Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość małgoś-ka

Prawnik, kancelaria dla firmy

Polecane posty

Moją firmę prowadzi pan mecenas Igor Klimkowski. O nic nie muszę się martwić bo pan mecenas jest osobą bardzo rzetelną. Powierzyłam mu wszystkie kwestie prawne związane z funkcjonowaniem mojej firmy i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się, Tomaszczyk wyjątkowy specjalista i potrafi wszystko w jasny i klarowny sporób wytlumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Pomaga też pracownikom. Najlepiej zadzwonić, umówić się na spotkanie i tam całą sprawę dokładnie przedstawić. Na pewno podpowie co robić w danej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna F

Polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. To specjalista z dużym doświadczeniem i jeszcze większą wiedzą. Pan mecenas zajmuje się obsługą prawną firm (zarówno małych i dużych). Od jakiegoś czasu moja firma korzysta z jego usług i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tomasz Tomaszczyk z  JST prawnik godny polecenia, wykonuje zawód z powołania, bardzo duża wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Podpisuję się pod Tomaszczykiem. Sam korzystam z jego pomocy w sprawach firmowych i bardzo sobie cenię jego pomoc i porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożennnasa

Ze swojej strony mogę śmiało polecić Annę Legieć. Byłam u różnych adwokatów nim trafiłam właśnie do niej. Za każdym razem miałam jakieś zastrzeżenia. Odkąd korzystam z jej pomocy nie ma mowy o zaniedbaniach, braku działania czy zainteresowania. Potrzebuję pomocy i błyskawicznie ją dostaję. Tak to zawsze powinno działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Równiez polecam kontakt z kancelaria JST z Warszawy, my korzystamy z ich usług w różnych przypadkach, czy to opinie w sprawie umów, czy spory z Zusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Nie wiem skąd jesteś, więc mogę Ci zasugerować kogoś z moich okolic jedynie. Spoko jest radca prawny Michał Koralewski, kieruje oddziałem takiej większej kancelarii w Gdańsku. Specjalista od prawa gospodarczego, dobrze nam się współpracuje, więc może u Ciebie też się sprawdzi jeśli jesteś z tamtych okolic? swoją drogą dobrze, że szukasz kogoś na stałe do firmy, bo jak się bierze prawników do randomowych spraw to potem średnio to wychodzi. Lepiej jak ktoś ogarnia wszystko i ma orientację w poprzednich sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinO

Obsługę prawną naszej firmy świadczy Kancelaria Adwokacka Edyty Żygas z Krakowa. To pomoc prawna na najwyższym poziomie plus dobra stawka a sama współpraca układa się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 17.07.2019 o 12:26, Gość Rafał napisał:

Nie wiem skąd jesteś, więc mogę Ci zasugerować kogoś z moich okolic jedynie. Spoko jest radca prawny Michał Koralewski, kieruje oddziałem takiej większej kancelarii w Gdańsku. Specjalista od prawa gospodarczego, dobrze nam się współpracuje, więc może u Ciebie też się sprawdzi jeśli jesteś z tamtych okolic? swoją drogą dobrze, że szukasz kogoś na stałe do firmy, bo jak się bierze prawników do randomowych spraw to potem średnio to wychodzi. Lepiej jak ktoś ogarnia wszystko i ma orientację w poprzednich sprawach. 

On nie jest z kancelarii Klisz i Wspólnicy? My z nimi współpracujemy we Wrocławiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2019 o 23:04, Gość Karolina napisał:

On nie jest z kancelarii Klisz i Wspólnicy? My z nimi współpracujemy we Wrocławiu 🙂

Koralewski? Tak, z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Ja też z nim współpracuję 🙂 ale też tak jak "Gość Rafał" w Gdańsku. z tego co się orientuję to oni mają główną siedzibę we Wrocławiu a w Gdańsku i Poznaniu swoje oddziały. Dla mnie super, że mają te oddziały, bo mamy firmę niedaleko Gdańska. Swoją drogą bardzo inteligentny człowiek, słyszałaś, że wydaje publikacje naukowe o tematyce prawnej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna G.

Moja firma zdecydowała się na współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim w zakresie prowadzenia spraw spółki i przygotowywania umów. Pana mecenasa poleciła mi znajoma i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz P.

