Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość modnapolkaaaaa

czy on mnie okłamuje?

Polecane posty

Gość modnapolkaaaaa

jestem ze swoim facetem 3 miesiące. wczoraj zaproponował, byśmy wymienili się swoimi hasłami na fb. ja mu jeszcze swojego nie dałam, ale on mi swoje owszem. ale coś długo to zajęło. kiedy już poszedł z komputera, ja weszłam na jego profil, bo chciałam coś śmiesznego wstawić. nie wiem co mnie podkusiło, ale... weszłam na jego pocztę. to nie tak, ze mu nie ufam, ale po prostu coś mnie tknęło. wiem, ze nie powinnam bo tak samo nie chciałabym, aby on grzebał mi po czacie. jednak był to chyba strzał w dziesiątkę, ponieważ zauważyłam pokasowane wiadomości. skąd to wiem? sa dośc duże odstępy między kolejnymi dniami pisania z różnymi ludźmi. a wiem, ze on ma masę znajomych i codziennie z kimś skrobie. wiem, że niedawno pisał z jakąś dziewuchą, ktora mu się narzucała (kręcił z nia póki nie poznał mnie). wiem o tym, ze gadali ponieważ powiedział mi. mowil, ze nie podrywa już go. ale więc czemu skasował całą ich korespondencję? czy on coś ukrywa...? czy moze przesadzam? PS.- nie kamieniujcie mnie za to, ze weszłam mu w wiadomości. wiem, że nie powinnam i ohydnie się z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×