Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość józekpchawózek

Moja żona ciągle chce do mamy

Polecane posty

Gość józekpchawózek

Mam taki problem. Jesteśmy małżeństwem pół roku, mieszkamy razem od 5 lat. Do teściowej mamy 30 km, a moja żona chciałaby każdy weekend spędzać u swojej mamy!!!!! Czy taka sytuacja jest normalna? Ponieważ nie wiem, czy z tego powodu nie wnieść pozwu o rozwód. Gdyż z powodu częstych wizyt "u mamusi" nie mamy innych znajomych. I jest to powodem naszych częstych kłótni. Proszę poradźcie coś, bo się chyba załamię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
radzę , dorosnac do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej że niech jedzie sama bo ty chcesz iśc do kina oczywiście może iść z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknfknsk
rozumiem, że chce kontaktu z mamą. ja do mojej mam 150km więc nie jeżdzę, ale codziennie gadamy przez tele z pol godz (staram sie jak meza nie ma w domu). ale jezdzic co weekend do przesada. rozumiem gdyby co 2 tyg chciala wpasc na 2 godzinki na kawke. ale bez przesady ze na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik
Masz przechlapane. Tego nie da się zmienić z dnia na dzień. JA tak miałem ... i radzę ci tak jak mój mistrz: "Kobiety nie da się zmienić, można jedynie zmienić kobietę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik
Czyli ... Jeśli to nie małżeństwo kościelne, to bierz rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYŚLĘSOBIEMYŚLĘ
Może w Waszym związku brakuje czegoś co dopełnia mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucek
"Kobiety nie da się zmienić, można jedynie zmienić kobietę" ALE TO NICZEGO NIE ZMIENI . - pełna wypowiedz mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nią. Powiedz, że szanujesz jej matkę i chętnie do niej jeździsz ale chciałbyś jeszcze spotkać się ze znjomymi, czy pojechać gdzieś indziej. Musisz się postawić ale grzecznie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×