Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANIA180189

CO DZIŚ GOTUJECIE NA OBIAD

Polecane posty

Gość zimowa mama
U mnie jest zupa ogorkowa, a dla najmlodszego szkraba krupnik,bo ogorkowej nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy motyka
A ja mam dzisiaj kotlety z piersi kurczaka, ziemniaczki z koperkiem i mizerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasleja
zapiekanka szpinakowo ziemniaczana, gotowane brokuly, kalafior, fasolka szxparagowa, fasola biala w sosie pomidorowym i surowka z pekinki z papryka, ogorkiem i cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuoli
a ja mam ochote na jajko sadzone z ziemniakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozeeeeeeeeee
ale wy ochlamy jecie :o jakies zupy krupnik, ogorkowe, zapiekanki... przeciez to nie obiad jest. zupa to troche wody w miseczce i tyle. zrobcie porzadny obiad a nie jak dla zebrakow. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcsxzsfd
tradycyjnie ryz z malsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrobisz skromne sw
ale wy ochlamy jecie jakies zupy krupnik, ogorkowe, zapiekanki... przeciez to nie obiad jest. zupa to troche wody w miseczce i tyle. zrobcie porzadny obiad a nie jak dla zebrakow. :O:O:O jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcsxzsfd
czy ryz z maslem to porzadny obiad czy moze jednak zrobic makaron ze smietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztarda
linguine z migdalowym pesto i salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na saliii
o bozeeeeeeeeee a twoim zdaniem porzadny obiad to co? dziennie schaboszczaki rolady kluski kawior? i bóg wie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka jarzynowa
z pieczonym karczkiem lub kurczakiem do wyboru jutro będzie żurek śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozeeeeeeeeee
schaboszczaki? a kto powiedzial ze ja akurat lubie polska kuchnie? :o widac jakie obeznane tu siedza :o a na obiad gotuja jajko sadzone z ziemniakami i maslanka, jak dla bezdomnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtjhytj
Dokładnie. I żeby obiad ugotowac to musze najpierw ognisko rozpalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozeeeeeeeeee
a wasi mezowie zadowoleni z takiego marnego obiadu? bo ktory normalny facet zadowoli sie po pracy np... jajkiem sadzonym albo krupnikiem? :o u nas obiady sa zawsze pelne, zupa, drugie danie, deser. Gotujemy czasem razem, czasem ja, czasem moj maz. Przeznaczamy na to duzo czasu i lubimy jesc cos dobrego a nie ochlamy dla jakis szczeniaczkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię zupy, ale to coś dla mnie- mąż jak to facet woli coś konkretnego, dlatego dziś robię spagetti- z przepisu od znajomego włocha a na deser truskawki zapiekane pod pierzynką z kruszonki a na to dla męża kulka lodów waniliowych a dla mnie bez:) Nie uważam, żeby zapiekanki czy jajko sadzone było dla biedoty- zależy kto co lubi. Ja np nienawidzę sera pleśniowego, kawioru czy oliwek i jeść nie będę bo ktoś mówi że to eleganckie- głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdcfvb
ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozeeeeeeeeee
my codziennie spożywamy 2.56kg kangurzej kupy. Nic nie zawiera tylu makro i mikroelementów, polecam serrrrrdeznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka19
Warzywa gotowane na parze z kanapką z domową pieczenią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggiii
Kobieto, podejrzewam ze jesli to nie prowokacja, to jestes wyjatkowo nietolerancyjna i pyszna osoba. Tez bym chciala jest jakies inne obiady, smakowac roznych kuchni itd, ale mnie nie stac. Robie to co jest w miare tanie i da sie najesc. I bardzo dobrze rozumiem tutaj osoby ktore zastanawiaja sie czy zjesc ryz z maslem czy makaron ze smietana, bo to niestety polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos gotuję po świętach
Usmażę łopatkę,zrobię sos, podsmażaną kapustę, ziemniaczki,kompot.Od wczoraj została mi zupa pomidorowa z ryżem na kurczaku to wcześniej podam zanim przygotuję drugie danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucxdhcujhnei
U nas dzis bedzie ryba pieczona + ziemniaki tez pieczone i surowka ze szpinaku z sosem jogurtowo czosnkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że o' bożeeeeee' wciąga to co zwykli ludzie, ale w internecie możemy być kim chcemy :D Ponadto taka jest polska kuchnia, że jemy proste potrawy. Ja urozmaicam, czasem coś ze świata, czasem te przysłowiowe schabowe, a czasem idziemy do restauracji, bo oboje pracujemy i zwyczajnie nie chce się. No i zdarza się jesc w galeriach handlowych jedzenie na wagę, np w Olimpie- różnie to bywa:) Co do wyszukanych przysmaków, kupuję je gł, kiedy przychodza goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
pyry i jajo szybki obiad a potem zapcham sie budyniem czekoladowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×