Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bea1984 ja wasik depiluje normalnie plasterkiem z woskiem sama w domu ;) Czarne_Oczy100 ja cos chyba przeaczam bo nie wiem o co chodzi ;p Sesilka w Rewalu bylam kilkanascie lat temu i powiem ci ze o dziwo zapamietalam kazdy moment tej wycieczki. bylam tam przez tydzien i zostalabym jeszcze :d jakos tak te miejsce zadzialalo na mnie dosyc magicznie... ale miescinka spokojna takze tlumow z tego co pamietam tam nie bylo. warto ;) monteblack uwielbiam to twoje zdanie "Zjadlam w końcu jakiegoś kanapulca bo mój lokator dawal znac ze glodny... " :D!!! x ja wlasnie wrocilam do domu po calutkim dniu spedzonym na wsi :) jak dobrze ze do moich dzidkow mam tylko 17km ;D jakas pelna energii jestem ;] ale na weekend wybieram sie tam sama bez mezulka i zbednych wyjasnien :D odpoczynek i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli, sama nie wiem czym się w końcu zatrułam, sporo różnych rzeczy jem i ciężko było dojść co zawiniło, ale nie wirusówka bo badania CRP i te inne w normie więc pokarmówka. Współczuję przeziębienia - to męczące szczególnie jak jest 30 stopni. Jeśli chodzi o depilację to robię ją sama w domu, ciepłym woskiem (wąsik również), potem włoski wolno odrastają (szczególnie jak się posmaruje kremem spowalniającym wzrost i jednocześnie łagodzącym) :) ufff.. dopiero 9 a już tak smaży... miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie sie zbieram do lekarza. Trzymajcie za mnie kciuki zeby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pisałam o pomarańczowym gościu, który wrzucił część naszej wypowiedzi na jakiś topik o słowotwórstwie na Kafe. Nie wiem, czemu ludzie nie związani z ciążą i porodem śledzą to, co piszemy. Z nudów chyba. Słyszałam, że w ciąży nie wolno używać wosku, ale ja używam. Do tej pory chodziłam na laser, no ale teraz to już kategoryczny zakaz. Ja mam wizytę w przyszłą środę i pewnie wtedy dostanę skierowanie na morfologię, więc będę mogła coś na ten temat powiedzieć. Bea, prawdopodobnie przechodzisz jakąś drobną infekcję. Tofilebork, czekamy na wieści! Ja Wasze wizyty przeżywam jak swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze to ktos w zarcie napisal jako ze chyba o tym lokatorze :D buehehe :D w takim razie mamy ciekawie.. jestesmy obserwowane :o tofilebork trzymam kciuki !! i czekam na wiesci :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz po wizycie. Mialam juz robione USG ale nic nie bylo widac wiec nadal nie znam plci. Za dwa tygodnie mam kolejna wizyte i kolejne USG. Dziekuje za Wasze kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilebork - no rozumiem, że poza tym, że nie było widać płci - to wszystko dobrze ? x Ja mam wizytę na 17:00. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie ok. Trochę się stresuję. x Tak w ogóle - z przemyśleń ciążowych. Wczoraj głaskałam się po brzuszku i mówiłam do niego "mamusia Cię kocha". Właśnie wtedy, doszło do mnie, że będę mamusią. Niby wcześniej wiedziałam, ale pierwszy raz wzruszyłam się na tą myśl. Tak jakby doszło do mnie, że to na serio się dzieje. Dziś, jak opowiadałam o tym mężowi - znów mi się oczy zaszkliły. Jejku - będę mamą. Mam nadzieję, że chociaż w połowie będę taka jak moja mamusia. Strasznie mi jej brakuje - zwłaszcza teraz. Też miała być grudniową mamą - ale nie chciałam wyjść z brzuszka do stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie tez nie dociera...Kompletnie:) Gdyby nie "cudowne" samopoczucie nie uwierzylabym,ze jestem w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2662
Hej dziewczyny! Kupilam detektor tetna plodu i jak dla mnie to super sprawa - mieszkam w anglii i lekarza nie widze cala ciaze badania mam robione co 4 miesiace (wyniki po 4 miesiacach). Jestem spokojniejsza, slysze ruchy dzieciatka i bicie serca (wali jak galopujace konie :D) Czytalam bardzo duzo o nich i nie wszystkie sa takie dobre - moj jest bardzo czuly i najwyzej oceniany przez rodzicow (angelsound). Najlepiej poczytac i jak ktoras jest zainteresowana to zainwestowac w ten lepszy. Martwie sie moja waga bo w 1 trymestrze przytylam duzo a teraz od poczatku 2 trymestru 3 tygodnie - prawie nic. Czytalam, ze powinnam 0,5 kg tygodniowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomooffka wszystko z dzidzia jak najbardziej ok. Mialam obraz w 3D i powiem Wam ze swietnie bylo widac. Za dwa tygodnie mam miec to 4D. Laura ja poki co od poczatku ciazy 1kg na minusie a lekarka nic nie narzekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - już po wizycie. Wszystko jest ok - wyniki badań, badanie gin i USG. Pierwszy raz robione przez brzuch. Dzieciczek najpierw spał, posmutniałam, że nie widzę jak się rusza - i zaczął się ruszać. Serduszko bije ślicznie. Dopler ok. Ma ok 12 cm ;) A ja przytyłam tylko 0,2 kg od poprzedniej wizyty :) Dostałam dyspensę na basen - ale raczej pluskanie się niż pływanie. Krótkie spacerki też ;) Jutro uderzam na basen - już doczekać się nie mogę. W największy skwar - pójdę i będzie mi przyjemnie :) Tak się cieszę, że z dzieciaczkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomooffka to super wiadomosci. Ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze. i jaka duza juz jest. