęgę. Wszystko zostało zbudowane albo w średniowieczu, albo w epoce wiktoriańskiej lub jest stylizowane na takowe. Wszystko z gołych cegieł, wygląda to jak g****o, okna to każde w innym rozmiarze, drzwi osadzane kilka-kilkanaście centymetrów nad poziomem podłogi. Nie mam pojęcia, kiedy angole wynajdą tynk i elewacje. Może za 400 lat. Wnętrza pełne zgnilizny, grzyba i smrodu tychże. Za każdym razem jak idę zapłacić czynsz (w tego typu budynku mieści się agencja) to boję się, że wdycham zarodniki kordycepsa z The Last of Us. Kanalizacja rodem ze średniowiecza. Rury wąskie i wystarczy jeden słowiański kloc mocy, żeby zapchać kibel na amen. Sytuacja jest tak absurdalna, że nawet na ręcznikach papierowych są oznaczenia, czy nadają się do spuszczania w klopie. Żeby było weselej i jeszcze bardziej średniowieczniej to często rury odpływowe na zewnątrz budynków nie wchodzą do ziemi tylko kończą się parę centymetrów nad jakąś dziurą. Jarasz sobie szluga kulturalnie w ogródku, a tu nagle leci ten cały syf i obrzydza ci resztę życia. Dwa osobne krany to już klasyk i każdy o tym wie. Woda ma dalej tylko dwa tryby - piekło roztapiające skórę lub zero absolutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak co tam tqkiego fajnego w angli zbieranina z calego swiata capaci czarnuchy i lenie angole syf jak huj a co do polanskich to powiem tak niwiem jak sie zarabia w budowlance czy fabryce czy na sprzataniu ale powiem tak ja jestem kier aut zar. 2000 fun mies i dlamnie to nendz. Miesz pok 400 f tyg na zycie 400 1200 odloze fakt lepsza kasa niz w polsce ale ale za jaka cene mieszkasz z polanskimi i musisz wachac czyjes smrody niestety mnie zycie zmusilo do tego zeby zmienic kraj ale to dluga hstoria dlatego do wszystkich bajwazniejsza hest rodzina i byc w swoim kraju troche gorzej ale godnie. I p******ic wszystko ci kturzy przyjezdzaja do wngli teraz to sory niechce obrarzac ale to nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola89222
Każdy ma ten temat inne zdanie. Moja znajoma mówiła, że miała ciężko w przypadku depresji, ponieważ nie potrafiła znaleźć specjalisty w języku polskim w swojej okolicy. Teraz na szczęście można skorzystać z wideokonsultacji i najlepsi w tej kwestii są specjaliści z https://psychomedic.online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w GB kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3.000£ na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś zostać w PL znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty polaczku opluty. Gnij tam w PL. Jak ja się cieszę, że nie ma już w GB takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia w porownaniu z Polska to brud i smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz być w Anglii to wstyd i oznaka nie....uda...cznictwa życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda
Dnia 24.06.2018 o 20:05, Gość pola89222 napisał:

Każdy ma ten temat inne zdanie. Moja znajoma mówiła, że miała ciężko w przypadku depresji, ponieważ nie potrafiła znaleźć specjalisty w języku polskim w swojej okolicy. Teraz na szczęście można skorzystać z wideokonsultacji i najlepsi w tej kwestii są specjaliści z PsychoMedic

a w weekend można u nich z takiej konsultacji online skorzystać? Ja tez cały czas poza granicami kraju, więc myślę o czymś taki właśnie, bo problemy zaczynają mnie coraz bardziej przytłaczać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×