Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zapytanie mam

Olejki do ciała

Polecane posty

Gość Zapytanie mam

Chyba chcę się przerzucić z drogeryjnych balsamów na naturalne oleje. Polecicie mi jakiś? Żeby dobrze odżywiał suchą skórę. Czy każdy taki olej można stosować w przypadku łuszczycy? Na co zwracać uwagę przy wyborze? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Własnie czytam o kokosowym, makademii i oleju z orzecha laskowego. Czy ktoś z Was je stosowała i może dać cenne wskazówki i informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wredna jędza
Mam atopowe zapalenie skóry, bardzo się lubię z olejem kokosowym. Włosy także nawilżam nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Podoba mi się też opis oleju z ogórecznika lekarskiego, z dzikiej róży i masło shea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Podoba mi się też opis oleju z ogórecznika lekarskiego, z dzikiej róży i masło shea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Wiem ze ten olej ma postać jakby stałą. Jak go rozpuszczasz, jak wygląda aplikacja? Jaki najlepiej kupić? Tłoczony na zimno / ciepło? Proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on.
arganowy jest bardzo dobry. osobiscie jeszcze nie stosowałam, ale zamierzam kupić i stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wredna jędza
Ma postać stałą, ale nie bardzo twardą. Biorę na ręce pojemność łyżeczki i roztapiam w dłoniach. :) Mam nierafinowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz dodawać do kąpieli zwykłej oliwy z oliwek, tylko wcześniej weż szybki prysznic i umyj się mydłem do skóry alergicznej, bo oliwa zostawi na ciele lekko tłusta warstwę. Potem juz nie musisz używać balsamów ani olejków. A na sucho polecam masło shea ( np. stara mydlarnia albo BU), lub olejek arganowy , jeśli cię stać :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Aż poszukałam w internecie informacji, bo się przestraszyłam, że kosztuje kilkaset złotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością nie kosztuje tyle co oliwka dla dzieci:}. w aptece kupisz olejek z Galenici za 100 i trochę, w mydlarni jakieś 50-60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie mam
Tak, widzę, że więcej kosztuje, droższy od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)
Przy łuszczycy czy innych dolegliwościach skórnych to najbardziej wartościowym olejem będzie kokosowy, bo działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdff
przy łuszczycy polecany jest olej łopianowy firmy nami z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam jak osoba wcześniej olejek arganowy. Doskonale nawilża wysuszoną skórę i co przede wszystkim dla alergików jak np dla mnie jest istotne jest produktem naturalnym nie uczulającym. Stosuje go przede wszystkim na włosy, bo były bardzo wysuszone teraz niejedna koleżanka może mi pozazdrościć ;) Podzielę się swoim miejscem zakupu jakby ktoś chciał skorzystać. Zamawiałam w wielu miejscach ale tu na prawdę w porównaniu do innych są bardzo dobre ceny oraz szybka wysyłka ;) http://e-fito.pl/szukaj?tag=olej+arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asneta
Wiele kobiet spekuluje na temat działania olejków do ciała jako idealny sposób na pielęgnację bo przecież istnieją jeszcze różnego rodzaju mleczka itp. No ale aby rozwiać wszelkie wątpliwości polecam zajrzeć na https://rodzinazdrowia.pl/naturalne-olejki-eteryczne-odprez-umysl-i-cialo Gdzie dowiemy się ile relaksu i jak dobry wpływ na naszą cerę mają olejki eteryczne. Jak dla mnie bomba. A co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w moim przypadku wystarczył po prostu olejek do ciała HB - tzn. Hildegard Braukmann. Z tego co widzę po sobie, to systematyczność ma tutaj ogromne znaczenie i naprawdę widać mocną przemianę stanu cery. Jakie były wasze doświadczenia? Co udało się wam uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinna55
Stosuję teraz Sensual Oils, olejek do ciała Argan + WitC od Bielendy i muszę przyznać że jest bardzo dobry. Dobrze poprawia jędrność i elastyczność skóry, dla mojej cery jest najlepszy. Warto go kupić, cena nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii23r
Ja polecam https://www.ichemia.pl/761,maslo-arganowe-z-olejkiem-kokosowym-100g.html jest naturalny świetnie nawilża skórę. Pierwszy raz zamówiłam go jakieś kilka mce temu, a na chwilę obecną nie rozstaję się z nim na krok. Jakość na najwyższym poziomie POLECAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

ja od niedawna zaczęłam stosować olejek bio oil i jestem zadowolona,  ciało po nim bardzo ladnie pachnie, jest nawilżone, skóra stala się jędrniejsza, na pewno lepszy od tych wszystkich balsamów co do tej pory używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesięcy używam olejku Afra, który nie tylko nawilża ale i pięknie pachnie. Jest idealny dla osób pocących się, gdyż zapach olejku Afra utrzymuje się przez cały dzień. Idealny na lato. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałam olejków do ciała, ale dostałam od koleżanki na urodziny olejek Busajna. Zapach super, spróbowałam i musze przyznac że wbrew moim przypuszczeniom super się wchłania. Niczym krem, balsam. Ale skóra jaka po nim...no rewelacja. Delikatna, gładka, nawet podrażnienia łagodzi, łuszczacą się czy przesuszoną skórę. Czesto mnie kosmetyki uczulają ten jest dla alergików także, ma same naturalne składniki, nawet w ciąży można używac. Zadowolona jestm bardzo. I tak znalazłam ulubiony kosmetyk do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COCONUT MIRACLE - Olejek do ciała firmy Efektima jest super! Super odżywia i regeneruje skórę, od kilku miesięcy używam i nie tylko świetnie nawilża, ale ma piękny zapach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam olejki do ciała i specjalne produkty do masażu. Od lat z nich korzystam i lubię testować nowości w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłam ostatnio wspaniały olejek do ciała ale niezwykły bo perfumowany. Nie tylko nawilża super skórę,a le i przyjemnie pachnie. Nuta cytrusowo egzotyczna. Coś wspaniałego ten Olejek wonny Afra. Zapach utrzymuje się na ciele do 12 godzin, nie zmywa się, tak wsiąka jakby w skórę. No super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×