Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odchudzajaca się_21

Czy odchudzając się mogę jeśc jajka na kolacje??

Polecane posty

Gość Odchudzajaca się_21

Odchudzam sie nie stosuje żadnej diety staram sie jeść mniej i codzienie ćwicze skacze na skakance.Czy dwa jajka na kolacje to dużo?? I lepiej na miękko czy na twardo?? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzajaca się_21
Odpowie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzajaca się_21
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzajaca się_21
No ludzie nooo....blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfedcfwsfcxwsfcs
generalnie jajka zawierają dużo białka, a białko wyciąga tłuszcz, moja znajoma odchudzała się na samych jajkach z tym, że 2 na kolacje to może być za ciężkie na noc, jeszcze zależy o której godzinie ta kolacja a forma to jak lubisz, ja raz robię omleta, raz sadzone, kiedy indziej na miękko, mama mi gotuje na twardo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka100000
EEEE tam ja od prawie roku jem non stop jajecznice ok 3 razy w tygodniu, czasem jajka z majonezem, bywają jajka na miękko i twardo, omlety z warzywami, jakoś schudłam 14kg jedząc oprócz tego zdrowo, nie ma znaczenia czy się je jajka na kolacje czy śniadanie zawsze to będzie dobre białko :) Jak można twierdzić że jajka na kolacje są ciężkie no ludzie!!! ciężki to może być kebab a nie jajo! białko na kolacje to bardzo dobry wybór nie ważne o której idzie się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAMMKA
Mnie się wydaje że na kolacje to chyba nie jest najlepszy pomysł ale już na śniadanie jak najbardziej. Wiele osób spiera się co do tego czy jajka można jeść jeśli jest się na diecie. Odpowiedź na to wątpliwości można przeczytać na https://rodzinazdrowia.pl/jajka-czy-warto-je-jesc Na pewno to Was zainteresuje i dowiecie się paru ciekawych informacji na temat jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina774
Jasne można jeść jajka na kolację ;) ja w swojej diecie na początku uważałam na jajka bo mówiono,że można przez nie przytyć,ale później natrafiłam na artykuł z poradni dietetycznej,że jajka można jeść w na śniadanie,obiad i kolację jak ktoś lubi;) a ja uwielbiam jajecznicę na masełku;) Ja odchudzam się już 2 miesiące wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl i schudłam już 16kg i jej jajka na kolację;) więc bez obaw możesz jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×