Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Sesilka- też poruszałam ten temat. Ja byłam teraz w środę na usg. tzw. genetycznym i będąc w 12 tyd.i 5 dzień ciąży lekarz po badaniu powiedział, że jemu to wygląda na chłopaka. Trzymam się tej nadziei, bo w domu mam 3 córki:-) W poprzedniej ciąży też w 13 tygodniu dowiedziałam się o płci:-) A u Ciebie co widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProVitamina
Fufa, Sesilka... Was akurat bardzo dobrze kojarze :) xxx Ja miałam genetycczne w 12 tyg ale nie pytalam o pleć. Troche bałabym sie pomylki a na tym etapie to o nią nie trudno. czytalam na innych forach o pomylkach z okresleniem plci i naprawde wole poczekac i uslyszec konkretnie nie "wydaje mi sie że to...". Ale wierze że dobry specjalista + super sprzet tez moze dobrze okreslic. xxx Moja znajoma w drugiej ciąży (a miala juz dziewczynke) żyła w świadomości że bedzie tym razem syn. Pokoj na niebiesko, ciuchow ze usa jej siostra nasłała. Na porodówce polozna pyta "co rodzimy?" a ona z duma "synusia". Az tu wyskakuje dzidzi a połozna pokazuje i mowi "synus z ci.pcią" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha no właśnie powiedziała mi że nic tam nie ma a jak by miał być chłopiec to coś by było już widać , czyli raczej dziewczynka jest,w pierwszej ciąży płeć poznałam w 15 tyg miał być chłopiec urodziłam dziewczynkę była to mega niespodziankę bo tak byliśmy przygotowani na chłopca że dla dziewczynki nawet imienia nie mieliśmy :-D ale teraz chodzę do innej lekarki która ma dużo lepszy sprzęt i niewierzę w to że będzie znowu pomyłka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli, tarczyca daje różne objawy. Problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała (w jedną lub drugą stronę), nerwowość, wole na szyi, trzęsące się ręce, nadmierne owłosienie... Jeśli nigdy nie badałaś poziomu tsh, to warto to zrobić. Ja i moja siostra leczyłyśmy się do 18 roku życia, moja mama cały czas. Teraz, mimo że wyniki mam ok, to mam podniesione przeciwciała, które najchętniej by to dziecko ze mnie wypchnęły. I biorę leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli, tarczyca daje różne objawy. Problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała (w jedną lub drugą stronę), nerwowość, wole na szyi, trzęsące się ręce, nadmierne owłosienie... Jeśli nigdy nie badałaś poziomu tsh, to warto to zrobić. Ja i moja siostra leczyłyśmy się do 18 roku życia, moja mama cały czas. Teraz, mimo że wyniki mam ok, to mam podniesione przeciwciała, które najchętniej by to dziecko ze mnie wypchnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) miałam kilka stron zaległości - sesja i totalny brak czasu.. ale doczytałam i widzę, że sporo się dzieje. Mam też prośbę, jak któraś ma jakieś wózki (konkretne firmy i modele) do polecenia to piszcie, inne rzeczy też. Ja jestem w tym temacie zielona, moje pierwsze dziecko i nie mam NIC dla niego, jeśli chodzi o wyprawkę. Za to warto się poradzić, poczytać zanim się nakupi jakichś bubli. Jedynie trochę ubranek mam dostać od bratowych- ale obie mają chłopców, więc jak będzie dziewczynka to znowu jestem w punkcie wyjścia z garderobą :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynkom-wszystkim:) Atmosfera rozgromiona,ufffff :P raven32----->ja nastrojami jestem najbliżej Ciebie;)Euforie wyraza cale moje otoczenie,ja co 15 min mam inne myśli...:(A to już 13 tydzzien,wiec wypadaloby się oswic z mysla...