Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Oczekuje spróbuj się wyluzować na wakacjach. Mi w pierwszej ciąży nawet przez myśl nie przeszło żeby latać i robić betę:-) Zrobiłam 3 testy i grzecznie 2 tygodnie czekałam na wizytę u ginekologa. Specjalnie też poszłam dopiero tak późno, żeby było coś już widać i żeby wiedzieć czy serduszko już jest. Dagietka bardzo mi przykro, ale to niestety często się zdarza, tylko nie starając się aż tak świadomie po prostu o tym nie wiemy. Trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dziś miałam kolejną wizytę. Pęcherzyk urósł do 23mm (2,5 dnia temu miał 16mm). Endometrium 7,7 (miało 5,9), ale prawdopodobnie jeszcze podrośnie, do 9 powinno dobić. Lekarz powiedział, że wszystko jest ładnie i zapowiada się ładna owulacja. Dostałam pregnyl a starania mamy zacząć od jutra. Kiepsko wypadło bo dzisiaj mamy dość dużą rodzinną imprezę i mąż pewnie będzie chciał sobie trochę wypić... myślicie, że mocno może to zaszkodzić? Oczekuje - będzie dobrze. Relaksuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
dziewczyny jestem przerażona :D, chciałam do was napisać już o 7 rano, ale głupio mi było. Obudził mnie ból jajnika, piekielne kłucie, myślałam, że @ przyszła, jednak zamiast tego od wczoraj mam brązowe plamienie, tak było wczoraj cały dzień, więc już nawet na forum nie wchodziłam, bo wiedziałam, że dzisiaj nie dosłownie zaleje i nie chciałam chwalić się porażką, termin @ mam dopiero jutro. Czuje się w miarę dobrze, jestem lekko przeziębiona, ale bez tragedii, ogólnie zawroty głowy, osłabienie, piersi 2 dni temu bolały mnie strasznie teraz znośnie, ale objawy są bardziej intensywne niż zazwyczaj, jeśli do jutra się nie pojawi @ testuje, choć boję się rozczarowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
wystraszona - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
oczekuje- dziewczyny mają rację co do bety, ale godzina pobrania ma duże znaczenie, widać, że jesteś na samym początku także nie martw się na zapas, to może być bardzo młoda ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
klasyka- dzięki, co za stres od rana przeżywam, czekam, aż @ przyjdzie co 10 min jest w toalecie ciągle czuję, że już się zaczęło, mam wrażenie ciągłej wilgotności i dyskomfortu. Dobrze wyczytam, że takie plamienie może pojawiać się zamiast@ w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona - jestem w tej samej sytuacji. Mój termin @ jest za 2 dni tyle że plamie na brązowo już 3 dzień i czekam aż się rozkreci. Fakt temp spada więc chyba wszystko przesadzone u mnie. Ale trzymam kciuki zeby u ciebie @ się nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje- szkoda że trafiłaś na takiego lekarza, który podszedł do Ciebie jak do "przypadku" a nie do człowieka:( kurcze, u mnie na początku babka zrobiła badanie ginekologiczne i powiedziała że macica jest rozpulchniona... więc według niej jest ciąża... nie zaczynała badania od USG:( przecież może być za wcześnie po prostu na to żeby było coś widać... a nie masz innego lekarza do dyspozycji??? tak piszecie o tej Becie, że aż odszukałam moje wyniki i miałam 1576,00 i babka powiedziała mi że to 5-6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - wszystko pieknie podroslo - powodzenia :) alkohol zawsze szkodzi,k ale bez przesady. Inaczej nie byloby tych wszystkich poimprezowych wpadek :) Wystraszona, Kambel - trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kambel- dobrze, że nie jestem sama :) miałaś kiedyś takie plamienia? ja na szczęście nie;), takie przybrudzenie pojawiało się zazwyczaj godzinę przed @, ale w dużej ilości, ale nie dwa dni. U mnie drugi dzień plamień, dzisiaj mija 30 dzień cyklu, więc teoretycznie ostatni z możliwych, ale kto to wie co jest mi pisane. To plamienie mam naprawdę znikome. Ja zaczęłam źle się czuć 4 dni temu, pojawiła się temperatura itd. w chwili obecnej nie mierzę, bo to nie ma sensu, źle się czuję przechodzę taką niby grupę, z osłabieniem i zawrotami głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tak miałam dzień @.Ale teraz nic się nie rozkręca, tylko piersi zaczynają dziwnie pobolewac.test dziś negatywny wyszedł ale jak @ nie przyjdzie to następny we wt zrobię chyba że nie wytrzymam i zrobi. Pprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. I mamy już wrzesień, mam nadzieję, ze dla wszystkich będzie szczęśliwy:-) Mnie dziś rano obudził potworny ból gardła, do tego jest mi strasznie niedobrze;/;/;/ a tu 12 godzin w pracy;/;/ Teraz dochodzą jeszcze dreszcze czyli gdzieś mnie przewiało;/;/;/ No nic jakoś trzeba to przeżyć, pogoda się popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
