Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania-łania

Czy podobam się przyjacielowi?

Polecane posty

Gość ania-łania

Mamy po 21 lat i przyjaźnimy się od trzech. Na początku naszej przyjaźni spotykaliśmy się codziennie w klasie, a potem odwiedzaliśmy pod domach szczególnie w weekendy. Zwierzaliśmy się sobie, oglądaliśmy filmy etc. Była to prosta przyjaźń, bez jakiegokolwiek dotykania, czy kontaktu fizycznego. Trzymaliśmy się od siebie fizycznie bardzo z daleka - tak jakoś podskórnie to czuliśmy. Potem on zaczął chodzić z dziewczyną i był z nią półtora roku. On był w niej zakochany po uszy, był jak piesek podporządkowany dziewczynie, która była psychiczna. Ona mnie strasznie nie lubiła, aż w pewnym momencie 4 miesiące temu zabroniła mu się do mnie odzywać, co zresztą uczynił. Nie mieliśmy prawie żadnego kontaktu - jedyne, co to wypytywał się o mnie wspólnych znajomych, podczas gdy ja starałam się zastąpić go kimś w swoim życiu. Jednak jakiś miesiąc temu przyszedł do mnie, powiedział, że chce ze mną porozmawiać, przeprosił mnie na klęczkach i powiedział, że to się nigdy więcej nie powtórzy, że popełnił błąd etc. 2 tygodnie od tego momentu zerwali ze sobą, co bardzo przeżył. I wszystko niby wróciło do tego, co było wcześniej, ale zaczęły się dziać dziwne rzeczy: nawiązał się kontakt fizyczny. np. Kazał mi się położyć na swoim ramieniu, jak jechaliśmy pociągiem, a ja chciałam spać, ciągle mnie trąca w ramie i szczypie, jak chce bym na niego popatrzyła, patrzy się na mnie czasami tak długo, że muszę odwrócić wzrok i zaczął używać zdrobnienia mojego umienia. Nie wiem, jak to odbierać! Proszę pomóżcie! Ja ledwo zerwałam swój pseudo-związek, on zakończył poważny związek z dziewczyną, z którą chciał być na amen. Słyszałam, że cierpi z tego powodu i bywa bardzo smutny, bo ta laska go zdradzała i poniżała - np już jest w związku z innym - ale jak jesteśmy razem, to zawsze ma humor. Nie wiem jak odbierać jego dziwne zachowanie! Błagam, napiszcie, co to wszystko może znaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×