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i po chwili lekarz stwierdzil ze widzi tylko jakis przecinek miedzy nogami ale nic wiecej nie chcial powiedziec,i wg mnie przecinek to dziewczynka ale wczoraj troche sie naczytalam w internecie i wyczytalam ze przecinek to chlopiec :0 no i zglupialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tak jeszcze wczesnej ciazy nie nastawialabym sie na plec bo to jeszcze sie wszystko tworzy i roznie bywa. A my sie nastawimy na to co lekarz powie a pozniej okaze sie co innego. Mysle ze te polowkowe juz sa bardziej wiarygodne co do plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czwartym, a dokładnie na I roku studiów magisterskich II stopnia ;) poza tym robię jeszcze studia podyplomowe, stąd tyle pracy. Ja się czuję dobrze, jestem w 12 tyg i od jakiegoś tygodnia/półtora nie mam już tych okropnych mdłości, znowu wraca mi moja dawna energia :) bo te pierwsze 3-mce to nie miałam na nic siły, ciągle tylko niedobrze i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do płci, to też bym się z tym zgodziła, że to jeszcze za wcześnie i na przysłowiowo na dwoje babka wróżyła :D choć przyznaję, że nie dziwię się niektórym z Was, że jesteście ciekawe płci, bo sama bym chciała wiedzieć :) wiadomo, podstawa to żeby maluch był zdrowy, ale przecież zupełnie inaczej wychowuje się chłopca a inaczej dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialabym znac plec ale wiem ze to jeszcze za szybko. Narazie martwie sie tym pecherzem. A ja mam corke i dwoch synow i nie wiem ale jakos chlopcy wiecej broja ale mozna ich latwiej utemperowac a corka jest strasznie pyskata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczynam czwarty miesiąc. Czuję się jak do tej pory znakomicie, objawów żadnych nie mam oprócz biustu w super rozmiarze. Takie ciążę to ja rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby prawda, płeć obojętna, a najważniejsze,żeby dziecko urodziło się zdrowe. Ale jak ma się 3 dziewczyny, to marzę o odmianie i odpoczynku od różowego koloru:-) no ale wg.mnie płci nie da się zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży jak byłam z córką, to jakoś szybko stwierdziła płeć, ale na pewno dalej niż 13 tydzień. było widać jakieś 3 kreski i po tym powiedziała ze dziewczynka. Co do mdłości to jeszcze są, ale dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak : chcialabym prosic zeby osoba ktora ma nam niby za zle ze piszemy miedzy soba to niech sie przedstawi a nie wtedy pisze jako gosc. wytlumaczcie mi! jak moge sie wypowiedziec w temacie skoro nie mam o nim pojecia? ale co do tych wymiotow to sie zgadzam. nie chce sie tego juz czytac w kolko ale te forum jest od tego zeby sie wspierac.. ja tez jestem nowa! halo! pisze tu raptem od tygodnia???? tylko chodzi o to ze ja zagladam tu codziennie i poczytam podpatrze mam cos do powiedzenia to napisze. nie mam to nie napisze. sprawa wioli ze krwawi itp - wolalam sie nie wypowiadac bo ktos kto siedzi przed komputerem i pisze zamiast leciec do szpitala jest smieszny.. wiec nie jeczcie tylko udzielajcie sie! jakos ja nie mialam trudnosci w wypytaniu dziewczyn o cos tam i nie placze jak mi nie odpisza bo jak moze sie wypowiadac ktos o czyms o czym nie ma pojecia. a np wystaczy sie cofnac pare stron w tyl i poczytac i juz ma sie odpowiedz na pytanie. tak jak np co do wieku ciazy. pytalam o to dwa dni wczesniej. no masakra jakas ps. juz po imprezie:D najadlam sie jak glupia ciasta ze slodkiego mi juz wystarczy na tydzien w przod :D ! a po za tym upal niesamowity ze uhuhu. udanego wieczorku ;) co do wozkow ja sie sklaniam jakos ku temu: http:// allegro.pl/wozek-dzieciecy-quatro-3v1-5-gratisow-hit-i3240481179.html ladnie wyglada no i nie drogi :) kolezanka ma taki i mowi ze jest leciutki