Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ddawid9992

Jak znalezc wkońcu dziwczyne ?

Polecane posty

Gość ddawid9992

Jak znaleźć dziewczynę ??, w sumie to jestem dosyć nieśmiałą osobą trochę mam problemy z nawiązywaniem kontaktów owszem próbowałem się już zmienić , ale nie bardzo u mnie z tym , trochę próbuje ostatnio już tylko w necie by nie tracić czasu , poza tym niby trochę próbuje być zabawny ale na dłuższą metę jestem raczej nudny i nie wiem o czym gadać(mogę jakieś filmy oglądać jakąś muzykę słucha itp. ale w praktyce i tak jestem nudny dla większości dziewczyn nikogo to nie interesuje nawet często te które niby danym typem się będą interesować mam na myśli zainteresowania) ,z wyglądu też tam nic wielkiego bo gadają mi ze wyglądam na młodziej niż mam lat , w sumie , w praktyce to na ogół mają mnie dziewczyny w dupie , w sumie to nawet nie wiem jak wiara robi że np. panny się w nich zakochują ?? itp. ostatnio przez neta próbuje , ale jak nie wyjdzie to olewam panny i dochodzę do wniosku że się nie da i totalnie olewam już to. Poza tym mam 21-lat nigdy nie miałem dziewczyny poza tym czuje się dosyć samotny , ale jak tak dalej będzie rezygnuje i raczej koniec z jakimkolwiek nawiązywaniem kontaktów z dziewczynami bo po co i tak dupa i tak dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×