Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

umano

zmycie farby do włosów

Polecane posty

Ok, wiem, że jestem głupia, bo powinnam najpierw przeczytać najpierw opinie, ale jednak. Pofarbowałam włosy Palette 24 mycia na ciemną czekoladę. Wyszedł czarny :( mój naturalny to ciemny brąz. I teraz pytanie: jak to w miarę szybko zmyć? Już pomijając fakt, że włosy są przesuszone i zniszczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsbzbcb
szampon ściąga ale słabo :) woda utleniona najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie mogla spac:):):)
Ciężko będzie ci zmyć ta farbe.ja też nią kiedyś farbowalam i musiałam ściągać kolor u fryzjera:) też wyszedł mi całkiem czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...spróbuję...całe szczęście między brązem a czernią nie ma aż takiej przepaści, gorzej gdybym chciała wrócić do blondu. Więcej tego na pewno nie użyję... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co nie mogla spac:):):) - niezaciekawa perspektywa...i kosztowna chyba. A z tą wodą to jakie proporcje? Nie wypala za mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnhggtfnjg
Może trzymałaś farbe za długo na włosach. Czarnej farby łatwo nie zmyjesz. Musisz robić wszystko od początku czyli kupić sobie rozjaśniacz a kilka godzin po tym zafarbować na kolor jaki chcesz, ale skoro mówisz, ze juz masz takie zniszczone włosy to wspólczuje Ci... bo rozjaśniacz jeszcze bardziej Ci zniszczy a nawet zaczną wypadać Ci wlosy w szybkim tępie. Radze pogodzić sie z czarnymi wloskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoTyNiePowiesz - dzięki...może powinnam się cieszyć, bo generalnie mam przetłuszczające się, ale teraz wcale nie wyglądają ładnie i ciężko je ułożyć. Takie kompletnie byle co...ot i sobie pomogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnhggtfnjg
Pozatym farba palette najbardziej niszczy włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghnhggtfnjg - dzięki... :) szkoda tylko, że ja przy tym ciemnym brązie mam jasną karnację, więc przy czarnym to jeszcze bardziej kontrastuje. Dzięki za wsparcie i odpowiedzi. Spróbuję na początku szamponem przeciwłupieżowym, jakiś rumianek, no i plus odżywki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie mogla spac:):):)
Nie aż tak kosztowna. A inaczej nie wrócisz do poprzedniego koloru bo zniszczysz sobie włosy na dobre. Sama nie próbuj rozjaśniać bo spalisz włosy. Moja szwagierka jest fryzjerka i wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację, tym bardziej jeśli nie ma innych perspektyw...a czarny to nie blond, że każdym innym kolorem przykryjesz. Czemu ta palette w ogóle jest na rynku, ale mogłam poczytać opinie wcześniej. Mądry Polak po szkodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×