Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Kopakabana
Oczekuje- nie martw się na zapas. :) Sama piszesz, że już nie robisz bety, więc nie wiesz czy nie przyrasta ładnie. Moim zdaniem Twój wynik bety był niski bo miałaś późno owulację albo zarodek potrzebował wiecej czasu na zagnierzdżenie. Ja miałam podobnie - przy cyklach maksymalnie 28 dniowych (ostatnie były krótsze) - wzrost temp. wystąpił dopiero 18 dc. A owulacja może być nawet po wzroście temp. Jesli okresu nadal nie masz i testy wyszły pozytywne to najpewniej jestes w ciazy :) Ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza w 8 tygodniu licząc od dnia ostatniej miesiączki. Ja byłam najpierw w 7 bo ponoć wtedy juz widać zarodek i serduszko, ale przez to, że owulacja była późno to było widać tylko pęcherzyk płodowy. Za to w 8 już było wszystko widać. :)) I zmieniłabym lekarza na takiego z bardziej ludzkim podejściem. Niektórzy nie rozumieją, że pierwsza ciąża, zwłaszcza wyczekiwana długo to sprawa bardzo delikatna i stresująca. Głowa do góry! Na samiutkim początku ciąży nie widać, szkoda, że ne każdy lekarz to mówi. Trzymam kciuki, żebyś szybko upewniła się o ciąży :) Zmęczona- co u Ciebie? Mam nadzieje, że minęły już Twoje problemy i możesz już w pełni cieszyć się ciążą. :) Zauważyłam, że są dziewczyny z górnej części tabelki, które nie odzywają sie, a są po terminie. Mam nadzieje, że im się udało i z wrażenia zapomniała się pochwalić. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Kopakabana- święte słowa, mam nadzieję że oczekuje weźmie je sobie do serca:) A dziewczyny, które się nie odzywają to faktycznie pewnie już w ciąży, bo czytałam nie jedno forum i przeważnie tak jest, że jak już ktoś zaciąży to przestaje na jakiś czas pisać ( lub zupełnie). To chyba ta radość:) Zazdroszczę tym , którym już się udało. Ja już nie mogę doczekać się brzuszka:) Cudowne uczucie. No dobra, nie narzekam. Wiem. wiem... To dopiero mój pierwszy cykl....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny Jestem już mamą ale obecnie czekam na powtórke z rozrywki Testuje 12 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
niulekx- hehe fajnie, że masz takie przeczucia, szkoda tylko, że one na mnie nie przeszły :D Test zrobiłam i nie pozostawił żadnej nadzieji :), piersi delikatnie pobolewają, ale nie tak tragicznie jak w 26 dniu cyklu, kiedy niemogłam siebie dotknąć :) Ja nadal czekam, zobaczę czy @ się pojawi, czy może dopero za kilkanaście dni, kto wie co się teraz dzieje:) Ogólnie odpuściłam całkowicie niech się dzieje co chce. Tyle z tego wyniknie, że jak się nic nie pojawi to muszę wybrać się na konsultację do gin. :) Dzisiaj tak ogólnie mija 6 dzień tego czegoś, mogę dosłownie pamiętnik pisać, codziennie kilka ciemno brazowych plamek, jedno dnia było nawet intesywniej. Normalną @ mam 2-4 dniową, a teraz tyle czasu takie nie wiadomo co :) judka86- Witamy nową koleżankę, widać, że czytałaś długo ten watąek płynnie weszłać w rozmowę :) Dziewczyny z górnej części pierwszej tabelki, albo są w ciąży, albo odpuściły sobie wątek :), tzw. przerwa od tematu. A ja od marca już tutaj piszę i nic z tego nie wychodzi hehe :D wniosek taki, że za mało działam,a za dużo piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
wystraszona- tak tak, trochę czytałam;) Twoje wypowiedzi też ,więc wiesz, jesteś pod moją obserwacją;) A co do tych plamień...Ja normalnie mam dość obfite miesiączki, ale w kwietniu zamiast @ miałam lekkie plamienie. Dosłownie kilka ciemnobrązowych kropel dziennie. Trwało to z 2,3 dni i przeszło. Robiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie, więc poszłam do gina zobaczyć czy wszystko oki i tak było. A miałam mdłości itd. W maju dostałam już normalną miesiączkę i do tej pory zastanawiam się, czemu ta jedna taka była.... Ale oczywiście Tobie życzę... dzidzi:) a nie normalnej @ za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
