Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spawacz37

Zakochałem się wirtualnie.

Polecane posty

Gość spawacz37

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena M
spojrz na siebie w lusterko moze przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dii zaraz tam nieczuła :classic_cool: tylko racjonalna...wszystko w zyciu sie konczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet... Przez internet to można poczuć, że chce się kogoś zerżnąć :-) Ale zakochać się to ja bym nie potrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany online
ja też;-) i też myślałem, że nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, oczywiście, że można
:(;):D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym ssie mogła zakochać wirtualnie... Nawet bym mu mogła z miłości oddać moja wirtualną nerkę i urodzić mu tuzin wirtualnych dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak wy to robicie? Bez żadnego kontaktu fizycznego? Zawsze myślałam że aby się w kmś zakochać trzeba go dobrze poznać a tak wirtualnie to nie zawsze idzie. Chyba jestem na to za głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zakochane to zakochanie, coś co sprawia że chcę być z tym kimś i z nikim innym a fascynacja to coś co sprawia, że często myśle o tym facecie, kręci mnie itp ale nie koniecznie mam w planie brać z nim ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze poznać" to znaczy co? Policzyć pieprzyki na plecach? Nauczyć się rozpoznawać jego przepocone koszulki po zapachu? Sprawdzić czy siorbie i mlaska przy jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można można, tak samo jak w tramwaju, na ulicy czy w pubie :D a Ci co zawzięcie zaprzeczają pewnie maja już to za sobą :D dodam tylko że to nie zakochanie ale fascynacja - jednak zwał jak zwał, na pewno są to jakieś tam uczucia powiązane z pożądaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei Ty się śmiejesz, jak zwykle, a to jest możliwe...wyobraź to sobie - przechodzicie na skype, widzisz jego twarz, jego reakcje na to, co mówisz...zostawmy już miłość - ale zafascynować się można...wydzisz jego uśmiech, możesz się zakochać już w samej barwie głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzić jak smakuje cipa, jak się odkształcają cycki kiedy je ściskam. Zobaczyć czy potrafi dobrze ssać i zrobić ozp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw obciąganie, potem dymanie a potem można dopiero zacząć się zakochiwać. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. OZP jest koniecznością. Nigdy nie pokocham kobiety, która nie potrafi się dobrze rżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OzP nie pokaże :O jeszcze takiej technologii nie ma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andro a w ogole
kiedyś jakaś pokochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen obym jak najmniej spotykała na swojej drodze facetów z takim podejściem jak Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka, owszem, żartuje, ale żartuje właśnie z tych niedowiarkow. Dla mnie wirtualne zakochanie jest całkowicie możliwe i wspominalam kiedyś o tym w innym temacie - nawet mi się coś takiego przydazylo. Ja się zakochuje w - jakby to określić? W sferze umysłowej. Ciało nie jest mi do tego potrzebne, nie muszę czuć czyjegoś dotyku zebt stał się dla mnie kimś ważnym - a z drugiej strony - najpiękniejsze ciało to za mało, żeby się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×