Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marteczka.........

Jaki najlepszy odplamiacz do tkanin?

Polecane posty

Gość Marteczka.........

Polećcie proszę jakiś dobry odplamiacz, najlepiej na możliwie jak najwięcej rodzajów plam. Bo już nie mam siły do ubrań mojej córki z przedszkola:( Próbowałam już kilku typu Vanish, Ariel, Ariel Professional niemiecki, Oxi, Dr.Beckmann i jakoś nic nie było tyle skuteczne, żeby warto było kupić ponownie:( Dodam, ze nie zapieram świeżych plam(wiem, że to błąd), bo po prostu nie mam możliwości. Jak córka wraca z przedszkola to już są wyschnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhhh
ja robię papkę z dobrego proszku do białego prania (np vizi, persil) i nakłądam to na plamę, zostawiam na noc i piorę; każda plama mi sie spiera, nawet po jabłkach itp tyle ,że jak ubrania są kolorowe to mogą się odbarwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
Dzięki, o tym nie pomyślałam. A jakbym spróbowała z takim do kolorów to chyba nie wyjdzie, bo nie ma w nim tego środka wybielającego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie walczę z plamami od antyperspirantu na koszulach mojego M i robię to sobą oczyszczoną. poszukaj w necie przepisów - większość opiera się na sodzie, soku z cytryny i occie ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
Soda dobra na wszystko:) Ale może ktoś ma jakiś wypróbowany środek do kupienia w sklepie? Nie bardzo mam czas się tak bawić z sodą, zwłaszcza, że odłożyłam już sporo tych rzeczy do wywabienia i zeszłoby mi z tym pewnie kilka godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkaa

Najskuteczniejsze są moim zdaniem Niemieckie i Angielskie odplamiacze, ale najlepiej z importu.  Polecam Np. Astonish Oxi Active / Waschkonig / Dr.Beckmann można je kupić w sklepie internetowym tutaj: euroshop24h.pl/pl/c/Odplamiacze-i-wybielacze/11

Ja używam głównie tego pierwszego, jest tani i bardzo skuteczny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×