Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość małgoś-ka

Prawnik, kancelaria dla firmy

Polecane posty

Gość Radosław

Dziękuję raz jeszcze panu mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za miłe spotkanie i profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem mojej firmy. Każdemu polecam współpracę z tym fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego, w jakim celu jest Ci prawnik potrzebny. Moja znajoma w kwestii prawa handlowego kontaktowała się z kancelarią Ożóg Tomczykowski, była bardzo zadowolona ze współpracy. Jeżeli chodzi o taki zakres prawny to zgłoś się tam do Michał Mieszkiełło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja z Warszawy i zdecydownie u nas dużo jest kancelarii nie koniecznie wszystkie sa ok. Dlatego warto pytać. Ja z usług JST i pomocy Pana mecenasa Wieczorskiego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja

Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego od spółek to ja polecam Kancelaria Ożóg Tomczykowski , według mnie nie ma lepszej kancelarii na rynku jak właśnie ta. Możecie im zaufać w kwestii prawa handlowego, w kwestii vatu czy innych ważnych podatków. Będą mieli wszystko pod kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A czy to też Warszawa? Bo kancelaria która ja polecałam jest własnie ze stolicy. Możesz coś więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Annkana napisał:

A czy to też Warszawa? Bo kancelaria która ja polecałam jest własnie ze stolicy. Możesz coś więcej napisać?

jak ze stolicy, to polecam kancelarię JST, miałem przyjemność korzystać z porad mecenasa Karola Wieczorskiego, w razie problemów majątkowych czy spraw cywilnych polecam tego pana! bardzo doświadczony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz

Sprawy mojej firmy prowadzi pan mecenas Igor Klimkowski. Świetnie się na tym stanowisku sprawdza, jestem zadowolony. Współpraca na najwyższym poziomie - regularny kontakt przez email, telefon i na żywo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Jesli chodzi o prawo pracy to zdecydowanie mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. Na prawdę zna się na rzeczy. Ma dużą wiedzę, jest skuteczny i konkretny. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Również śmiało mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i dobrze doradzić. Poważnie traktuje swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.11.2019 o 20:52, Gość Asiaa napisał:

Również śmiało mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i dobrze doradzić. Poważnie traktuje swoich klientów.

przede wszystkim to miły i kulturalny gośc, a nie jakiś bufon nadęty, co łaskę robi, że sie Twoją sprawa zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

A z Krakowa do obsługi prawnej firmy polecam kancelarie JWC. Brat korzysta z ich usług, wszystko wyjaśnią co trzeba i pomogą. Pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka
Dnia 26.11.2019 o 20:52, Gość Asiaa napisał:

Również śmiało mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i dobrze doradzić. Poważnie traktuje swoich klientów.

 

Dnia 29.11.2019 o 10:36, Gość gość napisał:

przede wszystkim to miły i kulturalny gośc, a nie jakiś bufon nadęty, co łaskę robi, że sie Twoją sprawa zajmie

Co prawda to prawda! W końcu przychodzisz po poradę a nie po to żeby się ktoś na Ciebie krzywo patrzył. Pan Tomasz poważnie traktuje swoich klientów, jest zaangażowany, profesjonalny i co ważniejsze skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena88

Polecam kancelarię mecenasa Klimkowskiego w stu procentach. W dzisiejszych czasach taka staranność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań jest rzadkością. Przemiła i mega fachowa współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wspomniany Tomasz Tomaszczyk jak najbardziej, bardzo znany adwokat w Warszawie, a wynika to z jego duzej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki

My współpracujemy z kancelarią mecenasa Klimkowskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie sprawy realizowane są skutecznie i sprawnie. Kontakt jest bardzo dobry, zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja korzystam z usług kancelarii JST z Warszawy, a dokładnie mecenasa Karola Wieczorskiego, pomaga mi często w kwestiach związanych z transakcjami, sprzedażą, specjalizuje się w prawie gospodarczym i majątkowym, można na nim polegać, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie mecenas Igor Klimkowski. To odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku 🙂 Dziękuję za profesjonalną pomoc prawną i za ludzkie podejście do mnie i mojej sprawy. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skorzystałam z usług mecenasa Igora Klimkowskiego i to był strzał w dziesiątkę. Z panem mecenasem można się bez problemu skontaktować pod numerem 600365228. Zawsze osobiście odbiera telefony więc możecie o wszystko go dopytać, na pewno chętnie udzieli informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również pragnę bardzo polecić mecenasa Igora Klimkowskiego, jest bardzo ambitnym młodym i bardzo zaangażowanym adwokatem. Zawsze stawia się osobiście na rozprawach, można liczyć na osobisty kontakt także przez telefon. Moją sprawę załatwił szybko i skutecznie. Także warto, polecam i bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenię sobie dobry kontakt ze specjalistami, między innymi dlatego właśnie polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Super kontakt - i na żywo, i przez telefon. Zleconą przeze mnie sprawę załatwił w sądzie bardzo skutecznie 🙂 Będziecie zadowoleni z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam numer telefonu do mecenasa Igora Klimkowskiego: 600365228 . Jego pomoc mogę w 100% polecić. Dziękuję za profesjonalne i szybkie podejście do tematu. Jestem zadowolona i serdecznie Wam polecam tego adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan mecenas Igor Klimkowski to nie tylko dobry adwokat ale też świetny człowiek. Wszystko tłumaczy, można się z nim dogadać. Zawsze odbiera osobiście telefony i przychodzi na rozprawy też osobiście. Taka współpraca to super sprawa. Serdecznie go wszystkim polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan mecenas Igor Klimkowski jest skuteczny, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Zachęcona opiniami zdecydowałam się na jego pomoc przy rozwodzie. Bardzo dziękuję za profesjonalne poprowadzenie spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan mecenas Igor Klimkowski osobiście uczestniczył w każdej z rozpraw. Bardzo dobry kontakt. Wszystko szybko, sprawnie. Zawsze służył pomocą i poradą zarówno podczas wizyt w kancelarii, jak również telefonicznie. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Duża wiedza, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na sali sądowej. Indywidualne podejście do każdej sprawy. Bardzo dobry, osobisty kontakt z klientem. Dziękuję za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenie własnej firmy naprawdę jest poważnym przedsięwzięciem, a z czasem wcale nie jest łatwiej. Dlatego jeśli potrzebujemy profesjonalnej pomocy to trzeba o nią poprosić, wiadomo że też nieraz zapłacić, ale jest to bardzo pomocne. Na przykład kancelaria adwokacka Wojas Pawlak obecnie ze mną współpracuje a ja nie muszę się martwić o sprawy prawne w mojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z panem mecenasem Klimkowskim odbyła się na najwyższym poziomie. Zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy już od samego początku. Sympatyczne podejście do klienta, a na rozprawach profesjonalizm. Na dodatek pan mecenas zawsze stawiał się osobiście na spotkaniach oraz rozprawach. Polecam tego fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenasem Klimkowskim. Prowadził między innymi mój rozwód. Kontakt telefoniczny bardzo dobry, pan mecenas odbiera telefony. Skuteczność działania pana mecenasa w moich sprawach to 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Pana Igora Klimkowskiego. Wysoka jakość świadczonych usług. Współpraca przebiegła bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Sprawa zakończona pozytywnie. Polecam jeśli komuś zależy na konkretach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kancelaria mec. Klimkowskiego prowadziła kilka moich dość skomplikowanych spraw prywatnych oraz firmowych. W efekcie każda była wygrana. A dla mnie jako klienta tylko to się liczy . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×