Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mniejszość z większości

prezent na komunię

Polecane posty

Gość Mniejszość z większości

Kobiety jakie prezenty dla dziewczynki na Komunię? Dodam że jestem chrzestną (choć w naszej rodzinie nie ma raczej wyścigów i to nie ma znaczenia), nie chcę dawać kasy, wolę jakiś prezent - oczywiście odpada kupowanie komputerów itp - myślę raczej o czymś do 400 złotych max. I co polecacie jako tak zwaną pamiątkę? Jakiś obrazek? Książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostać chrzestną?
a może aparat fotograficzny cyfrowy? lub złoty łańcuszek z krzyzykiem do tego złote kolczyki. Ewentualnie rolki = ochraniacze o tego ładnie ilustrowana biblia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejszość z większości
też myślałam wlaśnie o aparacie :) widzę że w tej cenie są juz bardzo fajne modele dostępne.... a o rolkach muszę pomyślec, bo mala jeździ na łyżwach, to tez nie byłby zły prezent :) dzieki! jezcze ktoś ma ma jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba----buba
za 400 zl dobrego aparatu nie kupisz. ja na komunie dostalam zloty pierscionek, nosze do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna i prezent......
kupiłam już tablet na prezent, spytałam dziecko, co chce i chce tablet, dodam,ze chlopiec jest z ubogiej rodziny i nie ma laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostać chrzestną?
kupi fajny aparat za 400 zl! a dziekco nie musi miec jakiegos mega wypasionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuga na patyku
pewnie że kupisz fajny aparat..popatrz na canony power shoot - coś w tej cenie znajdziesz a robi super foty.... dla dziecka wystarczy! A nawet dorosłego co tu mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję złote kolczyki (jestem siostrą) . 4 lata temu kupiłam dla córy siostry encyklopedię , była ładnie wydana i napisana prostym językiem - tak by dziecko i nastolatek zrozumiało :D Zawierało parę tomów - geografia, historia,biologia itd . Prezent taki podpowiedziała mi kuzynka. A inne pomysły : łańcuszek złoty z medalikiem dobry zegarek MP4 łyżworolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na dłoni
tez jestem za tabletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadnie i bach
po prezencie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem to mam ale ja
ojciec matka lubia alkohol dzieci nic nie szanują książki ich nie interesują więc Biblia odpada, bo ostatnio starszy dostał i nawet nie wiedza gdzie jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejszość z większości
Dzięki wielkie za rady - pomysly sa bardzo fajne :) A powiedzcie mi - powinnam pogadać z mamą dziewczynki - by zarezerwować prezent, czy to się praktykuje? W sensie takim by się te prezenty nie zdublowały (gości będzie tak do 7 par, bliskie osoby)....nie mieliśmy z tym problmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem chrzestna i w tym roku komunia. Ja na pewno kupię Biblię dla dzieci no i chyba kase dam okolo1000zl- wtdaje mi sie ze sporo troche ale podobno tak sie w naszych stronach daje:-( Ewentualnie kupie cos ze zlota, ale to juz z tej sumik co mam dac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialaMewa,,,,
to daj krnet na obid, jk sie matka ujpije beda mieli co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejszość z większości
nowa-ona :) no to zaszalejesz :) no ja też wiem, że rodzina z drugiej strony jest dosyć postawna-zastawna, nie przelewa im się, ale prezenty dają spore, nawet podczas normalnych wizyt u dziecka :) Ale to jest przeciwko moim zasadom - dawanie kasy w takiej ilości nie podoba mi się zupełnie. Ostatnio tej małej za dobre świadectwo chciałam coś odpalić, to wolalam kupić bon do Empiku, niż dawać to w żywej gotówce (kasę tylko na ślub daję, ze względów praktycznych przy tak dużej ilości ludzi).... prezent chciałabym by słuzył jej długo, ja do dzisaij pamietam mój zegarek z komunii, a jak wiadomo podarowana kasa to się gdzeiś rozpłynęła w kieszeniach moich rodziców :) takei czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej małej kupuję prezenty tylko na urodziny i to do 100zl, raz nie miałam pomysłu i dałam kasę z czego była bardzo zadowolona bo właśnie zbierała na mega basen:) A co do kasy to mam pewność, że nawet jak bym dała tą kasę to mała sobie coś kupi, a nie zabiorą jej rodzice:) Nie chcę jej pytać jaki prezent by chciała bo obawiam się, że się w tym tysiaku nie wyrobię:P Jeszcze nie wiem co zrobię może kupię coś za 500zl, a 500zł dostanie w gotówce. Nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetkaaa
Nie polecam kupowania biżuterii,bo jeśli się kupi taką, by dziecko mogło ją już nosić, to za kilka lat takiej "dziecinnej" nie założy. Ja dwa lata temu kupiłam chrześnicy rolki, bo bardzo chciała mieć - tu masz trochę różnych rolek ceny już od 89 zł http://ramasport.pl/kategorie-glowne/rolki/rolki-i-wrotki-dzieciece Do tego faktycznie jakąś fajną pamiątkę typu obrazek z grawerem, w sklepach z dewocjonaliami można takie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zosia marysia
biżuteria to fajny pomysł a pamiątka na zawsze... ale moja córka już w czasie chrztu dostała dwa złote łańcuszki, kolczyki, złote serduszko (zawieszka) i komplet (łańcuszek i kolczyki) srebrne. Jak to się powtórzy podczas komunii to nie wiem co zrobię z tym złotem... chyba bede handlować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku obdarowywanie dziecka jakąś kosztowną biżuterią też wydaje mi się przesadzone. Proponował bym jak przedmówczyń coś bardziej praktycznego dla dziewczynki, sukienka, hulajnoga, może rower, nie którzy też kupują trampoliny. Rolki wydają mi się dość trafionym pomysłem. Mogę polecić rolki zakupione synowi w zeszłym roku http://sportowybazar.pl/rolki-regulowane-belox-abec-5-axer-sport-p1274.html doskonale się sprawdzały podczas jazdy i jeszcze dotrwały :D tego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×