Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obwarzanka z lukrem

zbędne kilogramy PRECZ!! - czyli dieta. 18.03.2013 start!

Polecane posty

hm.. strasznie mnie nachodzi chec na np. diete norweska... ludzie pisza, ze efekty sa luks!! ALE :( z moim trybem zycia się nie da :( hm... może lepiej zamiast tak szukac... powinnam po prostu trzymać się jednego - ehhhhhh dlaczego te kilogramy nie uciekają po 2 dniach :( wrene sa!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka.. (za przeproszeniem ;) ja to musze wiedzieć, ze jestem na diecie bo inaczej się w tym gubie... Uwielbiam gdy mam ustalone co jem i caly sek w tym żeby się tego trzymać... Poczytam o roznych dietach i cos sobie wybiorę... taki ''rygor'' mi zawsze odpowiadal ;) ..co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w sumie to żadna konkretna dieta tylko parę zasad unikam fast foodów i słodyczy nie jem po 16 jem często, dużo piję ćwiczę codziennie 1h głównie jem twarożki, jogurty naturalne warzywa(brokuł kalafior marchew) jabłka sałatkę grecka ryby kurczaka i surówki to te rzeczy lubię najbardziej i 6 lat temu schudłam tak 15kg w 2 miesiące i utrzymałam wagę aż to października kiedy to zaczęła się uczelnia kebaby pizze i zero ruchu no ale sama się prosiłam więc teraz zaczynam zabawę od nowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek-81
ku......stanełam dzis na wadze iiii 65.4 nozzzzzz wczoraj po 20 zjadłam tylko 3 wafle ryzowe suche a tak to cały dzien jadłam rosół na wołowinie z makaronem ryzowym i mega wysiłek wczoraj miałam hehe w domku oczywiście:):) ps. mąż mi kupił z olimpu therm line - ( z wielkim trudem bo jemu te moje kg bardzo pasuja) ale kuna nic na mnie to nie działa serio dieta kop....to ta na kawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, też zaczęłam 18.03 w poniedziałek bitwę z moimi kilogramami. Nie po poraz pierwszy, w październiku ważyłam 67kg, Dziś: 77kg. Ale nie chcę się rozczulać, chce schudnąć. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek-81
no własnie a propo 15kg w dwa miesiace to mi 22kg poszło w trzy ....a teraz od paru miesaicy waga totalnie nie rusza:(:(:(:( co robić zeby nie jesc wieczorem??? ale tak serio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce Nepalu - no pewno!! witaj :D kwiatuszek-81 - hm.. to jest cos co mi dodaj kilogramy :( Bo ja tez jem po nocach :( po prostu jestem glodna i tyle :( Wczoraj sobie postanowiłam, ze musze zacząć chodzic wcześniej spac bo potem jestem panieta caly dzień :( tak jak teraz buuuuu No i ja staram się pic dużo wody na noc - mam flache ;) kolo lozka czy jak TV oglądam i jak glod nie daje spokoju to pije i pije.. Hm.. tak sobie mysle, ze u mnie to po prostu przyzwyczajenei to jedzenei po nocy.. bo tak jak wczoraj zjalam osc sporo na kolacje... a i tak potem caly czas!!!!! myslalam co by tu zjeść - nie dalam się ;) ale było ciężko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Chcę się przyłączyć i do Was z moją dzietą;) Ja od dziś zaczęłam diete z ALMASED...smak nie jest rewelacyjny,ale zaciskam zęby i chce dać radę. W ostanim czasie dużo mi przybyło kg,ale to na własne życzenie bo niestety słodkości były silniejsze ode mnie a teraz efekt-oponka na brzuchu i po bokach...ech....czas z tym skonczyć i mam w planie zgubic 15kg...kiedy wazyłam 56kg to najlepiej sie czułam,moim marzeniem jest by wrócić choć w okolice tej wagi.... Czy któraś z Was też to kiedyś stosowała? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek-81
słońca ne....( co pomogło dziecko 24 na dobę) noszenie na rękach, dwie godziny snu - złożone z 15 minut ( po 15 minut) pare razy..... i brak totalnie czasu i chyba po paru miesaicach moj organizm sie zbuntował i mimo ze dalej prawie tak samo spie ( nadal córcia w łózku a nie w łózeczku ida teraz zeby) to....przed snem juz musze cos zjesc, bo zaczełam ostro lecieć z nóg...serio w dzien czasami prawie zemdlałam ale to nie o to chodzi zebym sie zaliła, tylko no tych ostatnich kg nie moge sie pozbyć i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę bo praca czeka=) jutro jadę na zakupy do lublina=)mam zamiar kupic sobie cos fajnego=) chce czerwone spodnie=))) dzisiaj byłam na zakupach z rodzicami wie c sniadanie zjadłam 0 10 ... i 2 kanapki jak zwykle...ja jestem kanapkowa=) kocham kanapki=)) wię raczej to jest moje tradycyjne sniadanie...albo ewentualnie jogurt jakiś=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek-81 no to podziwiam