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wieści dziewczyny cieszę sie że wszystko jest dobrze oby tak dalej i do samego końca :) hmm ja niby zdaje sobie sprawę ze bede mama też mowie do brzucha ale chyba w pełni sobie to uswiadomie jak poczuje pierwsze ruchy maluszka. U mnie wszystko dobrze ostatnio miewam skurcze ale teraz biorę magnez więc mam nadzieję ze będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusiom:) Dzis w jakims dobrym nastroju bo snilo mi sie ze jednak pojechalismy na wakacje:) Tuptus jakos odpuscil chyba z meczeniem matki ciazowymi przypadlosciami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. A ja mam dzisiaj od rana kiepski nastroj. Jakas nerwowa jestem i wlasciwie dzisiaj lepiej bez kija do mnie nie podchodz. Tez tak czasem macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilebork mam tak od trzech dni :/ i wogole jakos tak mi smetnie.. x dziewczyny macie czasem jakies takie klucie w pochwie? moze szyjka nie wiem. tak zakluje i przestaje jak taki mini skurcz. mam tak od czasu do czasu zastanawiam sie czy wszystko ok, wczoraj strasznie bolaly mnie plecy i pol nocy przez to nie spalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana się martwię. Mój mąż pojechał na Mazury na motocyklu, w sobotę ma wracać. Jakoś się o niego boję. Od razu przypomina mi się scena, jak byłam na pogrzebie kuzyna, który zabił się na motocyklu i nad grobem stała jego ciężarna żona. Jak zwykle muszę sobie takie rzeczy przypomnieć w porę. Poza tym mam jakąś schizę, że przyduszam dziecko śpiąc na brzuchu. Staram się zasypiać jak należy, ale budzę się zawsze w tej pozycji. Tyle dobrego, że kupiłam ten rogal do spania - uważam, że super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez dalej spisz na brzuchu? :D ja rowniez. tzn staram sie zasypiac na boku a za kazdym razem i tak budze sie na brzuchu z noga na boku :D chyba jak bede miala juz brzuch jak pilka to dopiero przestane. tez myslalam nad tym ze dusze wlasne dziecko ;/ przeciez jak przydusze je wlasnym ciezarem to jak slon na mrowke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pozycję boczną-ustaloną mam opanowaną do perfekcji. Czuję już lekki dyskomfort, bo jednak gorzej mi krew płynie jak tak leżę, ale przez sen i tak się przewrócę na brzuch, ręce w górze - jakby mnie rozstrzelali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) u mnie już coraz lepiej z tym spaniem nauczyłam się spać normalnie na wznak lub na boku ostatnio już nawet nie budzę się na brzuchu co prawda budzę się cała połamana bo spanie dla mnie w takiej pozycji jest niewygodne :/ ale czego się nie robi dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciłam z rodzinką z Mielna- pogoda cudowna, morze też... Czarne Oczy- co do tych paciorkowców, to nie ma co panikować. W 2 pierwszych ciążach miałam paciorkowce w pochwie i urodziłam zdrowe dziewczyny. Jedynie co, to musiałam troszkę szybciej jechać do szpitala,żeby zdążyli podać mi antybiotyk. A przy 3 ciąży już nie miałam tych bakterii, nie leczyłam się, lekarka wyjaśniła,że zdrowy, silny organizm sam je zwalczył:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z dziecmi od znajomej. Cosik sie ochlodzilo dzisiaj. Jestem wykonczona a jeszcze trzeba jakas kolacyjke zrobic , polozyc dzieci spac , i najgorsze co mnie czeka to prasowanko. Jest tego duza duza kupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dzisiaj tu cisza gdzie się wszyscy podziali?;-) ja też mam kupę prasowania ale zostawię na przyszły tydz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też po wizycie. Dzidzia rośnie i ma się dobrze. Ma już 10 cm:) Na żadne badania mnie nie skierowała mam brać tylko magnez z wit B6. Będziemy mieć drugiego synusia:) Troszkę się zasmuciłam, że nie córa ale po chwili dotarło do mnie, że widocznie tak miało być. Mały będzie miał kompana do zabawy, i praktycznie to po synku prawie wszystko już mam:) No i nie będzie rewolucji z zabawkami, pokoikiem itp. Ehhh dwóch najukochańszych rozrabiaków:) A jak się zjadą wszyscy to będzie piątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie przy sobocie:) Patrze ze same chłopaki nam się szykują;) Ja może będę wiedziała za 12 dni.. Wyprawilam swojego do pracki,wypilam kawke i ide się trochę ogarnąć,zaczynam od wlosow bo odrost jakiego nie miałam w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nadal boli brzuch. ;/ w plecach na dole najbardziej. ponoc to rozciagajaca sie macica ale zastanawiam sie czy nie pojechac na izbe i nie sprawdzic czy wszystko ok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiaa to moze lepiej przejedz sie do szpitala niech sprawdza czy wszystko jest ok. Bedziesz przynajmniej spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jezdzilam ale zadzwonilam do mojego gin prowadzacego i kazal mi lezec brzuchem do gory, zero spacerow i wogole. 3x dziennie brac furaginum i nospe dodatkowo lactovaginal i jak nie przejdzie to dzisiaj wieczorem lub jutro do szpitala na badanie. po dwoch seriach prochow przechodzi. troche mnie nastaraszyl ze moge miec problemy z nerkami( czeste sikanie po kilka kropel) no i stad ten bol w plecach. zobaczymy jak jutro bedzie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×