Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamx3

wspomagacze w odchudzaniu

Polecane posty

Gość dreamx3

Witam ; ) . A więc chciałabym schudnąć taz z 5 -6 klilo , w tym celu zapisalam sie na silownie + 2 razy w tygodniu na fitness ,z tym ze jem normalnie, niestety bardzo nierównomiernie czasami jeden posiłek dziennie ( bez slodyczy - i tak za nimi nie przepadam) ,jednak juz nie podjadam po 18 . I moje pytanie jest takie jakimi środkami ( tabletki , herbaty itp .) mogłabym wspomoc odchudzanie ; ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askawepalka
na pewno czerowna herbata fajny jest blonnik w proszku, dodawany do jogurtu fanie zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ja też chcę schudnąć kilka kilogramów. Ja piję zieloną herbatę, ale słyszałam dobre opinie na temat czerwonej więc chyba wypróbuję. Od kilku dni ćwiczę na orbitreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomo
Jeżeli jesz nieregularnie to już na starcie spisujesz się na porażkę. Pamiętaj, że żeby schudnąć to DIETA-70% sukcesu w odchudzaniu, ĆWICZENIA-30%. Regularne posiłki to podstawa odchudzania. Nie potrzebujesz żadnych wspomagaczy na początku diety. Wspomagacze będą potrzebne jak Twój organizm przyzwyczai się do dietetycznego jedzenia i nie będzie już tak mocno reagował na ograniczenie kalorii iwęglowod. Wszelkiego rodzaju wspomaganie w diecie może się przydać za około 5 mscy, ale póki co waga sama bedzie Ci leciala z samego faktu intensywnych ćwiczeń oraz diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przede wszystkim zadbaj o regularne jedzenie co 3 góra 4 godziny. Bez tego nie ma sensu się odchudzać bo nic Ci to nie da, to jest podstawa. Ja wspomagam się tabletkami Forever Slim, można je kupić na allegro. Do tego przeszłam na regularne zdrowe odżywianie. Jakoś na samym zdrowym odżywianiu nie udawało mi się schudnąć a teraz mam już 7 kilogramów mniej po nie całym miesiącu i jeszcze 20scia do zrzucenia więc działam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamx33
Właśnie z tym regularnym jedzeniem będzie trudna , bo praktycznie codziennie wracam do domu o 18/19 (od 8-16 szkoła, potem siłownia) ;c no ale napewno można się jakoś poświęcić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila warszawa
Tak jak pisze Olga - rozsądna dieta, wspomagacz, jakaś aktywność i efekty nadejdą. Niestety, ale w wielu przypadkach sama dieta nic nie daje i dopiero zastosowanie wszystkich metod, faktycznie przynosi fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×