Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obwarzanka z lukrem

zbędne kilogramy PRECZ!! - czyli dieta. 18.03.2013 start!

Polecane posty

dobry wieczor :) Jutro stane na wage i zobaczę czy mi cos spadlo. W kazym razie widze, ze mi ramiona opadają :D tak samo jak i brzuszek :D Teraz tylko trwac w postanowieniach i nie ma mocnych zebym nie schudla!! tylko silnej woli potrzeba więcej i cierpliwości!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kochane:) ja dzis w domku w końcu jeden dzień na odpoczynek:) śniadanko- sałatka z tuńczyka (tuńczyk jajka feta pomidor ogórek jogurt) pychaa :)) powodzenia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) zwazylam sie.. ale mam glupia wage - glupia powinnam była kupic elektryczna :( a tak trudno stwierdzić co i jak :( wiec jutro musze zakupić lepsza!! Bo ta mnie do depresji doprowadza - malutenkie te kreseczki i zle widać :( Ale chyba 1kg w dol :) Ja dziś: sniadanie: 1 jajko, lyzka serka białego, kawka przekaska: 1 jabłko lunch: zupa kapusciana przekaska: kilka truskawek :D :D mmmmmmm kolacja: 2 burgery (mojej roboty!), warzywa Razem ok: 680 kcal :) czyli git! ...zebym jeszcze cwiczyla!! ale mam zabiegany tydzien i nie ma jak wcisnąć -ale od piatku będę mieć luzy wiec nadrobię!! ;) Kamilecik, ja sie boje o moje kolana... slabe mam :( Ale jak cos na brzuch znajdziesz - to ja z checia podejme wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u mnie bardzo dobry -słoneczko w końcu hm.. wyjrzałam przez okno żeby się upewnić... no coz, powiedzmy ze dalej ''swieci'' ;) ;) Dietke trzymam: śniadanko: 1 jajko, serek bialy (lyzka), kawka przekaska: 1 jabłko, 1 truskawka mmmmmm :D :D lunch: zupa kapusciana A teraz popijam herbatke owocowa.. niby te 2 kalorie... ale pije bez cukru wiec lepsze jak sok..a jakas sloycz aje i trzyma wszelkie zachcianki z ala :D i o to chodzi!!!! :D a co u WAS????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie też słoneczko:) śniadanko - pół bakerolsów przekąska - mały jogurt naturalny obiad-sałata z oliwkami kurczakiem jogurtem i fetą :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaaa47
próbowałam różnych diet, ale nic nie działa...mam już dość... chciałbym w końcu zrzucić zbędne kilogramy.. co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola22
10 lat próbowałam schudnąć... w końcu przestałam próbować... złam się tym przytłoczona... :( chodziłam na co dzień ospała... w desperacji trafiłam na jedną stronę i wypełniałam ankietę... właśnie testuje tę metodę i pomaga mi ona poczuć się lepiej, schudłam 1 lg. :) z tego co się dowiedziałam działa to na zasadzie krótkotrwałego i intensywnego wysiłku, po pierwszym razie... co mam powiedzieć, że było super... nie było... na drugi dzień mięśnie mnie bolały, ale bardzo jestem zadowolona z tego, że zaraz po ćwiczenia czułam się naładowana i obudzona jak nigdy. i.. chyba zaczynam to lubić. może dlatego czytając ten temat nie mogę się nie podzielić... http://tnij.org/u18u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie próbuj diet tylko po prostu na stałe zmień nawyki żywieniowe? częste lekkie posiłki + ćwiczenia działają cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek-81
hej dziewczyny sorki ze nie pisałam ale moja dziunia ( czyli córeczka _) dalej ząbkuje jejuu już nie wiem który to tydzień i ja na rzęsach już chodze.... gratuluje tak szybkiego spadku wagi ( te 3 kg) u niektórych to...no super ja masakra mam 64.5 kg z dzisiejszej wagi ech w ostatnich dniach to tylko na kawie zbozowej lece z mlekiem sojowym i czasami chwycę kostkę czekolady żeby nie zemdleć a waga stoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona45
z tego co wiem ograniczenie kalorii powoduje uruchomienie instynktu samozachowawczego, czyli nie jemy a waga stoi bo metaboli zwolnił aby chronić nasze życie i przetrwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Chcesz zmienić Swoje życie, swój wygląd? Napisz do Nas, a my poprowadzimy Cię do Twojego Celu! Jeżeli nie jesteś przekonany to wejdź do nas na stronę:www.dumadlaciala.pl To nic Cię nie kosztuje, a może jednak będziesz chciał skorzystać z Naszej porady ! Zmieniamy ludzi od zaraz! Czekam na Ciebie ! www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka. www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka. www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×