Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana katy

Nie moge znalezc pracy mam dola

Polecane posty

Gość zalamana katy

Nie moge znalezc juz drugi rok szukam czuje sie z tym coraz gorzej jestem mloda ucze sie zaocznie mam samochod prawko duze checi zle to wplywa na moje samopoczucie czuje sie nie potrzebna jestem przygneiona przez to codzien szukam pracy wysylam te cv i g**no z tego jest wyjezdzilam sie po tych rozmowach kwalifikacyjnych i nic z tego juz mnie to dobija wrocilam z zagranicy moj facet pracuje a ja nie moge znalezc pracy dobija mnie to jestem bardzo chcetna do pracy czuje ze ktos bardzo traci na tym bo gdybym miala prace zaangazowala bym sie w nia w 100 % bym sie starala jak bym tylko mogla napewno by ktos nie zalowal jak by mnie przyjal ja bym zrobila wszystko by bylo jak najlepiej bo bardzo mi zalezy na tym malo nie wpadne w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Lila!
Z jakiej miejscowości jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katy
z Kątów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź dziewczyno raz na jakiś
czas zrób jeden dzień wolnego od szukania i wtedy spróbuj się jakoś zrelaksowac ... wiesz po co ? By nabrac energii i nie oszalec :-) Życzę ci powodzenia z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasienkaabc----
matko jedyna..gdzie te Kąty są? Kąty Wrocławskie, czy jakie Kąty? Przecież nawet nie wiadomo co ci podpowiedzieć, jak nie wiadomo ile tam ludzi mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana katy
Dzieki za wsparcie tamta co sie podemnie podszywa to nie ja a jesli chodzi o relaks to nie brakuje go bo w weekendy zawsze gdzies staramy sie wyjsc facet mi pomaga zebym nie zbzikowala on by wszystko zrobil zebym miala prace tylko nie moze nic zrobic taki kraj mamy daje mi kase jak potrzebuje ale praca mi potrzebna bo to podstawa bytu czlowieka cel zycia zycie bez pracy jest bez sensu zrobie wszystko zeby pracowac a jak juz znajde prace to nie dopuszcze do takiej sytuacji nigdy jak teraz ja wiem co to znaczy nie miec pracy i bardzo mi zle z tym ale sie nie poddaje mam dom porzadny samochod kase ale to nie wszystko chce isc do pracy byc niezalezna finansowo miec jakis cel w zyciu rozwijac sie podnosic swoje kwalifikacje poprostu mam pecha jakby jakies fatum nademna wisialo bo gdzie nie pojde na rozmowe to zawsze biora kogos innego ile razy juz sie nastawialam i dupa z tego czasem szukam juz problemu u siebie moze ja cos robie zle ale nie o to chodzi takie zycie musze byc silna i sie nie poddawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti w skarpetkach
a jaka branża? Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem załamana ,po 5 latach pracy wylądowałam na bezrobociu z powodu likwidacji sklepu.jestem na zasiłku dla bezrootnych,zawsze to jakis grosz,ale ja żle się czuję. w moim miescie zero pracy Łomża maja wymagania,że lepiej zapomniec...tesco poszukuje,ale 400 zł ???? co to za zarobki tam czesto zmieniają ekipe ja opłat mam wiecej z mezem mamy dochodu nie zawiele mieszkamy na stancji szukamy tanszego mieszkania ale ceny sa wysokie. gdzie ta praca ??? jest co raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego ciągle mówię, że trzeba przestać szukać pracę i zacząć zarabiać pieniądze! Proste, prawda? Pracy niema i nie będzie, więc po co szukać czego, czego niema? Zacznij zarabiać i wówczas praca ci do niczego nie będzie potrzebna! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapinti zarabiać ...a to dobre :D rozstawić nogi na autostradzie z transparentem bierz mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam Twój post,to tak czuję jakbym ja sama go napisała..;/ jestem w identycznej sytuacji...nie wiem co ze sobą zrobić...nienawidzę swojego miasta,zakichana dziura i nic więcej...........!!!!!!!!!!!porażka...ten nasz kraj i w ogóle...zero perspektyw... JAK CHOLERA ZNALEŹĆ NORMALNĄ PRACĘ???normalna tzn- umowa na etat,a nie jakieś śmieciówki zlecenia, płaca choćby najniższa krajowa,ale by była,i w normalnych warunkach,a nie nadgodziny bez dni wolnych ani bez zapłat!!! bo tylko takie pracę można znaleźć jako tako.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez czuje się jakbym czytala o sobie, ja niestety nie mam tyle szczescia i na wsparcie faceta nie moglam liczyc, rozstalam sie z nim :-( a pracy dalej niemam, czuje sie w coraz wiekszym dolku i mysle o staraniu sie o dotacje ale czy jest jakas szansa na to ? tego niestety niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaV
Po nowym roku będą zaczynały się staże w UP. Byłam w identycznej sytuacji jak ty ,z podobnym myśleniem. Mając 28 lat i wyższe wykształcenie poszłam na staż ,żeby nauczyć się czegoś nowego, wpisać kolejna pozycję w c.v i żeby nie siedzieć w domu. Za miesiąc kończy mi się umowa i jeśli nie znajdę pracy to pójdę na kolejny staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam wole smieciowki
