Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość małgoś-ka

Prawnik, kancelaria dla firmy

Polecane posty

Osobiście wiele ciepłych słów mogę powiedzieć o mecenasie Igorze Klimkowskim. Trafiłam na niego z polecenia przy okazji załatwiania spraw firmowych. Pełen profesjonalizm zarówno jeśli chodzi o porady prawne jak i podejście do klienta, skuteczność, dyspozycyjność oraz duże zaangażowanie w sprawę.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan mecenas Klimkowski to gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Na rozprawie pojawia się osobiście, co jest wielkim plusem. Polecam jego usługi z pełną odpowiedzialnością jeśli zależy Wam na profesjonalnym prowadzeniu spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zleciłam swoje sprawy mecenasowi Klimkowskiemu i w zasadzie o nic się nie musiałam już martwić. Miałam pełną informację o tym co się dzieje i byłam zawsze szczegółowo przygotowywana do każdej rozprawy, na którą to pan mecenas zawsze stawił się osobiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy się na współpracę z kancelarią na Mokotowie, na Domaniewskiej Pana Kamińskiego. Świetni ludzie, bardzo dobry kontakt z nimi i jednocześnie można także liczyć na podpowiedzi z ich strony co do tego jakie rozwiązania w firmie zastosować, by faktycznie funkcjonowała lepiej od strony prawnej, podatkowej. Wydaje mi się, że taki kontakt z prawnikiem się sprawdzi się świetnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×