kambel, wystraszona - jeszcze kilka dni i się wszystko wyjaśni. No tak, wrzesień... My już po pierwszych starankach :P Wczoraj byliśmy na rodzinnej imprezie i w sumie oboje trochę wypiliśmy. Ja czerwone wino:) Ale mąż sporo łyknął :/ Niby pić się nie powinno, ale trochę mam już dość sztywnych zasad. Może jak jeszcze bardziej wyluzujemy to się uda. W ogóle w tym cyklu nie będę mieć kontroli czy pęcherzyk pękł... lekarz stwierdził, że konieczne to nie jest, że jak zawsze po pregnylu pękał to teraz też powinien, mam tylko zmierzyć temperaturę i od środy brać d*phaston przez 10 dni. Dobrze bo trochę kasy zaoszczędzę, ten lekarz do tanich nie należy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po testowaniu. Wynik negatywny. Specjalnie mnie to nie zdziwiło, ale jakąś tam nadzieję miałam. Teraz chociaż wiem na czym stoję. @ nadal nie ma ale dol brzucha zaczyna mnie boleć coraz częściej także to tylko kwestia czasu. Teraz czekanie na @ i staranka od nowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie czwarty dzien po odstawieniu d*pka i @ ani sladu.... tyle ze rano brzuch mnie bolal. ila zazwyczaj czekalyscie az sie pojawi? to moj pierwszy cykl z d*pkiem wiec nie wiem jak to wyglada standardowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
jaskółka - u mnie okres po d*phastonie pojawia się od 2-4 dni po odstawieniu. Podobno można czekać nawet i tydzień i jest to normalne. A który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka dzis 32 dzien cyklu u mnie, ostatnio bez wywoływania dostalam okres w 39 dc wiec pewnie jeszcze troche poczekam.... chcialabym jak najszybciej bo w nowym cyklu bede juz miala monitoring i jesli znowu owulacji nie bedzie to lekarz chce wlaczyc mi CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kambel- nie testuje, czekam, aż wszystko się skończy, zobaczę jak będę się czuła jak te plamienia ustaną i czy zniknie ból piersi, w zeszłym cyklu zniknął wraz z 1 dniem @. U mnie dzisiaj nastąpiło nasilenie - ale nie jest to normalna krew ( oszczędzę Tobie szczegółów), ale plamienie implementacje raczej też nie, nie jestem lekarzem, ale wg. mnie mam problemy z progesteronem, także bez względu na efekt udam się do lekarza na konsultację, bo źle to wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba mamy ten sam problem :) ja 17 września lecę do pl specjalnie na konsultacj. Do gina. Taniej mnie wyjdzie niż tu a i pewnie więcej badań zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja mam 39 stopni dreszcze i ból gardła. Wzięłam 2 apapy mleko z miodem i nic zero poprawy. Wiem że pomogła by aspiryna ale w aptece mówiła pani że nie można a w ulotce napisane że po konsultacji z lekarzem sama nie wiem co robić okres mam mieć w przyszłym tyg. Jakbym się nie starała to bym pewnie nie świadomie wzięła. Najgorsze jutro muszę jeszcze na 3 godziny iść do pracy. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula nie idz do pracy w takim stanie! zdrowie wazniejsze. a aspisyne mysle ze mozesz spokojnie wziac, w tak wczesnej ciazy, nie powinna zaszkodzic, tym bardziej ze jestes jeszcze przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Ja w zeszłym cyklu się trochę rozchorowałam i też zastanawiałam się nad aspiryną ale podobno NIE MOŻNA jej brać, nawet w bardzo wczesnej ciąży. Poczytaj sobie w necie. Ja odradzam. Ze mną nie było tak źle, pomógł mi syrop z cebuli. Ale Ty masz gorączkę... Najlepiej idź jutro do apteki (chyba, że dzisiaj dasz rade i masz gdzieś otwartą), na pewno coś Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dzisiaj pół dnia w łóżku spędziliśmy :D W tym cyklu widzę, że mąż ma nadzieję... jest to mój 2 cykl, gdzie wyluzowałam, teraz jeszcze bardziej jak ostatnio, nawet szczególnie nie dbam o to by nogi w górze trzymać:) Trochę potrzymam, poleżę i już nie panikuję jak ze mnie wypływa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula- ja na twoim miejscu została bym w domu.3 h to nie jest dużo a tak w łóżku się troszkę wykurujesz. Jak już kiedyś pisałam