Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja33edd

depilacja laserowa-ile miałyście zabiegów?

Polecane posty

Gość panipipilansz
W moim przypadku wystarczyło zrobić 6 zabiegów pod pachami i bikini <3 Ale wiecie co, moja koleżanka np. musiała zrobić dwa razy więcej. Wszystko zależy od genów i urządzeń jakimi dana klinika się posługuje. Koleżanka wybrała jakąś tańszą opcję, ja stwierdziłam, że nie będę oszczędzać, wszystko mi to na dobre! ;-) Wreszcie się nie pocę pod pachami i w okolicach ud... ;) Wiecie co mam na myśli. To był ogromny dyskomfort. Teraz jest bajecznie! Ale, ale! Jeżeli chcecie faktycznie mieć fajny efekt to z własnego doświadczenia mogę Wam polecić klinikę dr Dethloff w Warszawie - czysto, schludnie, profesjonalnie, zabiegi nic nie bolą, super podejście do klientek. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gr
Witaj, Mario, zabieg depilacji jest przyjemny tutaj masz film jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest najważniejsza , polecam dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 25
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat stosuję depilację cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 24
Kuzynka miała depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. po jednym zabiegu było widac efekt. Nie bolało i nie ma po tym śladu. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 29
Moja siostra miała depilację laserową, o ile zapamiętałam, to szukała gabinetu z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zadowolona. Sama byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Po pierwszej sesji zauważalne były efekty. To był świetny wybór. Nie uskarżała się na ból. Mega skutek. Jeśli myślicie o depilacji laserowej, to naprawdę gorąco polecam. www.polykeg.pl/zdrowie-i-uroda/nowoczesna-kobieta-nowoczesna-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 26
Patrzcie! natknęłam się na interesującą wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po różnych miast. Łatwa w obsłudze. Musicie tylko wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wyszukać gabinet kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 21
Znajoma podesłała mi link, bo wyszukała fajną stronę o o różnych sposobach pozbywania się niechcianych włosków http://depilacja24.pl Jest naprawdę fajna. Nie miałam pojęcia, że istnieje aż tyle metod depilowania. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zaciekawiła mnie depilacja laserowa. nie wiem jak zadziała laser do depilacji na tatuaż , czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaizabelka
Wykonywałam depilacje laserowa w klinice Dr Legrand w Krakowie. Miałam serie 8 zabiegów i po włoskach nie ma śladu. Depilacje miałam wykonywana laserem diodowym, którego ogromną zaletą jest głowica chłodząca która niweluje jakikolwiek dyskomfort bólowy w trakcie zabiegu nawet przy tak wrażliwych partiach jak bikini głębokie. Polecam wszystkim, depilacja laserowa to niesamowity komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam serię depilacji bikini w laser delux w Szczecinie <3 jestem zachwycona efektami! Biorąc pod uwagę to, że zawsze miałam straszne podrażnienia po goleniu, dzisiaj jestem całkowicie spokojna, skóra jest gładka włoski nie odtastają. 6 zabiegów co dwa miesiące i mam świety spokój. WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queenka
Ja na razie jestem po pierwszym zabiegu epilacji w CZS Damian i zapowiada się bardzo obiecująco. Zabieg przebiegł bardzo dobrze, jestem zadowolona z efektów więc mogę polecić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzii96
Ja miałam 5 na nogi, a robiłam uda i kolana w clinice cosmetologice w Gdyni. Oni tam mają laser Vectus, mówią, że dobry, na razie minęło 2 tygodnie od ostatniego zabiegu i włoski nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 6 zabiegów depilacji laserowej na bikini. Serię skończyłam 2 miesiące temu i efekt się trzyma, nie ma ani jednego włoska. Na szczęscie z natury mam ciemne włosy, więc efekty widziałam bardzo szybko. Zabieg może nie należy do najprzyjemniejszych, ale dla tej wygody warto! Jeśli jesteście z Warszawy to polecam laser care, mają dobry sprzęt http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelka99
Też robiłam w Gdyni jak dejzii laserem Vectus i u mnie 4 zabiegi wystarczyły i nogi dalej gładkie a już 3 miesiące minęły. To zależy chyba kto jakie włosy ma, bo np. koleżanka miała 7 i dopiero ma spokój, ale ona gęste i grube włoski miała na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataD
Liczba sesji laseroterapii jest kwestią indywidualną - jedna pacjentka będzie miała świetne efekty już po 3-4 zabiegach depilacji laserowej, inna będzie potrzebowała 6-8 spotkań, by osiągnąć zadowalający rezultat. Pamiętajmy, że każda z nas ma nieco inny rodzaj włosa, dlatego nie ma tutaj jednej właściwej odpowiedzi. Warto zdać się na wiedzę i doświadczenie lekarza specjalisty, który na pewno będzie się starał, aby zadowolić nas w 100% i podczas pierwszej konsultacji wyjaśni, jakich efektów możemy się spodziewać. Zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie Centrum Medycznego Nowomed w Krakowie wszystkie panie z Małopolski, które interesuje skuteczna depilacja laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oza96
Jakie miejsce we Wrocławiu polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowa

Ja robiłam zabiegi w Warszawie na ul. Twardej, salon Mariposa ;) Miałam 4 zabiegi na bikini, efekt oczywiście super. Pracują tam na najlepszym laserze vectus. Teraz jest na te zabiegi najlepszy  czas, bo w trakcie zabiegów należy unikać słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×