Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladkakaka

kiedy dni plodne

Polecane posty

Gość czekoladkakaka

witam ostatnio moj cykl trwal 22dni. dzisiaj mam 9dc jestem po okresie 5 dni trwal. mam pytanie kiedy bede miala dni plodne czy da sie wyliczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxx
dni płodne się obserwuje a nie wylicza. Ale jeśli koniecznie chcesz liczyć do masz kalkulatory dni płodnych http://www.kalendarzdniplodnych.pl/ pierwszy z brzegu ale to tylko teoria a praktyka to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romoniak
Kalendarzy nie powinno się używać, bo ta metoda nie jest skuteczna. Bardziej bym poleciła testy, albo mikroskop owulacyjny np afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjkasdjkas
jeżeli masz takie krótkie cykle to właśnie teraz w 9 dniu są dni płodne, zazzwyczaj odejmuje się 14 dni od pierwszego dnia okresu aby wyliczyć domniemaną owulację u ciebie na podstawie zeszłego cykly 22 minys 14, sama widzisz zę jesteś około dnia owu masz bardzo krótkie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Kupiłam sobie ovu control i jestem bardzo zadowolona. Działa bez zarzutu a do tego jest on bardzo prosty w obsłudze. Badanie trwa dosłownie chwilę i jest bardzo dokładne. Dla mnie to wielki plsu


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka

Ja już od wielu lat monitoruje sobie swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu myway i jeszcze mnie nie zawiódł, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×