Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość może wkrrótce mamusia

kiedy zaszłyście w ciąże?

Polecane posty

Gość gość
10DC 12DC 14DC cykle około 29 dniowe będzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w dniach 11 i 12 dniu cykle 27 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sama owulacje- i dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo planujemy z chłopakiem Ale nie jestem pewna wychodzi z wyliczeń że 12 ma być owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wiedzieć już czy tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni przed owulacją a próbowaliśmy z męzem po miesiączce co drugi dzień i cztery dni przed już nie chciałam , bo chciałam dziewczyne i mam. druga ciaza co drugi dzień az do owulacji, prawdopodobnie będzie chłopak, jestem w 7 miesiącu ale lekarz nie jest pewny na 100% co się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 19:12 przy pierwszej ciąży liczyłam , ze owulacje dostane za jakies 2 dni po ostatnim stosunku a jednak czekałam na nia jeszcze 4 dni , już się balam , ze nie zajde w ciaze , a wiedziałam , ze owulacja się zbliza i już nie chciałam próbować z mezem bo oczytalam się , ze im dalej to kobietka będzie ale udało się , sama w szoku byłam , to było tak, ze w poniedziałek wieczorem ostatni raz próbowaliśmy a w sobote rano obudzil mnie ból jajnika, strasznie bolało mnie przy tej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młodą dziewczyną mój chłopak jest ode mnie starszy oby dwoje jesteśmy młodzi myślę ze jednak w te dni zakończy się ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz wyliczył że zaszłam w ciąże w ostatnim dniu okresu . Wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam 2-3 dni przed owulacją. Staraliśmy się o dziewczynkę i się udało :) okres ten wyznaczałam sobie mikroskopem owulacyjnym - Afrodytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze sie da. Ja jestem w ciazy po jedynym! stosunku na 4-5 dni przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja sie wypowiem za jakies poltora tygodnia... kochaliśmy sie z mężem 4 - 5 dni przed owolacja i zobaczymy... Ale wiem ze jest mozliwe takie zajscie w ciaze przy warunkach sprzyjajacym plemnikom... ale czy ja takie mam... hmm to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pierwej ciąży zaszłam ze stosunku 2 dni przed owulacją (13 d.c.). Pozatym był to tylko 1 raz bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja się wypowiem za jakieś 10 dni bo tak planowo mam dostać miesiączke.Kochaliśmy się z mężem w 10 dniu cyklu a owulka była w 15 (mierzyłam temp.) więc 5 dni przed owulacją.Czekam z niecierpliwością bo bardzo bym chciała żeby udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podnosze temat ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam podczas przemówienia Kaczyńskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jak to było tw które wiedzą kiedy był ostatni stosunek po okresie i jak długo od tego momentu było do owulacji a jednak skończyło się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jak to było tw które wiedzą kiedy był ostatni stosunek po okresie i jak długo od tego momentu było do owulacji a jednak skończyło się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcik123
Ja uprawialam seks przed wczoraj i wczoraj a dzis mam owulacje na 100% bo tak mnie bola jajniki. Zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwog
Witam, z ciekawością ogromną śledzę to forum... U mnie mężczyzna wiecznie na wyjeździe... Staramy się od czterech cykli o dzidziusia. Na razie pudło. Tak więc ostatnie przytulanko było 3 dni przed owulacją. Cykl mam 26-27 dniowy... Hm... czy środowisko sprzyjające dla żołnierzy P.? zobaczymy;) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcik123
Trzymam kciuki Iwog! Ja powinnam dostac @ 7 czerwca wiec niedlugo. Ciekawe co to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dostać @ 19.06 czekam i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melcik123
Ja dzis dostalam @ :( no coz...trzeba probowac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, kiedy zaszlam w ciążę. Nigdy nie liczyłam dni plodnych, nieplodnych, owulacji etc. Zwyczajnie pewnego dnia uznaliśmy, że chyba chcemy dziecko...i przestaliśmy się zabezpieczać :D Kochalismy się praktycznie codziennie po miesiączce i nie doczekalam już kolejnej :) Dodam ze mialam skończone 34 lata. Ale nigdy w życiu nie brałam tabletek więc organizm "czysty" i udało się od razu - nawet ciężko to nazwać "staraniem sie" i dziecko. Teraz kończę 30 tydzień i od początku czuję się fantastycznie, ciągle pracuje, ani razu w ciąży nie wymiotowalam, zero jakichkolwiek dolegliwości! Każdemu życzę takiej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej ja mam wizyte u lekarza w piatek. Dokladnie nie mam pojecia kiedy moglam zajsc w ciaze poniewaz zaszlam biorac tabletki antykoncepcyjne. Nie dawno zakladalam tutaj watek o tym. Narazie nawet nie wiem, ktory to moze byc tydzien ;/ Czuje sie slabo jestem senna i mam mdlosci. To moja trzecia ciaza, a tak zle to chyba w zadnej sie nie czulam :( Zycze powodzenia tym kobietom, ktore czekaja na 2 kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tez nigdy nie bralam tabletek anty a mimo to od roku nie moge zajsc w ciaze, chociaz mialam juz monitoring i wszystko jest niby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwog
Hm... Powiem tak, kiedy człek za dużo myśli... ze starań nici. Po pierwszym moim cyklu starań znajdowałam u siebie tyle symptomów ciąży, że masakra i... wielka dupa... niepotrzebne rozczarowanie. Potem drugi, trzeci i czwarty cykl... /16/17.06.2017 r. miesiączka/. Czekam zobaczymy. Będzie to będzie. Zbyt duży stres związany z zajściem w ciążę, to pragnienie naszego wspólnego dzidziusia, powoduje u mnie blokadę psychiczną. Tak wiec - rozpieszczam się, kocham kiedy chcę i ile chcę /oczywiście po powrocie mojego Włóczykija;) z wojaży/. I odpoczywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w 3 ciążach, mam 2 dzieci. Nie mam pojęcia w którym dniu cyklu zaszłam w ciążę. Nawet nie wiem ile dni mają moje cykle, nigdy mnie to nie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×