Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfghjkm

Która z was wyszła dobrze za mąz?

Polecane posty

Gość sdfghjkm

Sa takie czy wszystkie wyszły za biedaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrtrfhytf
Ja się zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
A dobrze to tylko za bogatego? A ja naiwna myślałam, że miłość się liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna....
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolinnka44
mi sie udalo ale ja z biedy , maz ,wyksztalcneie3 mieszkania praca udalo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkm
czyli finansowo lepiej niz jak panna sie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhhhaaaaaaa
A po cholerę wychodzić za mąż? Na tym się nigdy dobrze nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y6yuyr5yry
Teść przepisał mężowi firmę która bardzo dobrze prosperuje od początku lat 90. Ja nie muszę pracować ponieważ wynajmujemy budynki znajomemu pod biznes i mamy z tego 5 tyś netto miesięcznie. Mieszkamy w domu po rodzicach męża który z ziemią wart jest jakieś 2 miliony zł. Bez męża byłabym biedna jak mysz kościelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkm
miłośc,szacunek i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhclknd,efr
Ja wyszłam dobrze za Mąż. Za dobrego człowieka. Nie za jego finanse. Kasy dorabiamy się wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo a jak nie prowo
no ja musze się pochwalić, mój maz miał swój dom i auto, ja zresztą biedna tez nie byłam, swoje auto i mieszkanie, które wynajmujemy do dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyszlam dobrze za maz
ja mialam za panny majatek po rodzicach + to czego sie sama zagranica dorobilam. Maz jest czlowiekim kochajacym mnie i dzieci i lubi pracowac, siedzenie w domu jest nie dla niego, tak zawsze mi mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyszłam dobrze za mąż :)
Ja mam bardzo dobrego męża,więc uważam że dobrze wyszłam za mąż. Mój mąż - ma stałą pracę,zarabia trochę powyżej średniej krajowej -odkurza -robi pranie -bawi się z dzieckiem -wspiera mnie w trudnych chwilach Czego chcieć więcej? I choć może i jako panna miałam więcej-rodzice mają dom,a my mamy mieszkanie,ale na pewno nie byłam szczęśliwsza. Po 11 latach razem mogę powiedzieć,że choć wyszłam za mąż z miłości nie kalkulując,to i tak była to najlepsza decyzja w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa...tam
Za pierwszym i drugim razem nie wyszłam dobrze za mąż:D Na szczęście skończyłam kiedys studia i jestem niezależna,mam swoje pieniądze,mogędecydować na co wydać. Kobiety walczcie ,kształczcie się,trzymajcie życie w sowich rękach!! Niezależnośc to to co daje luz i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyszlam dobrze
bo z milosci:)) i wszystko dobrze sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiujij9
milosc?? Nie rozsmieszaj mnie. Wiekszosc kobiet po 25-27 roku zycia kieruje sie wylacznie rozumem. Jak dopadna ustawionego faceta, to doprowadza do slubu "po trupach":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iejjenjd
Ja wyszlam bardzo dobrze za maz,maz ma majatek wart ok 7 milionow,w tym dom,firma i kilka dzialek,ale zakochalam sie w nim zanim sie dowiedzialam.Pomimo dobrobytu i tak prcuje dla przyjemnosci mimo ze moja pensja to tylko 2000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszłam dobrze za mąż, tylko dla mnie dobrze oznacza kochający mąż, dobry. On zarabia bardzo dobrze, ale ja tez. On ma własne mieszkanie, ja dom po rodzicach. Mamy nasze gniazdko na które razem zarabialismy. I w którym mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
To dobrze że ja "zdążyłam" wyjść za mąż w wieku 21 lat jak jeszcze głupia byłam i "załapałam się" na małżeństwo z miłości :P Sama miałam cienko, mąż też, ale osobno nie byłoby przecież lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyszłam dobrze za mąż :)
To ja tym bardziej wyszłam za mąż z miłości bo miałam 23 lata :D W jednym tygodniu broniłam pracę mgr a w następnym brałam ślub :) Jako mężatka zrobiłam 2 podyplomówki,więc nie wiem co ma małżeństwo do edukacji? Pracowałam do urodzenia dziecka, potem 3 lata przerwy i teraz znów pracuję. Konta mamy osobne,ale ja mam dostęp do konta męża a on do mojego. Mamy taką równowagę pomiędzy niezależnością a wspólnotą. Wszystko jest wspólne,ale każde z nas ma kawałek swojego życia,jakąś prywatność i tylko swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Co znaczy dobrze wyjść za mąż.. za bogatego-przystojnego-kochajacego? Czy wszytsko razem? Mysle ze najważniejsze to  liczyć na siebie być osoba zaradna samodzielną i wykształcona. Bo mąż to mąż.. dziś jest..A jutro...może być różnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli

Ja wyszłam dobrze za mąż. Mąż mnie kocha, wykonuje wiele domowych obowiązków, jest zaradny. Zaczynaliśmy od mieszkania na kredyt, po 15 latach mamy mieszkanie i 2 domy. Pracujemy oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×