Cię. Brak mi ruchu, praca siedząca ogólnie też nie jestem zagorzałą fanką sportu, ale mam w planach pójść na siłownie, pograć w siatkówkę bo to lubie. musze tez cwiczyn chociaz 2 razy w tyg, cwiczenia z mel b są bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja jakbym sily i motywacji dzis dostala :) Jakos tak mi lzej :) Dla mnie najgorsze sa pierwsze 3 dni bo wtey pokusa na sloycze jest często nie do przejścia :( Dzis mój dzień 3, a raczej już 3,5 nia ;) i naprawdę czuje się ,ze dam rade!!!!! Mamba22 - czerwone spodnie uuuuuuu git git!! :) Sureyeva - witamy!!! i widze, ze ...oponka.. ja to samo - a nawet jak tak policze to 3!! ale jena podstawowa.. to jest tutaj chyba od porodu.. ale mam na myśli wtedy gdy mnie moja mamus urodzila ;) bo nie pamiętam momentu w moim zyciu zebym miała ladny plasku brzuch .. :( Ale pora to zmienić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jak Wam idzie?;) ja dziś śniadanko o 7 - mały danonek kolo 10 jabłko koło 13 drugi danonek no i teraz na obiadek 3 placki ziemniaczane z suszonymi pomidorami i oliwkami ;) teraz jeszcze tylko ćwiczenia wieczorem i dzień zaliczam do udanych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj też 3 dzien.. motywacja jest. I duzo duzo wiary ze się uda. Ostatni raz byłam na diecie w październiku przez miesiac potem wrocilam do starych nawyków, nie chce popelnic tego samego bledu Trzymamy się kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno, ze damy rade :D Ja z kolei w grudniu bylam na kopenhaskiej - schudłam z 4 kg... ale swieta... pyszności... smakołyki.. nie oparłam się :( a potem to już nie umiałam się pozbierać :( i tak dotrwałam o polowy marca ale mam tyle planow co to bede jadla jak już schudnę - mam na myśli zdrowe jedzenie i moje oswietne ciacho po niedzielnym obiedzie :) oooooohhh to mnie motywuje najbardziej - takie pyszne cos słodkiego :) bez wyrzutow sumienia - bo milo i przyjemnie ,i z umiarem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie wam dziewczyny jak świetnie się czuje, to mój czwarty dzień zaledwie, ale ja czuje się lżejsza, nie taka ociężała no i każdy poranek daje mi radość planuje co będę jadła, i cieszą mnie te posiłki które układam sobie w głowie. Wczoraj zjadłam na kolacje puszkę filetów ze śledzi, pomysłałam porcja białka, kwasy omega 3 czemu nie? jak sądzicie?? takie filety śledziowe w puszcze w oleju to katastrofa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pięknym paniom :D :D Slonce Nepalu - tez tak mam. dziś dzień 4 a czuje się swietnie!! i fajnie jak w brzuchu ssie ;) - nie za dużo oczywiście ale zolodek w końcu sobie przypomina co to znaczy ''jestem glodny daj mi jesc'' bo wczesniej było ''nie dawaj mi już jesc bo pekne!!'' ;) dziś: snaidanie: 1 jajko, lyzka sera białego, kawa z mlekiem sojowym przekaska: 1 jabłko lunch: bezie zupa kapusciana (na te moje boczki i tłusty!! spasiony brzuch!!) ;) A teraz popijam kawke numer 2 : mniam kochaaaaaam moja kawke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moim zdaniem filety ze śledzi to dobry pomysł w końcu ryba czyli jak najbardziej:) ja dziś 3 dzień:) śniadanko - kefir 2 śniadanko - mielony z pomidorami suszonymi zaraz zjem brokuły z kurczakiem a potem koło 16 jabłko :) ważyłyście się już po tych 4 dniach? a co do kawy to dlaczego zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że w czasie diety kawa nie wskazana, no i mleko do niej cukier, niepotrzebne dodatkowe kcal. Ale chyba raz na jakiś czas się napije. Lubie kawe ale kawa kojarzy mi się z ciastem, czyms słodkim;) wiem że jak się uparłam to i do kawy mnie nie będzie aż tak ciągło mimo że lubie ale.. raz na jakiś czas się napije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja niestety nie moge sie pochwalić,że jest fajnie,bo mój Almased tak paskudnie smakuje,że mam odruch wymiotny i jeśli mam sie tak męczyć to masakra:( czytałam,,że wielu osobom nie smakowało,ale niespodziewałam sie,że to będzie aż tak;( Może sprobuje z kefirem jakimś albo maślanką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sureyeva- a o czym piszesz??? jesli cos Ci nie smakuje to moze zmien, zastap czyms innym nie jedz na sile czegos co Ci nie smakuje.. Kamilecik- jaką kawe pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro Ci nie smakuje to po co go jesz?:) bez tego tez dasz radę:) Ja piję z mlekiem i cukrem, ale ostatnio coraz rzadziej i tylko z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×