judka86- heh lepiej nie czytać wszystkich moich postów :) Ja w tym miesiącu z góry zakładałam porażkę, bo wg. mnie skończyłam działania za wcześnie, teraz ciężko stwierdzić czy był czy był to środek dni płdnych czy ich pocztątek, ciąża kiedyś będzie w to nie wątpię, ale raczej nie w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatka czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze chyba cos zprostowac bo chyba sie zle zrozumialysmy:) jesli chodzi o ciaze toWIEM ZE JEST :) i nikt mi nie powie ze nie...ciesze sie z tego niezmiernie..gadam sobie to mojego malenstwa ze musi byc silne hehe:) problem jest w tym ze boje sie czy dobrze sie rozwija...wszystko robi swoje..niska beta..zły lekarz..ale wasze wsparcie i pomoc:) jest nieoceniona i dzieki Wam wiem ze poprosu moglo sie wszystko przesunac i dlatego tak to wszystko wyglada...na bete nie chce juz isc bo nie chce i siebie i malenstwa denerwowac...jesli mialoby byc cos nie tak to wole uslyszec to od lekarza a nie snuc domysły i zamartwiac sie tygodniami...uwierzcie tak jest super:) wiem ze doczekalam sie swojej fasolki i ciesze sie tym a nie zamartwiam...czyli chyba wszystko tak jak byc powinno..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka witaj:-) fajnie że dołączyłas. Oczywiście życzę szybkiego zafasolkowania:-) żeby Twój synek nie musiał długo czekać na braciszka lub siostrzyczke:-) Ja już pisałam w niedzielę (nie wiem czy któras z Was widziała?) że robiłam test i wyszedł negatywny... a wczoraj nadciagnela @. Okropna @:-( dawno nie miałam takich boleści:-( myślałam że zejde z tego świata... Zaczęło puszczać dopiero po zestawie: 2 ibupromy i 2 no-spy. Na dodatek byłam wtedy w pracy:-/ Coś strasznego:-( dzisiaj jest już trochę lepiej, ale nadal boli... Także pierwszy cykl za nami. Teraz pisze z telefonu ale jak będę przy komputerze to postaram się zaktualizowac tabelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
Dziewczyny 21.07 miałam ostatnią miesiączkę 1.09 robiłam testy z moczu pozytywne wczoraj pierwsze hcg z krwi wyszło 216, dzisiaj byłam u ginekologa jednak na usg nie widać nic ani pęcherzyka, do zapłodnienia doszło prawdopodobnie koło 17.08 jak myślicie czy wszystko jest ok tylko za wcześnie żeby coś zobaczyć na usg czy może to ciąża pozamaciczna lekarz zlecił kolejne hcg na jutro proszę o pilną odpowiedz strasznie się denerwuje i martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
długo bez Was nie wytrzymałam :D oczekuje - gratulacje :)))) witaj Judka :) Dziewczyny, czy mogłybyście zmienić mi datę na 26.09, bo piszę z kom, a nie wiem kiedy kompa dorwę :) u nas z końcem tygodnia następna runda się zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Judka witaj. Juss pecherzyk widac jak beta jest kolo 1000 wiec sie nie martw powtorz bete jak lekarz mowi. I za jakis tydzien lub dwa idz do lekarza. Dziki dzik witaj Makatka jak u lekarza wizyta? Witaj kopakabana Ja w poniedz bylam u lekarza. Wszystko ok. Usg genetyczne dopiero bedzie 13 bo dzidziol za maly jeszcze. Kurcze wg usg mam termin coraz pozniejszy bo najpierw byl 26.03, potem 27 a teraz 28.03. Z om mam na 23.03. Dalej leki zmniejszone dawki 2 nospy 2 magnezy i 3 d*pki. Dziewczyny do kiedy brac kwas foliowy bo zapomnialam lekarza o to sie dopytac bo teraz 12 tydz u mnie jest od om. Samopoczucie srednie bo mdlosci dalej sa najgorsze teraz rano wymioty mam do tego bym cale dnie spala. I mam szal na slodkie tzn czekolady batoniki tylko to bym jadla teraz i brzoskwinie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki-dzik - proszę bardzo: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................. ..........2dziecko.................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl...................1dzieck o ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 agnieszka515........20................1cykl.............. .....1dziecko..................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl.......... ........2dziecko..................08.09 livia323232...........32................ 3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzie cko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl.......... .........2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12 cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2 dziecko..................26.09 dziki-dzik..............26................8cykl........ ..........1dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1 dziecko..................07.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko.................07 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl............. 2d ziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) niestety pęcherzyk nadal nie pękł, dziś 20 dc, pęcherzyk ma 26 mm, endometrium 10 mm. Na USG było widać, że jajeczko próbuje się przebić przez ściankę, ale nie ma chyba na tyle "siły". Pęcherzyk nie był jednak przerośnięty i lekarz uznał, że szkoda marnować ten cykli trzeba spróbować mu pomóc. Dostałam receptę na pregnyl. Musiałam szybko szukać apteki i przychodni, gdzie mogliby mi zrobić zastrzyk, bo u mojego lekarza pielęgniarka akurat była nieobecna. Pęcherzyk powinien pęknąć do 36h czyli do piątku rano. Następna wizyta w piątek 19:10 *Klasyka - jak tobie mówił lekarz - w jakim czasie powinien pęknąć pęcherzyk? Jak myślisz, kiedy najlepiej współżyć? :) Nigdy nie myślałam, że zapytam na forum kiedy powinnam uprawiać seks, hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - czyli niby bez zmian z wymiotami, ale jednak do przodu :) leki zmniejszone i chipsy i kebaby zamienione na słodycze :) wszystkiego dobrego wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Makatka dziękuję :) szybka akcja z tym zastrzykiem, trzymam kciuki :) Zmęczona juz 12 tydzień? Jeja jak to zleciało. Zaraz będzie 20ty i półmetek:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Spory masz pęcherzyk. Dostałam zastrzyk w sobotę około godziny 10 rano i lekarz powiedział, że najlepszy czas na starania to jutro i pojutrze. My dwa razy w niedzielę i raz w poniedziałek :D Mam jeszcze 12 dni do terminu @. Jest to pierwszy miesiąc w czasie starań gdzie jestem całkowicie zrezygnowana, jedynie z małą iskierką nadziei. Cały czas myślę o tym jak podleczyć męża, bo leków nie ma:/ Codziennie pije dużą dawkę (1000) wit c, codziennie je kiwi (wit c :P), daję mu kwas foliowy, czasami weźmie flegaminę. Naprawdę nie ma żadnego leku na rozrzedzenie nasienia? może lekarza powinnam zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatka masz bardzo ładne endometrium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka dzięki:) tak właśnie planowałam żeby jutro rano (po 12h) i w piątek rano (po 36h) ewentualnie w sobotę też :) Dziki dzik - akcja była szybka na 2 sposoby, bo po pierwsze niespodziewana i nagła, a po drugie dosłownie, bo była już 17:00 i bałam się, że mi pozamykają apteki, nie mówiąc już o przychodniach. Jak na złość to nie jest moje miasto i nie znam go dokładnie, a dostałam tylko nazwy ulic, gdzie mogą się znajdować przychodnie, najbliższe apteki w takich miejscach, że nie da się bezpośrednio przy nich zaparkować i musiałam iść kawałek z parkingu...ale zdążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
oczekuje- to dobrze, że sprostowałaś, bo ja myślałam, że Ty się boisz, że jednak nie jesteś w ciąży...A co do bety, to może i masz rację, że już nie robisz. Ja to jestem zbyt niecierpliwa, a to nie zawsze wychodzi na dobre. Spokojnie poczekaj na wizytę u lekarza. wystraszona27- to tak jak ja w tym cyklu, wiem że nic nie wyjdzie, ale za to razem będziemy próbować w następnym i z całą pewnością nam się uda (niech tylko spróbuje nie wyjść;) ) cześć agnieszka515- dziękuję za miłe powitanie i życzenia:) mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz i już niedługo...;) Tak między nami to liczę na dziewczynkę:) Juss- hmm, nie wiem co o tym myśleć. Z moich obliczeń wynika, że to ciąża 6,5 tygodniowa licząc od miesiączki, więc dziwne, że jeszcze nic nie widać. U mnie było widać ciążę o tydzień młodszą. A może gin ma słaby sprzęt? Robiłaś tylko jedną betę? Nie przejmuj się i nie zamartwiaj póki co, kolejna beta i wizyta u lekarza z pewnością coś wyjaśni. Jeśli jutro zrobisz betę to tego samego dnia będą wyniki? dzikidzik- no cześć cześć, dołączyłam do Was i mam nadzieję, że niedługo będę zapisana w drugiej części tabeli:) Zmęczona26- czekolady, batoniki....Skąd ja to znam:)Cała moja pierwsza ciąża tak wyglądała... Jak nic będzie chłopak:) Tylko nie szalej z tymi słodyczami, bo ja sobie nie odmawiałam i ciążę zakończyłam z 30 kg na plusie;) Nadal zresztą mi 7 zostało, ale co zrobić:) makatka03- też uważam, że jutro rano i w piątek będzie oki, ale ja zamiast soboty dorzuciłabym jeszcze jutrzejszy wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
