Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

browntattoo

luknijcie na ten tatuaz

Polecane posty

Gość jkuyk8778
ten rysunek, to chyba miala byc jakas wrozka, wyglada jak wstrena mucha. nawet nie umial jej dloni namalowac, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu mowilam ale on uwaze ze tatuaz jest ok, powiedzialam ze dlonie to jak 2 patyki a on nic... sam napis ma ok 10cm dlugosci i 1cm moze 1,5 szerokosci i nie potrafil ladnych liter zrobic.... powiedzialam ze mu dam opinie na necie... aa jeszcze mowil, ze mi powiedzial, ze moze uszy nie wyjda bo za maly rysunek(nie wyszly ) i ze mnie uprzedzil, ale skad ja wiedziala ze wszytko sknoci.. ja mu odpowiedzialam, ze prawdziwy artysta n ie ma z tym problemu ... a skoro nie czul sie pewnie to mogl odmowic wykonania tatuazu. ale lepiej wziasc 70 funa i zrobic gow...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
ty znowu tutaj z tym? daj juz spokoj, juz ci ludzie napisali co o tym mysla i naprawde nie musisz znowu tu tego wrzucac. jednym slowem malo udana dziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytjh
doswidczeni takie szczegoly robia z palcem w supie, ja tez mam szczgolowy tatuaz, w pl robiony... i bardzo ladnie wyszlo. ten twoj nawet pezersowac dobrze nie umial, troche przykre, ale nie lam sie, popraiwsz u kogos lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znow ja... bo juz sie powoli zagoil i bylam gadac z gosciem a on sie wypial.... bo jestem polka?? ale i tak poprawiac bede gdzies indziej... myslicie ze powinnam wystawic opinie, bo maja dobra a ja dam zla plus zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh pierwsze dwa dni plakalam a teraz jestem dobrej mysli w sumie smiac mi sie chce jak patrze na to... ale z miesiac i poprawie. Nie robcie sobie tatuazy w Tribal Image w Burton on Trent w uk !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomo
Szczerze mówiąc to tatuaż kiepsko wykonany, już pomijam fakt że skrzydełka są nierówne i nieestetyczne. Tam są dwa patyczki a nie ręce w dodatku są nierówne! Tatuaż wykonany niedbale wygląda jak krzywy ale jak pokazałaś rysunek oryginalny to widać gdzie sobie tatuażysta nie poradził. Sam napis ok, ale tą wróżkę czymś przykryj. I naprawdę kiepski kolor jak na tatuaż... nie myślałaś o pokryciu goi czarnym? ten wygląda jakby miał ze 20lat po solidnym opalaniu na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podoba. głowa wróżki rozmyta, ręce bez dłoni, tułów za gruby, skrzydełka tez za szerokie. ta wróżka ogólnie powinna byc taka smukła jak na oryginale , a u ciebie jakaś przejedzona wróżka, z nadwagą;) I tez uwazam ze ten kolor nie pasuje, wez czarny bedzie o wiele lepiej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
popraw. zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIpsss - mysle dokladnie tak jak ty, dziecko lepie narysuje i uwazam tez ze dobry tatuazysta nie zrobilby czegos takiego a dzis facet mi powiedzial, ze tatuaz wyglada ok i nie poprawi mi bo jest jak chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie poprawie czarnym tuszem i wrozke na kolor albo czarnym... jak pojde do innego studia to juz nie dam projektu poprosze by mi sami zaproponowali... oczywiscie wkleke poprawke , ale musze poczekac... ale z kasa poplyne hehee..... nie spodziewalam sie! ale coz.. chcialam - mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkbj
co to za koles co dziarac nie umie, ale trafilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda jak jakaś henna od szablonu odbita. Beznadzieja. Żądaj zwrotu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam, ale gosciu mowi, ze wyglada ok... i nawet nie zamierza tymbardziej za darmo... a ja sie nastawilam, ze i tak nic nie wskoram i gdyby chcial poprawke to wahalabym sie czy mu zaufac.. bylam bo chce by wiedial ze spapral robote i e mu opinie na necie wystawie ( juz to zrobilam) jutro jade do innego miasta do salonu pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mss menda
mogłaś zrobić same napisy. bo to co wygląda jak insekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mss menda
to coś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sobie jaja robisz
to jest mucha nie wrozka, pomijajac jakosc wykonania to cały projekt jeest do dupe, jak mozna sobie dac wytatulowac muche oraz tekstw jezyku ktoorego nie znasz? dlaczego akurat w tym czy to ma dla ciebi jakies znaczenie czy poprostu zobaczylas o celebryty na recr i ci sie spodobało?? jestes idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadcsfw
Pewnie zobaczył że kolejna zakochana chce dziarać sobie arabskie słówka więc zrobił po złości bo nie lubi ciapków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem polka to po 1 po 2 -tak widzialam tatuaze na szyji i bardzo mi sie podobaja i moge je zawsze zakryc wlosami, wiec nikt nie musi wiedziec, tylko narazie mam krotkie :) a jest po hebrajsku bo nie chce by kazdy czytal co tam jest napisane a z ta wrozka chyba racje sama dalam plame robiac taki wzor ... ale wiesz - jak ci zrobi prawdziwy utalentowany tatuazysta to by to wygladalo lepiej niz na papierze i pozatym zawsze moglby doradzic itp a ten nic... zrobil , wzial kase i dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym ten tatuaz mial miec jakies znaczenie dla mnie a ze w takim miejscu .... inni robia na dupie i co?? zabronisz im? mam jeszcze 2 tatuaze tez z jakiegos powodu... dla siebie i tam gdzie ja chcialam... i nikt nie musi ich ogladac, bo to zalezy tylko ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot nie widzi.
Ale dlaczego chciałaś mnieć jakiś napis po żydowsku na szyji??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, mam nauczke teraz żeby dobrze sprawdzić salon zanim się pojdzie!!! to ze pisza ze maja doświadczenie to nic nie znaczy... poogladaajcie zawsze ich prace i czy dużo maja swoich własnych w portfolio itp. a zaplacilam tyle samo co za tamten... ahhh będę spac jak dziecko dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hebrajski bo imiona dzieci sa za długie... i nie chciałam by każdy wiedział co tam jest napisane... jak będę chciała to sama powiem i sama pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giusaza
To jakiś żart? Tamten faktycznie wyglądał jak jakieś muszysko ale ten wygląda jak pani ze striptizu czemu taki duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×