Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szuru_buru666

DO KATOLIKÓW!!!

Polecane posty

Gość szuru_buru666

więc od paru dni się zastanawiam nad tym otóż każdy człowiek może być zbawiony jak się nawróci prawda więc załóżmy taką hipoteczną sytuacje rodzi się antychryst i on ma być zły ale jakimś trafem się nawraca i sprzeciwia się szatanowi i nie będzie czynić zła i oto moje pytanie co robi szatan szuka innego antychrysta czy po prostu antychryst nie może się nawrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
up jak nie ma katolików to może jakiś protestant się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
ludzie nikt się na tym nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem,
Skąd mam to wiedzieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
no nie wiem może napisz co myślisz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatkało ruskie kakało
antychryst to antychryst to jak może się nawróci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
a czemu ktoś już od urodzenia miałby być antychrystem? skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc załóżmy taką hipoteczną sytuacje rodzi się antychryst i on ma być zły " chodzi Ci o predestynację? czyli musimy poczekać na protestanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
każdy człowiek bez wyjątku ma wolną wolę, więc nie może się urodzić już gotowy i ukształtowany zaprogramowany-antychryst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZSDM
Wydaje mi sie że każdy moze sie nawrócić ale nie każdy chce przez swoje zatwardziale serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem,
Myślę, że szatan może kusić takiego człowieka ale człowiek dostał od Boga wolną wolę i podejmuje decyzję w swoim życiu... A ty jesteś jakimś satanistą że piszesz trzy szóstki w nicku? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
no ale jezus urodził się zaprogramowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnds
a musi się urodzić dobry skoro ma wolną wole ? skoro Jezus był zaplanowany jako dobry to nie mial wolnej woli czyli bóg stworzył jezusa, wiedząc że go zabiją, niby za nasze grzechy .... trochę to bez sensu a skoro jezus znał swoją przyszłość to chyba za wiele od niego nie zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
"A ty jesteś jakimś satanistą że piszesz trzy szóstki w nicku?" bóg stworzył wszystkie liczby także 666 więc czemu ma być zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra0620
Każdy antychryst może się nawrócić i pójść do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
w sumie w biblii jezus mówi że był przed abrachamem więc mógł zdecydować w niebie to znaczy bozia go zapytała chcesz być dziabnięty za ludzi i on się chyba zgodził i w tedy te proroctwa o jego przyjściu poszły w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wychodzisz z założenia, że Jezus=zwykły człowiek? trochę bełkot. nie odpowiedziałeś, czy masz na myśli predestynację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
z drugiej strony antychryst nie jest antychrystem puki nie wypełni proroctwa w biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
"no ale jezus urodził się zaprogramowany" x Nieprawda, bo był kuszony na pustyni, więc miał opcję zmiany "strony", musiał sam zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
"czy masz na myśli predestynację? " nie raczej coś w rodzaju że diabeł wybiera babę i sobie planuje ty urodzisz antysia i ona rodzi dziecko które jest potencjalnym antychrystem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
Jezus mógł zmienić swój los, znał ścieżkę, którą trzeba pójść, żeby zbawić ludzi, ale mógł iść inaczej, pokazują to niektóre wydarzenia w jego życiu i jego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZSDM
Jezus ma wolną wolę, nie wiem czy znacie ten fragment Pisma Świętego "Ojcze jesli możliwe oddal ode mnie ten kielich." Czyli Jezus w ludzki sposob obawiał sie śmierci ale do końca Był posłuszny Ojcu. Każdy na świat przychodzi w okreslonym celu, nic nie dzieje sie przez przyczyny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
no był kuszony no właśnie jak by się Jezus skusił to co by zrobił Bóg szukał innej Marii z rodu Dawida ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
Jezus był synem Boga i jednocześnie człowiekiem, więc musiał mieć wolną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
to tylko Bóg wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale pierwsze słyszę, żeby Bóg, albo szatan wybierali sobie kogoś do zbawienia lub potępienia. szatan może co najwyżej kusić, a Bóg np. doświadczać. tak jak zrobili eksperyment na Hiobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru_buru666
bo z Jezusem jest ta sama sytuacja co z antychrystem Czy jak by się Jezus sprzeciwił Bogu to Bóg by szukał innego mesjasza czy po prostu mesjasz nie mógł się sprzeciwić bogu bo tak został zaprogramowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie rodzi sie od razu antychrystem - czlowiek slaby w depresji jest bardziej podatny na zlo i opetania, co nie znaczy ze gdzies tam w srodku nie jest on nadal dobrym i troskliwym - kazdy ma szanse na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podczas tego kuszenia Jezus załatwia szatana na cacy :-P gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×