Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerina888

na kogo 1% Podatku?

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze oddaję na konkretną, pojedynczą osobę. Nigdy nie daję na reklamowane w prasie czy tv organizacje. Skoro mają kasę na te reklamy, nie dokładam im. Teraz przekazałam na rehabilitacje młodego chłopaka po wypadku,który wybudził się ze śpiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina84
Mi też się wydaje ze dzieciom i zwierzakom ludzie jednak daja w pierwszej kolejnosci, dlatego w tym roku gdy wpadłam w necie na fundację L'Arche (dorosle osoby niepelnosprawne), o ktorej wyzej mowila ktoras z dziewczyn, to uznałam ze oni pewnie niewiele dostaja, a sam pomysl mi sie bardzo spodobal. Maja bardzo fajna strone internetowa i widac ze duzo sie u nich dzieje. Polecam, KRS: 0000054452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wolontariuszką w Stowarzyszeniu Uratujmy Życie. Zapraszam wszystkich szukających stowarzyszenia na przekazanie 1% podatku do zapoznawania się z naszą działalnością - zbieramy fundusze na wsparcie badań nad lekiem ratującym życie dzieciom chorych na Sanfilippo (Mukopolisacharydoza typ III). http://www.uratujmyzycie.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Szukałam organizacji, na którą przekażę swój 1% i przekonałaś mnie swoją determinacją i zaangażowaniem. Pozdrawiam całą Organizacje Uratujmy Życie - oby więcej takich ludzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo, pozdrawiam i raz jeszcze zachęcam do wsparcia organizacji Uratujmy Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci, dziećmi, ale nie zapominajmy o zwierzętach! One przecież same się nie obronią, a też czują i cierpią tak samo jak ludzie. Niestety często dotyka ich wiele przykrości i bólu ze strony człowieka. Jak można choćby zostawić psa przywiązanego do drzewa czy słupa przy drodze i po prostu odjechać? Albo porzucić biedne szczeniaczki na śmietniku, zamknięte w worku, bo nikomu nie są potrzebne? Halo! Ludzie! Przekażmy swój 1% podatku na takie stowarzyszenia jak OTOZ, Skrzydlate Psy lub lokalne schroniska. Kto im pomoże, jak nie my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku przekazuję 1% na Fundację Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki. Organizacja prowadzi dom pomocy społecznej a fundusze ze zbiórki pozwolą niepełnosprawnym wyjechać na długo wyczekiwany turnus wakacyjny z rehabilitacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Platforme Obywatelskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnnieszkaa87
Przekaż na Fundację Spełnionych Marzeń - od 15 lat pomagają dzieciakom chorym onkologicznie, najlepiej odwiedź ich profil na fb albo kanał na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×