byleby nie bylo najnizszej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety i ja jestem w podobnej sytuacji teraz, musiałam zrezygnować z poprzedniej pracy gdyż psychicznie nie dawałam rady powodem był mobbing...długa historia. Chciałam zacząć od nowa w innym miejscu. Myślałam że uda mi się coś znaleźć ale z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, szukam już od 3 miesięcy i tracę wiarę. Byłam na paru rozmowach i nic z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekka
A nie myślałaś o czymś własnym? Może jest coś na czym się znasz, lubisz robić i można na tym zarobić. Może lepiej dla siebie robić niż dla kogoś. Wiele osób na początku działalności przerażają podatki ale można je oswoić z tą stroną http://abc-podatki.pl/ Przyda się także do rocznego rozliczenia. Wiele praktycznej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milossna
A może pomyśl o dodatkowym zarobku przez neta w programach partnerskich http://partner.proficredit.pl/ Nawet jak bedziesz miec prace to można to kontynuować. A to fajny zastrzyk gotówki. Ja działam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam pracy przez prawie 1,5 roku, aż w końcu trafiłam na portal TopPracowdawcy. Dodałam ogłoszenie, w którym stwierdziłam, że szukam pracy, napisałam jakie mam kwalifikacje. Po tygodniu dostałam telefon, pojechałam na rozmowę i teraz pracuje. Mam umowę o pracę, dobre zarobki. Spróbuj przez tę stronę, bo mam wrażenie, że jakoś lepiej są dobierane te oferty u nich. Większa szansa, ze coś trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tą pracą różnie bywa, ale nie ma się co łamać. Warto też zwracać uwagę nawet na jakieś małe firmy czy propozycję pracy. Ja zatrudniłem się dawno temu początkowo dorywczo w ellercie pod wiązowną, a ostatecznie zostałem tam na długo, bo to było to :) Może będzie tak też u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia9
Ja po urlopie wychowawczym nie moglam znalezc pracy przez prawie 2 lata, wiem co czujesz. Nikt mnie nie chcial przyjac. W koncu zdecydowalam sie na prace sezonowa w Niemczech. Przez tml professional pracuje do teraz, wyjezdzam max 3 razy w roku, ale zarobki sa na tyle wysokie, ze spokojnie dajemy rade z mezem. Taka forma pracy mi odpowiada, zadna śmieciówka tylko wszystko legalnie załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniatorun
Szukanie pracy to masakrycznie trudne zadanie. Sama wiem, bo przez jakiś czas sama dość długo jej nie mogłam znaleźć. Ale nie martw się, nie jesteś na straconej pozycji. Według mnie mimo wszystko nie powinnaś się poddawać. A byłaś może w agencji pracy tymczasowej? Moja kumpela korzystała z https://www.gppeople.pl i była bardzo zadowolona. Właściwie od zaraz coś jej znaleźli. Wiem, że Ciebie pewnie bardziej interesowałby stały etat, ale wiesz, dobre i to. A nuż się spodobasz i może uda się zagrzać gdzieś dłużej miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkogazowana
pracy jest wszędzie dużo, np drukarni ellert znajdziesz pracę, wystarczy się ruszyć i złożyć cv, a nie rozczulać nad sobą! trzeba chcieć. nie ma co się łamać! życie nie raz da w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaa
mogę potwierdzić, fajna atmosfera (przynajmniej w mojej ekipie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlamsobieprace
Sprawdź sobie oferty pracy na stronie pracuj-online com!Jest tam kilka kategorii i dość sporo ofert pracy więc myśle że na pewno coś wpadnie ci w oko!Może jakaś praca przez internet??NIe ma co się załamywać!Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co załamywać tylko zodobywać dodatkowe kwalifikacje, bo jest prościej wtedy znaleźć pracę. Dobrą opcją jest szkoła policealne, ja chodziłam do policealnej szkoły dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory, zdobyłam tytuł technika administracji i później bez problemu dostałam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje zatrudnienie, bez większych problemów to ogarniecie. Pod tym względem w ostatnim czasie zaszły mocne zmiany. Komu zależy na zatrudnieniu, ten je dostaje. Można trafić naprawdę sensowny etat na dobrych warunkach. Co istotne - agencja wkręci was do najlepszych firm w okolicy, w których te warunki po prostu będą w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu każdy może zarabiać w domowym zaciszu na własny rachunek https://freebitco.in/?r=3281589 dzisiejszy kurs Bitcoin 49661 zł daje naprawdę dobre możliwości do wygenerowania sporego zysku jeśli się zdecydujesz i założysz konto to wytłumaczę jak działać w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×