co dla mnie jest podstawa bo mieszkam na 4tym pietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mi posty o plci itp pokazalo ;/ ja juz bym chciala wiedziec ale nie wazne co wazne oby zdrowe :) ja dzis zaczynam 14tydzien :D 20stego ide do lekarza i moze cos mi powie. oby bylo cos widac :) u mojej bratowej ktora jest w piatym miesiacu i ma juz dwie dziewczyny w domu chce miec koniecznie chlopaka lekarz powiedzial jej ze noooo siusiak jeszcze nie wyrosl :D to i chyba nie wyrosnie :D dominika witaj w klubie. tylko ze ja IIIrok licencjatu no ale juz po sesji :D zostala tylko obrona, uf ! a na magistra jak narazie sie nie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http:/ /allegro.pl/wozek-bebetto-solaris-b-2w1-nowosc-2013-gratisy-i3310830665.html taki ma bratowa i jest rowniez super chociaz drogi w zestawie 3w1. i juz naprawde uciekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosia...coś chyba źle wklejasz linki, bo nie można wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo poucinalam spacje :) zastanawialam sie czy wejdzie :D w jednym jest ucieta po // a w drugim miedzy jednym / a drugim / . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Oj dziewczyny... Do tych co im przykro i są złe, że nikt im nie odpowiada. Przecież to dziecinada wręcz... Dziewczyny to tylko FORUM, nie wasze życie, naprawdę przesadzacie. Rozumiem, że jak pisze się coś pilnego, a nie ma odzewu to ogrania złość, ale po prostu trzeba powtórzyć, że to ważne dla Was i poprosić o szybką odpowiedź, a nie rzucać fochy. A dziewczyny, którym najczęściej się odpisuje, po prostu najczęściej wchodzą na forum i bardzo dobrze, przynajmniej jest co czytać. To tylko forum nie życie, trochę dystansu... Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia i Malgosia- i ja jestem studentką - 1 rok II stopnia :) co do płci powiem Wam, że mam cichą nadzieję, ze w czwartek lekarz powie cokolwiek. Kuzynka dowiedziała się w 13t2d i sie potwierdzilo, moja siostra z blizniakami dopiero w 16, bo nic a nic nie chcieli pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale tu gwarno.... Deli ja dostałam jakąś wysypkę w okolicy lędźwiowej i też biorę tylko wapno ale nie pomaga...nie jem już owoców pomidorów i d..a mam nadzieję że to nic groźnego jutro wybieram się do lekarza to się okaże...na szczęście mnie nie boli i nie mam gorączki ale i tak się martwię.... Kobietki ja też mam wizytę w czwartek :)ale nas dużo....13 szczęśliwy!!!! u mnie zaczyna się burza....nie lubię ....nie cierpię....cóż.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Od razu pisze ze nie zdarzylam nawet przeczytac wszytkich maili z ostatnich paru dni...wiec nie wiem co sie dzieje --> nawiazuje do zadymy z omijaniem - i wtrace tylko trzy grosze- nim doszlam do wpisu gdzie byl wymieniony moj nick ze niby sie forum kreci wokol tych osob sama chcialam napisac ze czesto sa omijane rowniez moje posty i forum sie kreci poza nami czesto gesto wiec mnie lekko zdziwilo - moj nick wymieniony - czesto pisalam ze mam zle wyniki ze dziecko bedzie warzywem moze jak jestem chora teraz doszly mi jazdy ze niby jest za male jak na swoj wiek - zaczelam 14 tc , w 13tyg pod koniec 6,5 cm...itd i zero reakcji mimo ze obczytalam pol netu ze powinno byc wieksze...ALE ROZUMIEM forum - czasem posty uciekaja czasem jak ktoras dobrze zauwazyla dziewczyny wchodza raz na jakis czas cos napisza co je trapi i czekaja na odpowiedz, forum sie wiesz ktos inny wejdzie posta juz nie widac badz umknie i sie nie odpowie....dwa postow i problemow jest b. wiele i nie da sie odpowiedziec na wszystkie...ja np majac na glowie 