Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka dorosłych synów

Surowi rodzice

Polecane posty

Gość matka dorosłych synów

Czy ogląda ktoś serial w TVN "Surowi rodzice"? Jetsem zbulwresowana tym, co tam się dzieje. Czy rzcznik praw dziecka nie widzi, że młodzieży dzieje się krzywda? Surowi rodzice z ostatniego odcinka powinni byc ukarani! Młodzież wychowująca się w mieście, w ładnych ubraniach musieli pracować w oborze przy gnoju. Paranoja! Jestem oburzona tym. Równiez tym, jak kobieta ciągle powtarzała - muszą robić to co im każe, bo ja tu rządzę. Nie obejtrzałam tego odcinka do końca, tego nie da się oglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfrtyjui
Na wsi to codzienność, pani droga. Niewychowanym gnojkom się należy, bachory rozpieszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowienie ślubu może być
dobrze wiedzieli, ze może być tak, ze trafią na wieś i będą robić coś, przy czym można się upaprać:P dobrze im to zrobiło, bo ta lafirynda mała zaczęła nawet gadac jak czlowiek i tak się zachowywać:D ale to co sie stało, kiedy przyjechała jej matka, to ręce opadły:o ludzi się pałowali z nia przez tydzień, a ta od razu fajurę wyjarała z mamusią na zgodę:o w jakimś zwiastunie kiedyś jakaś krzyczała: "tają mnie urodziłaś, taa mnie masz" powinno być: "taką mnie wyhodowałaś, taką mnie masz" to byłoby w 100% prawdziwe!! samo z siebie się te dzieciory takie nie robią. tak to jest, kiedy mamusia pod pysk żarcia nakladzie, brudne majtki wypierze i puszcza na każdą możliwą imprezę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdertyu
Jak tak patrzę na to to tracę wiarę w ludzi i świat :O Nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby się tak zachowywać ehhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie szkoda ze ich do roboty gnaja tam:D brakuje mi takiego etapu w tym programie-za dwa tygodnie jak u Magdy Gessler ze przyjezdza ekipa i spr czy cos sie poprawili ale jak dla mnie to na pewno sie nie poprawili.. masakra tozto wina rodzicow na bank zero rezimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahory leje się przez łeb
niech gnojki pracują dobrze rodzice robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisss
Ludzie, co wy sie tak emocjonujecie? Przejsz to ustawione wszystko jest... Jak 'trudne sprawy' i inne badziewia w tym guście... Jaki normalny gnojek, jeden z drugim, zgodziłby sie na występ w takim show? Skoro na co dzień sobie z nimi nie radzą rodzice, pedagodzy itp, to w życiu nikt by ich nie nakłonił do udziału w takim programie! Prędzej by z domu nawiali, niż daliby sie wsadzić do tego auta tvn-u, nawet siłą.. I przecież widac, że to scenariusz...W kazdym odcinku, dziwnym trafem, po 3-4 dniu gówniarze zaczynają cudowną przemianę. No jasne. Potem piszą z płaczem listy do rodziców i czytają listy od rodziców. Każdy na identycznym poziomie wrażliwości. Oczywiście każdy zaczyna płakać ze wzruszenia. ..... A mnie tu czołg jedzie...0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×