Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serio nie powinnam

moje dziecko ma ponad 19 msc i pije 2 razy mleko modyfikowane

Polecane posty

Gość serio nie powinnam

serio już nie powinnam dawać jej tego mleka ? dostaje je zawsze codziennie obowiązkowo rano o 7 i potem czasami po 20 np jak zje mało kolacji rano zawsze robię 210 ml raz wypije wszystko a raz trochę zostawi i potem po albo przed 9 je ze mną śniadanie i potem jak zje mało ze mną śniadania robię jej raz jeszcze a potem obiad itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Moja ma już ponad 2 lata i nadal pije mm od 2 do nawet 4 razy dziennie. Jeśli chce to chyba nie ma powodu żeby jej nie dawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jesteś oszczędna nie daj
Jeśli jesteś oszczędna i chcesz mieć parę groszy więcej w portfelu to nie kupuj jej tego mleka,przecież szkoda kasy na dziecko lepiej wydać na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ SYNEK TEŻ MA 19 MIES I TEŻ PIJE MLEKO 2 RAZY DZIENNIE DODAM ZE PIJE TEŻ W NOCY,JEST MOŻNA POWIEDZIEC TAKIM NIEJADKIEM BO NIE JE PARÓWEK ZIEMNIAKÓW I WIELE INNYCH RZECZY,POPROSTU NIE CHCE A JA NIE WIEM JAK MAM PRZEKONAC SYNKA ŻE INNE RZECZY TEŻ SĄ SAMCZNE NO ALE CÓZ MAM NADZIEJE ZE TO MINIE :) JA MU DAJE MLEKO BO ON LUBI I NIE ZAMIERZAM Z TEGO REZYGNJOWAC POKI CHCE PIC NIECH PIJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pił do czasu aż skończył 4
lata MM chciał to pił, dlaczego miałam dziecku nie dać skoro lubiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma 20mscy
i tez obowiazkowo wieczorem wypija okolo 250 ml mm czasem, choc rzadko, pije tez w nocy albo w dzien przed drzemka moim zdaniem jesli oprocz mleka dziecko zjada w innych posilkach to, co powinno, owoce, warzywa, bialko, weglowodany itp to niech sobie to mleko pije jak dlugo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według duńskich badań
czym dłużej dziecko pije mm, tym większe jest prawdopodobieństwo zachorowania na białaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma 2 i pół roku i nadal pije modyfikowane 2 razy dziennie. Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgnfjf
Moja córa ma 3,5 i ostatnio wróciłam do mleka modyfikowanego dla niej. Przypadkiem okazało się że jej smakuje (gdy dostała jakieś próbki od znajomej) a wychodzi obecnie taniej niż zwykłe mleko. Ponadto rodzice jej rówieśników też im dają a wyrośnięte mają dzieci więc może tej mojej podgonię wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×