2 dzieci i caly dom z chora osoba starsza - wrecz nie mozliwe i trzy odpowiadaja dziewczyny jak wiedza co odpowiedziec....jak nie wiedzia nie pisza....czasem jest tez ogolna dyskusja ktos sie wstrzeli to post ginie....no i na koniec to ze ktos wymienil te 5 osob to moze nie koniecznie woklo sie toczy ale ja na poczatku b. duzo bylam i sie udzielalam jak w/w osoby i moze tak to wygladalo... Przykre bylo to troche bo ja w ramach mozliwosci jak cos widze co wiem co napisac (moze nie wozek ale problem) to staram sie odpowiedziec i tak odpowiadalam gl. na poczatku na temat zarodkow, pechrzey czy poczatkow gdzie sama mialam problemy wiec i wiedze...teraz nie bylo mnie jakis czas a tu czytam jakies "zarzuty" dziewczyny....czesto niestety posty sie omija i niestety czesto osob nowych ale to forum....ja stara tu wyjadaczka i mnie tez sie ostatnio omijalo jak forum zylo prenatalnymi i ogolnie usg.....nie gniewajcie sie Nie wiem ktora to pisala TOFILEBORK chyba teraz tylko mi sie rzucilo po oczach z pecherzem - wiec i odpisuje - na poprzednim forum przez przypadek jak bylam dziewczyna miala ten sam problem powtorzyla badanie i juz bylo ok.....ale lekarz kazal jej poczekac....niektorym wogole lekarze nie mowia czy pecherz jest czy nie....i nic wiecej w temacie nie wiem....Wiem tylko ze jest to moze dziwnie zabrzmi na plus bo kiedys nie bylo takich usg i moja siostra urodzila sie bez nerek jakby dostala hormony na wzrost dzis by zyla...urodzila sie duza zdrowa 4kg dziewuszka i zyla jeden dzien ... wiec tereaz nawet jak cos nie tak mozna dzialac.... Ok to tyle co chcialam bo zrobilo sie niepotrzebne zamieszanie bez sensu...ja tylko dodam ze jak czasem bylam jestem na innych forach i loguje sie bo mam problem to b. czesto nikt nie odpisuje bo dziewczyny zyja swoim zyciem i czesto nikt mnie nawet nie zauwaza ze ktos cos pytal....ale to nie powod do obrazy czy cos trzeba sie przypomniec czy powtorzyc i tyle a nei od razu ze forum sie toczy wokol paru osob...nie wspomne osob ktore gdzies od poczatku sie udzielaja wiec moze tak to wyglada...ja zawsaze jak moge pomoge a to ze przez 9tc zylam z pytaniem czy jestem w ciazy i absorbowalam forum bo sie martwilam i wsyzstko bylo zle .... tak wyszlo.... Uf....to teraz czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Od wczoraj mam straszne bole glowy.Podejrzewam,ze przez pogode.Ale naprawde bol jest nie do ujechania.Nie wiem jak do pracy sie dzis zwloklam...:(Oby do 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie! monteblack ja również od paru dni obolala ale to przez ciśnienie. od początku ciąży mam niskie;/ 100/58 to taka norma. i przez to glowa mnie lupie jak durna.. a kawy nie będę pic bo nie mogę znieść jej zapachu ostatnio ;/ i jak mój m z rana robi sobie kawe to uciekam na balkon :) wiecie co widziałam wczoraj się z moja bratowa która jest w 18tc i ma brzuszek ze ohohoh! a mnie się pytaja gdzie u mnie ta ciaze widać jak nic nie ma :( zadnego brzucha czy cos.. w sumie to moja pierwsza ciaza a jej trzecia ale tak mi się przykro trochę zrobilo bo ja tez bym chciała :P ach i miałam spytac, czy wy tez czujecie takie hmm no twardsze cos ciagnie czasami no i czasem laskocze tuz pod pępkiem? jakies 5cm nizej :D to chyba macica? bo za wcześnie żeby mi się dzidzia ruszala a ja zebym czula :) zazwyczaj mam to wieczorem jak już się poloze do lozka. a u was jak? jak samopoczucie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - pociesze ze bole mam od 5tc codziennie z roznica ze raz migrenowe raz b. boli ale codziennie....ja tez ledwo dzis w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×