polecam zaparzenie majeranku z czosnkiem. Mi zawsze pomaga :) Klasyka - oby ten cykl był owocny. Czytałam gdzieś ze trzymanie nóg w górze nie pomaga tak naprawdę Al. Cóż czego się nie próbuje :) Dziś mam ciężką noc po gorącej kąpieli @ się rozkrecila ból brzucha ogromny jak nigdy przedtem aż nie moge spać. Wczoraj się dowiedziałam od mojego taty ( moja mama niestety nie żyje) że kiedyś mama poronila w okolicy 4 mies. Lekarz stwierdził że był to męski płód . I podobno ona i jej siostry miały problem z donoszemiem właśnie chłopców. Pomyślałam ż. To może była i przyczyna mojego poronienia ale niestety nie ma pewności. I co ciekawszego siostra mojej mamy nie mogła zajść w ciążę i lekarz poradził by kochała się z partnerem na stojąco od tylu i że to ma jej pomoc i faktycznie udało im się:) Kurde teraz gdy mój tato do mnie przyjechał dowiedziałam si. Więcej ciekawostek niż przez całe moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko.................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl.............. .....1dziecko.................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko................07.09 Ana87................. ...26................2cykl................2dziecko......... .........08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl....................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzi ecko..................16.09 mi-fa-so................31.............6cykl............ .......2dziecko....................17.09 kambel......22...2 cykl po poronieniu 1 dziecko 07.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko................ .07.04.2014 alexandra2p..........34.............1cykl.............2d ziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kambel- daj znać jak czegoś się dowiesz od lekarza, ja też miałam takie starszne bóle, ale na szczęscie wczoraj przyszły i odeszły. Nadal bolą mnie piersi i wszystko trwa, także ciągle cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Wystraszona - który to Twój dzień cyklu? Nie widzę Cię w tabelce... Naprawdę jesteś cierpliwa:) Ja trochę wyluzowałam, ale nie wiem jak to będzie pod koniec cyklu, czy się wstrzymam z testowaniem. Ostatnią tabletkę d*phastonu biorę w piątek a termin okresu mam dopiero w poniedziałek. Niby przed odstawieniem leku powinnam zrobić test, ale sama nie wiem... czy dwa dni przed terminem @ , w sobotę jest sens? czy coś wyjdzie? Zawsze robiłam bete by mieć pewność jak brać dalej leki. Ale mam już dość jej negatywnych wyników. Rano mierzyłam sobie temperaturę i wygląda na to, że pęcherzyk jeszcze nie pękł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo ciekawa co wyjdzie na USG w środę - przede wszystkim czy pęcherzyk pękł, ewentualnie jak urósł, jak endometrium...jak narazie potwierdza się to co mówił lekarz, że najbardziej płodne będą niedziela i poniedziałek...wczoraj w południe był śluz rozciągliwy, więc szansa na owulację była/jest. Temperatura też dziś spadła, więc mam nadzieje na skok jutro/w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
klasyka- usunęłam się z tabelki parę dni temu, ponieważ robię przerwę w staraniach, wrzesień to mój ostatni miesiąc. Dzisiaj jest 32 dzień cyklu..., jestem cierpliwa bo nie wierzę, że mogłabym tak szybko zajść w ciążę, ale szczerze mam już serdecznie dość tego jak się czuje, nie mogę pracować, rozkojarzenie wynosi 99,9% i jak ja mam czymkolwiek zarządzać jak nad sobą nie panuję :( Nie potrafię skupić uwagi na niczym. W kółko jest mi coś, raz niedobrze, później zawroty głowy, to gorączka, teraz to plamienie, jem jakbym jutro miał być konieć świata, czuję niesustanne łaknienie. Sobotę przeleżałam jak emerytka :( Jutro wybieram się na badania tarczycy, jedynie to mogloby szybko uzasadnić moje fatlane samopoczucie i dolegliwości, na pozostałe badania muszę trochę poczekać. Test zrobię tylko wtedy gdy palmienia ustąpią, a objawy pozostaną,w przeciwnym razie szkoda testu ;) Jeśli masz krótkie cykle i zero objawów przed terminem @, to jest mała szansa, że coś pokarze. Zauważyłam, że testy przed terminem @ wychodzą tylko tym, które mają już jakieś dolegliwości ... Na Twoim miejscu bym jednak i tak zrobiła, bo jeśli pojawi się druga krecha, to d*pka nie odstawisz, a to może mieć w Twoim przypadku duże znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×