Judka86 dzisiaj zrobiłam bete koło 15 mam mieć wynik faktycznie od 1 dnia ostatniej miesiączki wychodzi 6,5tyg ale od zapłodnienia niecałe 3 tyg może dlateg jeszcze nic nie widać, mam nadzieję że bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - czy po pregnylu miałaś jakieś dolegliwości np. większy ból? U mnie narazie normalnie, boli tak jak zawsze w okolicy owulacji. Dostałam 5000 jednostek. Mam nadzieję, że zadziała. Dziś nad ranem po raz pierwszy miałam sen "ciążowo-dziecięcy" :). To chyba z nadmiaru wczorajszych emocji. Urodziłam chłopca. Nieskromnie musze powiedzieć, że był naprawdę śliczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusss - chyba masz długie cykle? faktycznie jeśli od zapłodninia minęło niecałe 3 tyg, to mogło nie być nic widać. Ale beta ci potwierdzi przyrost i bęzie OK :) widać chyba przy Becie 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatka, w pierwszych cyklach z pregnylem bolały mnie sutki, jak nigdy, zresztą całe piersi były wrażliwe. W tym cyklu nie czuję właściwie nic... Czasami coś w dole brzucha poczuję, ale naprawdę delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - dzięki. A lekarz ci mówił dlaczego się nie udaje zajść w ciążę mimo stymulacji i prawidłowego pękania pęcherzyków? Teraz wiecie, że może to kwestia tych plemników, ale wcześniej nie mieliście jeszcze tych wyników...przypuszczał coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
Makatka mam standardowe cykle cykle 28dni z tym że od 1 lipca brałam tabletki yasminelle skończyłam brać je przed czasem 21 lipca i dostałam @ standardowo okres powinnam mieś 28 lipca czyli pewnie wszystko sie poprzesówało ahh. Zobaczymy po 15 jak wyjdzie beta mam nadzieje że mimo tych zawirowań tabletkowych bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Wcześniej mówił, że albo szczęścia nie mamy albo mam niedrożne jajowody no i generalnie pco może być tego przyczyną. Wyników męża jeszcze nie widział. Może powiecie coś na ten temat... obok podaje normy upłynnienie 45 min (<60 min) objętość 3,8 ml (>1,5 ml) ph 8,5 (>7,2) barwa mleczna konsystencja galaretowata lepkość zwiększona (+) aglutynacja (+++) (brak) ruch postępowy 60% (>32%) ruch całkowity 75% (> 40%) brak ruchu 25% żywotność 84% (>58%) koncentracja plemników 132,5 mln/ml (>15 mln/ml) Całkowita liczba plemników w ejakulacie 503,5 mln (>39 mln) Plemniki o budowie prawidłowej 3% (>4%) leukocyty 0% (brak) komórki spermatogenezy 0% (brak) koncentracja kocórek okrągłych 0% (<5 mln/ml) ... Proszę zerknijcie, co o tym sądzicie, dziewczyny których mężowie mieli badania na pewno coś wiecie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - jak bedę w domu to zerknę na wyniki, bo teraz nie pamiętam dokładnie, ale u was faktycznie czas upłynnienia jest dość długi, co jest pewnie skutkiem galaretowatej konsystencji i zwiększonej lepkości. Najbardziej martwi mnie ilość plemników o prawidłowej budowie, bo jest poniżej normy. Mimo, że ich ogólna liczba, żywotność, r***liwość jest zadowalająca, to wychodzi na to, że są nieprawidłowo zbudowane :( (oprócz tych 3%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwileczke :-) oczekuje tak sobie właśnie o Tobie myślałam co u Ciebie i przypomniało mi się to forum o którym mi pisałaś a ja całkowicie zapomniałam na nie zajrzeć. Ciesze się że w końcu tu weszłam bo widze, że Ci się udało. A może idź do innego lekarza żeby Cię zbadał jak do tego masz tak odległy termin... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i fasoleczka się utrzyma. Trzymam za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×