Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtek10

znudzone męrzatki

Polecane posty

Gość Matka,,żona i ................
Wojtuś uciekł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owow zostało ci wypaczone! :D Diii QWA!!!! A Ty się nawet nie próbuj! Ty pamiętać co iskra za filmik mieć! Zyon... alee jeśli zobaczę gatki w serduszka, to nawet cyce z goofle picture odpowiednie wydobędę 😘 :D Bo mój zad (opcjonalny) wymagań nie spełnia :( wsie atuty mnie odebrali 😭 just kidding :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka,,żona i ................
Chłopina chciał zabawy, a Wy tu go zajechałyście. I za co to wszystko? ....,,za literówki"....no nie....biedaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
di a ja tez moge zobaczyc te cycki skaczace w rytm bata?? czy tylko iskrze tak dobrze robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra jaki filmik?😴 to przeciez sąsiadka tam wywija:P a teraz czas na mnie trzymta sie 🖐️ Iskra specjalny dla Ciebie 👄 z :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka247 - ja z tradycyjnego chowu - gacie w ciemne kolory i najwyżej w żyrafki lu słoniki....ale żadne tam serduszka a tym bardziej w odcieniach czerwieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ow jak jestes less to możesz zobaczyć:) a nieee Ty przecież gej jesteś:P no w takim razie przykro mi:( branoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz czego to czlowiek sie o sobie nie dowie w piewszej minucie dnia kolejnego :) ale dobrze, ze powiedzialas :), zylbym w nieswiadomosci i moze jeszcze zgwalcil jakas niewinna panienke?? a feeee dzieki di za ratunek :) dobranocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Branoc ludki kochane! Diii tam nie pierdziel, przecie wiem co sąsiadka a co Ty! Właśnie starą dupą mnie nazwano... i nie wiem komu współczuć...:O wot.. taaaki dylemat bez znaczenia :D Zyon! Tyyy prostyy...taaa prosty..ale ile zasięgu to ma skoro żyrafki kusi??!!:D:D;D owow😘 a tak gwoli wyjątku ;) branoc! Stara dupa lezie spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ow(ow) - tak więc żyrafy rządzą :) iskierka247 - kusi żyrafki na tyle, że bardzo wyciągają swoje szyje bo chcą się upodobnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide i ja w diab...........nieee wrooooc, jeszcze mnie zwiazek lesbijek polskich poda do sadu za molestowanie czlonkini(no wlasnie, czy lesbijka moze byc czlonkiem???, bede mial temat do przemyslenia :D)--pieprzona poprawnosc polityczna, przez jedno niewinne slowko mozna sobie przechlapac :D znaczy ide w cholere pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź w cholerę, papa :D Zyon... a ja wolę szyjkę złożyć w pozie wygodnej i wziąć co moje na tą chwilę dając równocześnie coś od siebie;) :P Aleee bywają sytuacje, że tygrysica się za żyrafki zabiera, wtedy już odwrotu nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj tygrysico z tymi ząbkami :) żyrafy bardzo delikatne bywają a jakże pożyteczne :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×