Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smierdzące jajko wielkanocne

Otwieram topic dla biedniejszych osób bogaci wstęp wzbroniony

Polecane posty

Gość ja szukalam pracy 3 lata
ale bez ciśnienia, w sumie to z nudow, bo maz ma swoja dzialalnosc, pomagałam mu, ale miałam roboty na 2-3h dziennie,a ja musze cos robic, miałam wybrane miejsca gdzie chciałam isc, czyli wiadomo praca biurowa 7-15, i oczywiście fajna wyplata, no i znalazłam, w sumie to koleznka wyslala mi linka,ze jest nabor i udało się:D jak się chce na sile znaleźć to ciężko, czasem wystarczy zwykly zbieg okoliczności ps. ta kolezanka w niczym mi nie pomogla,bo tylko zwykly świeży wtedy pracownik był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Ja zrezygnowałem z umowy o prace, z konta osobistego w banku, z kart płatniczych, z supermarketów, galerii handlowych, samochodu, telefonu:D. Te gnojki nie dostaną ode mnie nawet złotówki podatku:) Nawet zasięg łapie przez wi fi:). Ubrań nie kupuje- nie potrzebuje nowych, a w jedzenie zaopatruje się u rolnika albo targu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
JimBean czy ty jesteś zdrowy umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace jajko wielkanocne
a wy jeszcze piszeta, ja już zamknelam topik, sfuj załószcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe to my mamy masakre dopier
rodzinka 4 osobowa dochody razem jakieś hmm 1400 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe to my mamy masakre dopier
i jak się zapłaci wszytsko to zostaje może z 400 zł na cały meisiac na zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkagflkGFA
DFSAF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO po co zakładałaś?
Nie ty decydujesz czy mamy pisać czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace jajko wielkanocne
Śmierdzicie wszyscy nie zależnie od kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Ja nie narzekam na zarobki- ale zrezygnowałem z pracy "umysłowej" na rzecz pracy fizycznej, mimo wyższego wykształcenia. Aaaaa i jeszcze NIGDY nie kupuje biletów MPK i PKP- zawsze na gapę :). To taki mój jednoosobowy protest przeciwko biurokracji, podatkom i wyzysku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace jajko wielkanocne
ja decyduje, koniec tematu, macie i tak więcej niż ja nawet ci najbiedniejsi co tu pisza i wkurzacie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko zazdrości ze mamy
pieniądze,bo jest biedakiem:D a jak niby decydujesz? Każdy ma ie gdzieś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo tyż jestem bidno
dopisze się a co. 4 osoby 1600 wypłata męża i 180 zł zasiłek rodzinny. Opłaty stale (węgiel, prąd, woda, gaz) to jakieś 900 a na jedzenie 500zł miesięcznie. Ja na szczęście znalazłam pracę ale tylko na sezon letni Czyli zacznę jak zrobi się ciepło. Ale aura jak narazie nie dopisuje :( no i 6 zł na godzinę. Ale lepsze to niż siedzenie w domu. Nie narzekam jakoś się żyje ale może ja mało wymagająca jestem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Przestańcie płacić podatki i kupować w sklepach, to zobaczycie ile pieniędzy zostaje Wam w kieszeni. Ja od pół roku nie zapłaciłem ani grosza podatku- chemii też nie kupuje, kupuje praktycznie wszystko u Rolnika albo na wiejskim targu:D. Proszku do ubrań też nie używam- piorę w ziołach lub łupinach z orzechów:D naczynia myje w soku z cytryny.:)Wino i piwo robie sam:D ZERO podatków i uzbierała mi się już spora suma,, za kilka miesięcy wyjeżdżam za zaoszczędzoną kasę z Europy i baj baj biurokracjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walnięty Jim lecz się:)
Najlepiej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Wiekszość ludzi na świecie ma "wyprany łeb", że bez komórki, konta w banku, kredytu i galerii handlowych nie da się żyć. A i owszem da się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co ci internet
skąd teraz korzystasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Pisałem już wcześniej: spójrz na moje posty powyżej:) Łapie go przez wi fi bo mieszkam w centrum wrocławia. Za internet nie płace nawet złotówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Kawalerkę też wynajmuje na "czarno" bez żadnej umowy:). Lekarstw też nie kupuje, żeby nie płacić podatków. Jak jestem przeziębiony lecze się domowymi sposobami:) Moią domeną życiową nie jest proekologiczne życie, ale ucieczka od podatków i wyzysku z Polsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble28
Jim podziwiam ,chcę sie uczyć od najlepszych!ale kurde np ogórki mam w biedronce za 7 zł a na bazarze u rolnika 12 zł.To już sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble28
Mleko u rolnika 8 zł za litr,a w sklepie 4 zł wychodzi za litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Ja nie kupuje ogórków bo teraz nie ma sezonu na ogórki- czyli ogórki nie sa od rolnika tylko mogą być z hurtowni. Teraz kupuje bezpośrednio u rolnika- bób, groch, marchew, pietruszka korzeniowa i naciowa, rzodkiewki - na te warzywa jest teraz sezon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble28
A wogóle w tym pojebanum kraju noe da się uczciwie pracować bo i tak cie wypierdolą z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Heh to Ty kupujesz w mleczarni a nie u rolnika. Rolnicy sprzedają swoje mleko- takie jeszcze ze śmietaną za 1,5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Ja kupuje u gościa- który ma swoje gospodarstwo rolne, a nie mleczarnie i wychodzi mi dużo taniej i zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
Jim lecz się:) Masz paranoje:) Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace jajko wielkanocne
widze ze mnie posluchalista i nie piszeta jusz i dobrze Jim fajny gość jesteś, szukasz może zony? ja nic nie mam ty nic nie masz byśmy pasowali, już cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebajka
jim jesteś super gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace jajko wielkanocne
rzycze wesołych sfiąt:) oraz szczęśliwego nowego roku:D pozdrawiam biednych i bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam jajko nadal bieduje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×