Dużo z was tutaj poleca kancelarie, ale nie piszecie skąd oni są. A tak sprawdzać każdego po kolei to aż się odechciewa. Dlatego ja po prostu na necie szukałem informacji, po wpisaniu w google "kancelaria adwokacka śląskie" no i tak własnie znalazłem kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Jest to firma z Gliwic i jak najbardziej właśnie miejsce ich siedziby mi przypasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież prawie wszyscy piszą skąd 😛 Ja polecam Kancelarię Klisz i Wspólnicy z Wrocławia. Mają oddziały również w Poznaniu i Gdańsku. We Wrocławiu obsługę prawną naszej firmy prowadzi adwokat Karolina Łabędzka. Świetna specjalistka z zakresu prawa gospodarczego. Rozwiązała wiele problemów w naszej firmie. Z początku w ogóle zastanawialiśmy się czy jest sens brać kogoś do stałej obsługi, a nie do pojedynczych spraw, ale okazuje się, że dobrze jak ktoś ogarnia wszystkie sprawy i wie co i jak od razu. Nie musi potem tydzień się ze wszystkim zapoznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos9

do tej pory najbardziej byłam zadowolona ze współpracy z kancelaria adwokacką www.adwokaciolesno.pl, okolice Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednitacy

My się zdecydowaliśmy na pomoc Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Duża wiedza, zaangażowanie... od lat współpraca układa się owocnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też polecam kancelarię JST z Warszawy, sama korzystam z porady mec. Karola Wieczorskiego, jest od spraw cywilnych i prawa gospodarczego, myślę, zę będzie mógł pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Ja polecam Kancelarię Klisz i Wspólnicy. Mają świetnych specjalistów od prawa pracy i prawa gospodarczego, a to moim zdaniem najważniejsze do obsługi prawnej firmy. W szczególności polecam adwokat Karolinę Łabędzką. Miła, zdolna, z wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta22

Ja się zdecydowałam na współpracę z mecenasem Klimkowskim po lekturze tych wszystkich pozytywnych opinii. Faktycznie - nie zawiodłam się. Ja również gorąco polecam pana mecenasa. Widać u niego walkę i zaangażowanie w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netta

Na rzetelną, profesjonalną pomoc można liczyć w kancelarii adwokackiej Cejrowski. Zajmują się od lat obsługą prawną mojej firmy, bardzo owocna współpraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecić można SSK Radcowie PRawni w Warszawie, a w tym radcę prawnego Bartosza Kubiaka. Zaangażowanie profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójt

Tak, nas prowadzi Kancelaria Mecenasa Kotłowskiego z Towarowej. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą, Cieżko znaleźć zaangażowaną i rzetelna kancelarię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy
Dnia 29.08.2019 o 21:28, Gość Kora napisał:

Ja polecam Kancelarię Klisz i Wspólnicy. Mają świetnych specjalistów od prawa pracy i prawa gospodarczego, a to moim zdaniem najważniejsze do obsługi prawnej firmy. W szczególności polecam adwokat Karolinę Łabędzką. Miła, zdolna, z wiedzą.

No właśnie, ta Łabędzka to naprawdę dobry adwokat od gospodarczego. Mi poleciła ją szwagierka. To co można o niej powiedzieć to z pewnością, że jest rzetelna i zaangażowana, a przy tym naprawdę miła. Nie lubię takich bufoniastych prawników co to myślą, że pozjadali wszystkie rozumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria

Postanowiłam teraz zgłosić się do Kancelarii Prawnej  https://tozalezy.com/ Słyszałam, że są bardzo dobrzy i właśnie prowadzą również mediacje. U nich można skorzystać z kompleksowego wsparcia prawnego w najróżniejszych specjalizacjach prawa. Doradztwo prawne dla firm i ogólnie cała obsługa prawna firmy na najwyższym poziomie. Na razie jest ok dlatego zostaję przy nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Tylko i wyłącznie mecenas Igor Klimkowski. Dla mnie to najlepszy specjalista jeśli chodzi o prawników 🙂 A z kilkoma innymi wcześniej współpracowałam i to zdecydowanie nie był ten poziom. Polecam serdecznie jeśli zależy Wam na profesjonalnej obsłudze prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ktoś wyżej wspominał o panu Karolu Wieczorskim i ja także polecam. Specjalista w swoim fachu, bardzo pomocny i jeśli ktoś potrzebuje porad prawnych, indywidualnego podejścia to zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz

Również polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. To gwarancja pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Pan mecenas specjalizuje się w prowadzeniu spraw różnych spółek dlatego jestem pewien, że będziecie zadowoleni z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja już kilkakrotnie radziłam się swojego prawnika pana Karola Wieczorskiego, zawsze pomógł i zdecydowanie uważam, że warto się konsultować z prawnikiem w poważnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia8

Ja jestem ze Szczecina i polecam ze swoje strony polecam skontaktować się z kancelarią radcy prawnego  Pana Wojciech Chmuraka z Kancelarii w Szczecinie na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5. Kancelaria zajmuję się kompleksowo działaniami prawnymi wiec warto z ich usług skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×