Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtek10

znudzone męrzatki

Polecane posty

Iskra juz wiem , już wiem!!!! to będzie:D UWAGA mówie:D trzepała Zośka dywan:D zgadłam? kłam jeśli musisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie,,
mąż z rzadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że to smutna kołysanka? Ale bliska sercu memu ;) AAaaa tam literówki Autor zaprezentuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to tak się nabijać z z niezamensznego jak wnioskuje Wójtka pierdoły ? Toż to czysty przejaw dyskryminacji ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to ja odgadłam pierwsza tylko to zacinające się forume 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!!!tak!!!! zgadłam:classic_cool: Iskra a teraz dawaj fote cycków to tak w nagrodę dla mnie:D Zyon no ja sie nie nabijam:p nie śmiałabym nawet bo sama robie byki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra - Wojtuś chciał się tylko zabawić z "menszatkami" - a nadział się na wasze pazurki i kły :) aż mi szkoda chłopiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M kuerła mać! Taką charakterystykę o tej porze??? Musiałeś? Ale musiałeś? Się we sobie zamknę! Dii Ty kcesz po prostu, żeby mnie zbanowali i na jakie forum dla przedszkolaków ze względu na słabe rozwinięcie fizyczne przenieśli!!! you mean, mean woman! Abdul aściemniałam nooo! Się przyznam bez bicia! Ale on też ściemniał! :P Zyon, a Ty mnie wierz, że mnie go też szkoda :D Alee jak to mówią, uważaj gdzie depczesz :P i kogo pyrtasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablico zabawa nieco przyschła - a Iskra - więcej "pyrtać" nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra Ty nie bój nitz :P obronie Cie w razie czego😴 ślij:classic_cool: siem potem będę chwalić na forume że widziałam Twe cyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra nikt się nie zniechęca - no może oprócz pomarańczowego Wojtusia, który jakoś nie potrafił sobie przygruchać do zabawy "menrzatki" :) miał pecha, że nie chodził na polski w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablico tylko potem fota cycków do mnie :P....i nie wieszaj moich gaci razem z tymi męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee EEEEEEEEEE! NO!!! Co to za prywata?? Nie ma tak łatwo! Dii nie prześle!:classic_cool: Sam się starać musisz :P :D A Wojtuś nasz forumowy se poradzi ;) Jakoś tam :) Dii ja wiem tak jako i Ty wiesz, że i w ogień! Tym bardziej, żem przeszkolona :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Premierze 😴 Cicha woda 😴 Albo rwie 😴 Albo miast rzeką 😴 Ledwo rowkiem być się zwie 😴 A tutaj 😴 Rwących rzek trzeba 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iskierka247 - jaka Ty zasadnicza jesteś :) ale jakoś się z Dii dogadam i razem z majtami mi podeśle w paczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskra skarbie moj kochany a wyslij niech maja choc skad ty te cyce wytrzasniesz?? ale spoko w sumie , fotoszopa wszystko zniesie i nie zamykaj sie w sobie bo potem trzeba bedzie sie wlamywac i znowu na dolku wyladuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj [rzepraszam za lapsusa wylonduje oczywiscie mialo byc jeszcze sie nie wciaglem w klimata wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×