Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysle siedze i mysle

Chciałabym pojechać do Nowej Kaledonii i na Fidżi, ale nie mam pieniędzy

Polecane posty

Gość Mysle siedze i mysle

Chcialabym tez pojechac na Wyspy Cooka, Kokosową, Papue Nową Gwinee, Nowa Zelandia, Australia, Malezja, Filipiny, Japonia, Chiny, Indie, Jordania, Kenia, Mozambik, Madagaskar, RPA, Namibia, Kongo, Ghana, Brazylia, Ekwador, Peru, Wenezuela, Gujana Francuska, Saint Marteen, Jamajka, Dominikana, Meksyk, Kuba, USA (Kalifornia, Oregon, Waszyngton, Montana, Dakota, Kolorado, Illinois, Teksas, Floryda, Nowy Jork, Massachussets) , Kanada, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Chorwacja, Maroko, Tunezja, Turcja. xx Bylam tylko na Ukrainie, w Anglii i w Niemczech i na Slowacji. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Ale coś byś konkretnego chciała tam zobaczyć - długa ta lista.... Ja mam raptem kilka miejsc i one czekają, a w międzyczasie podróżuje tam gdzie się da i widzę że parę punktów z Twojej listy mam już za sobą. Dla mnie priorytetem jest NZ + terytoria zależne jak się da; Australia i powrót to Malezji i Singapuru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjhljkhgl
przecietny Polak wlasnie odwiedza w zyciu te kraje: UK, Niemcy, Holandia, Norwegia - za kasą robic w magazynach, na produkcji, myc dupy emerytom Słowacja - Tatry, zimowy wypoczynek Egipt, Tunezja, Turcja - wakacje zycia, egzotyka tyle... przecietny Polak nawet nie wie co to jest Nowa Kaledonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdze2555
Ja nigdy zagranicą nie bylam a bardzo bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dluga ta lista :) Znajdz sobie prace ktora umozliwi ci takie podroze. Ja bym chetnie wybrala sie do Malezji. Na razie, bo moja lista tez jest dluga hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie bylam nawet
nad naszym polskim morzem ani w gorach...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle siedze i mysle
oj konkretnie to nie, czytam duzo ksiazek, ogoladam filmy podroznicze i te miejsca najbardziej mi sie podobaja... Oceania najbardziej, chcialabym sprobowac (np z kims ;)) zyc jak Robinson, sprawdzic sie na bezludnej wyspie jak w filmie Cast Away, ksiązkowego Robinsona znalezli wlasnie na Wyspach Cooka. Wyspa Kokosowa i Wielkanocna to slynne kamienne głowy. Nowa Zelandia za samą nature, przyrode. Podobnie RPA. Mozambik ma podobno najladniejsze plaze na swiecie. Saint Marteen to miejsce gdzie nad glowami plazowiczów przelatują jumbo-jety :D , Kenia...safari. Brazylia- Rio de Janeiro, Amazonia. Gdyby bilety lotnicze byly tansze...a tak to dupa blada , sam lot do Australii to 10tys zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdadmpmpwgaj
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziÓÓromwdÓÓpie
...hej co robisz ? ...mam czas to siedzę i myślę ...a jak nie masz czasu ? ...to tylko siedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×