Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Libeeli

co po rozwodzie i narodzinach...

Polecane posty

Gość Libeeli

w skrócie - 2 miesiące temu zostawił mnie mąż, jestem w ciąży. Wiem ze sie z kims spotyka. Chce szybko rozwodu... Pomimo beznadziejności sytuacji uważa, że RAZEM wychowamy dziecko... ( kontaktów nie zamierzam utrudniać wręcz przeciwnie) z tym że nie wiem jak to wszystko ma wyglądać- kontakty ojca dziecka i kontakty dziadków. Pomijając fakt, że po całej trójce spłynęło to jak po kaczce, teściowa z jednej strony zapewnia o pomocy i wsparciu "do końca jej życia" ale z drugiej chętnie by dziecko mi zabrała ( no niestety) Tatuś dziecka z podobnymi zapędami i postawą "jakbyś czegoś potrzebowala daj znac". Może ktoś doradzić jak trzeba będzie wszystko organizowac co by nie wyszło ze to ja mam sie dostosowywac do reszty, która mnie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale o co chodzi?
Ale o co ci chodzi? Konkretnie? Chociaż w przybliżeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaaaapannanaaa
za jakich debilow wy wychodzicie za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli i mąż chce szybko rozwodu to niech napisze ,że jest winny ,że ma kochankę i będzie szybki rozwód a na sprawie najlepiej niech sąd ustali kontakty ojca z dzieckiem ,możecie wcześniej dogadać się jak wam odpowiada a sąd zakceptuje .Rodzice męża zawsze będą dziadkami dla dziecka i niech ma z nimi kontakt ale od wychowywania to jesteś Ty ,musisz jednak mieć stablną sytuację materialną i mieszkaniową bo różnie to bywa ,najlepiej liczyć na siebie niestety ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rod4ewo3oj
zbieraj dowody na to ze ma kochanke bo w sadzie na bank sie wyprze a mamusia potwierdzi ze nia ma(chociaz wie ze ma) nagrania smsy zdjecia itp nawet zainwestuj w detektywa(zwroci sie) potem alimenty na siebie i dziecko(jestes w ciazy) co z mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libeeli
mieszkanie wynajmowane, mąż wrócił do rodziców / a może już zagościł u koleżanki/ sam wyznał, że ją od dawna kocha a czy zdradził to mało istotne, zdrada emocjonalna to chyba coś najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjigjggf
libeel nie zeszmacaj tak slowa "kochac" ok? on jej nie kocha, tylko kutas go swędzi, nie nazywajmy gowna lukrem, a prymitywnego ruchania nowej kolezanki bo zona się znudzila - miloscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
o to-to. O toto. Dobrze powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia miałaś być w kościele
i nie jesteś rozwódką to co tu robisz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzka
Witam, po moim rozwodzie bylo ciezko, wpadlam w gleboka depresje, mysli samobójcze, dostałam nerwicy, bałam sie wszystkiego. Nikt bliski nie mogł mi pomóc, zawieźli mnie do poradni psychologiczno-psychiatrycznej we Wrocławiu, to poradnia M. Senderowskiej przy Legnickiej. Prowadzą też terapie dla mlodzieży i par jesli cierpią wasze dzieci lub jeśli chcecie uratować związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarynkaZ
Ja bym mu rozwodu nie dała. Niech sam sobie radzi ... Nic nie rób poczekaj na jego ruch. A teraz płaci na dziecko ? Ciebie stać na to mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Sluchaj, musisz byc twarda. Postaw jasne warunki, do ktorych on ma sie dostosowac, a jak nie to ty nie wyrazisz zgody na rozwod. Proste. Twoje warunki: narzucasz terminy widywania sie z dzieckiem, ojca i jego rodzicow, narzucasz kwote alimentow i co tam jeszcze jest dla ciebie i dziecka wazne. Jezeli on sie na te warunki nie zgodzi, nici z rozwodu. W sadzie powiedzesz, ze co prawda maz cie zdradza, ale ty to rozumiesz i wybaczasz. Rozwodu nie dostanie przez wieki a ty bedziesz miala prawo do alimentow i na dziecko i na siebie, poki nie pracujesz. Nie daj soba manipulowac. Przede wszystkim sama sie zastanow, na czym ci zalezy i tego wlasnie sie domagaj. Masz do tego moralne prawo, bo to on rozwalil wasz zwiazek, a ty jestes strona poszkodowana. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""""" Libeeli w skrócie - 2 miesiące temu zostawił mnie mąż, jestem w ciąży. Wiem ze sie z kims spotyka. Chce szybko rozwodu... Pomimo beznadziejności sytuacji uważa, że RAZEM wychowamy dziecko... ( kontaktów nie zamierzam utrudniać wręcz przeciwnie) z tym że nie wiem jak to wszystko ma wyglądać- kontakty ojca dziecka i kontakty dziadków. Pomijając fakt, że po całej trójce spłynęło to jak po kaczce, teściowa z jednej strony zapewnia o pomocy i wsparciu "do końca jej życia" ale z drugiej chętnie by dziecko mi zabrała ( no niestety) Tatuś dziecka z podobnymi zapędami i postawą "jakbyś czegoś potrzebowala daj znac". Może ktoś doradzić jak trzeba będzie wszystko organizowac co by nie wyszło ze to ja mam sie dostosowywac do reszty, która mnie zostawiła.""""""""""""""" A dlaczego on Ciebie zostawił i cała jego rodzina ? I ta reszta ? Proszę też zwrócić uwagę na pisownie i ton swojej wypowiedzi. Może to pomoże. W życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wszystkim w takich podbramkowych chwilach - ale czasem sytuacja zmusza do sięgnięcia po pomoc fachowców - i mam tu na myśli raczej pomoc prawną, kancelarii [url=http://adwokatsokolowski.pl]takich jak ta, gdzie i fachowe rady i dobre rozwiązania i najlepsza pomoc w sprawach prostych i zawiłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMajeczka
Zuzia miala juz 3 meza wiec ma doswiadczenie we wsadzaniu ryja gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×