Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gocha, ja przytyłam dokładnie tak samo! 5,5kilo od początku, a 1kg w ciągu ostatniego tygodnia. Nie wiem, jak to możliwe, bo bardzo na to uważam i jem teraz mniej niż przed ciążą, bo mniej się ruszam. W takim tempie to chyba przebiję moją mamę, która w pierwszej ciąży przytyła... uwaga... 27 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack, bardzo masz dzisiaj pesymistyczne nastawienie do siebie ;) Zrób sobie dzisiaj jakąś przyjemność i nie przejmuj się pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odschizowuje powoli...;) A z siebie probuje się po prostu smiac.Kiedys ktos madry powiedział,ze poczucie humoru poznaje się po umiejętnosci śmiania się z samej siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Hej co do malej ilosci postow to pogoda pogoda, ale dziewczyny pewnie zniechcecily sie faktem, ze czytaja nas wszyscy inni obcy ludzie :) + co do kg ja przytylam w pierwszej ciazy 35 kg teraz jakies 3 kg. Szybko zrzucialam kg z pierwszej ciazy.Pamietajcie, ze woda zalega w organizmie podczas ciazy i to niekoniecznie musi byc tluszcz. Zabraniam Wam stosowania diet i denerwowania sie swoim wygladem :) + atomooffka to tak jest, ze jak tesciow za malo to zle, ale jak za duzo to jeszcze wiekszy problem. Wolalabym, zeby bylo tak jak u Ciebie niz, zeby moja tesciowa wszystkim sie interesowala. Najdrobniejszymi moimi sprawami osobistymi w tym np. zawsze kontroluje moje wyniki badan :) + u mnie zapierdziel z robota. Ale teraz weekend bedzie w koncu wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack...ja jak dostałam zwolnienie od lekarza to przez dwa dni miałam straszny dół. A teraz mam to w d***e i już bede ciągnęła zwolnienie do końca. atomoofka....zobaczycie jak dziecko się urodzi, jak teście będą podchodzić. Może po prostu nie są wylewni uczuciowo. Co do wagi to ja praktycznie też nic nie przytyłam, bo zaledwie 0,3 kg, czyli tyle co nic na razie. To gorąco mnie dzisiaj wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja po wizycie. 19 tydz i 1 dzień. Potwierdził, że jest dziewczynka:) Ogólnie wszystko ok, ale za 10 dni mam USG prenetalne i powiedział, że wtedy się wszystkiemu przyjrzymy dokładnie. A co do białych krwinek to kobiety w ciąży mają wyższą normę i powiedział, że jest ok. Także relaksuję sie dzisiaj bo zawsze mam tak w dniu wizyty, a jutro pewnie znowu będę sobie wkręcać różne bomby :( Idę gotować obiad, chociaż okrutnie mi się nie chcę...Zrobie na szybko ryż z sosem pieczarkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea gratuluję dziewczynki :-) ja też nie znoszę zapachów mój mąż jak się na noc goli i smaruje się balsamem po goleniu to cały pokój pościele wszystko śmierdzi aż mnie głowa boli , teraz ma zakaz i goli się w tylko dzień żeby do wieczora już nie było czuć tego balsamu :-| atomoofka czy kupimy teraz czy za rok to różnica tylko taka że czym później tym więcej kasy będziemy mieli odlozone ale ile można czekać mój mąż jest bardzo oszczędny i jest wrogiem kredytów ale ma powiedziane że jak chce mieć nas to musimy iść na swoje w przeciwnym razie nerwy mnie zjedza a na nim będę się wyzywac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea- gratuluję dziewczynki! Atomoofka- ja wróciłam do pracy jak mój syncio miał 10 mies, ciężko mi było się z tym pogodzić, że muszę zostawić takiego maluszka ale trzeba było... Tęskniłam w pracy:) Na szczęście zostawał pod opieką taty albo moich rodziców więc tu się nie martwiłam, że źle się nim zajmują ale teściowej też bym nie zostawiła... Wydaje mi się, że jeżeli dziadkowie już na początku nie garną się do wnuczka to raczej to się nie zmieni, zawsze będą z dystansem a później to nawet samo dziecko to wyczuje. Znam takie przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! u nas tez strasznie gorąco ale mi ono w cale nie służy wiec jak nie muszę to nie wychodzę. Strasznie to na mnie działa nie dość że robi mi się słabo i głowa mnie boli to do tego momentalnie mi jest niedobrze. Któraś z was tak ma... ? Ja wychodzę z domu dopiero po 19 jak się chłodniej robi i słońce zachodzi. A w pracy już nawet nie wspomnę war jak 150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na pn-wsch dziś wręcz chłodno...Przynajmniej jak jechałam z rana do lekarza...A tez tak mam ze od upalu robi mi się slabo...Mi która mogla siedzieć 12 godzin na egipskim sloncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno mnie nie było, czasami tylko trochę podczytywałam, a już od jakiegoś czasu siedzę na wsi, odpoczywam, niestety bez dotępu do netu:( dziś przyjechałam do domu, bo idę za chwilę do lekarza, mam nadzieję, ze wszystko w porządku. doczytałam ze niektóre z Was już znaja płec swojego maleństwa, też bym chciała wiedziec na 100 %. przy usg lekarka niby powiedziała, ale czy to jest pewne? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaM ja też tak mam robi mi się słabo i kręci się w głowie unikam słońca zwłaszcza teraz , wychodzę rano na godzinę z córka na dwór potem dopiero koło 18 . Oaniao powodzenia na wizycie ja byłam w 15 tyg i powiedziała że mimo tego że widzi chłopca to nie mam się jeszcze nastawiac na niego bo to zawcześnie , ale co tam właśnie kupiłam niebieskie pościele do łożeczka ;-) w razie czego dziewczynka też może mieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy którąś dziewczyna jeszcze wymiotuje często?ja jestem w 18 tyg i wymiotuje codziennie zaraz po wstaniu , ciągle mnie brzydzą niektóre zapachy i nie mogę jeść owoców i pić soków nie mam się czym napić pije tylko wodę na siłę i dzisiaj miałam kapusniak na obiad to piłam ta zupę jak pies była tak kwaśna a najchetniej to bym i tak dosypala kwasku cytrynowego mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze czasem pomdli wieczorem, ale jest o wiele lepiej. U mnie owoce stanowią chyba większość mojego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zmodyfikować naszą tabelkę o płeć dziecka :) Gratuluję dziewczyny, super wieści po Waszych wizytach. Ja mam jutro, ale pewnie nie będzie usg, bo luxmed wysyła na nie osobno (a terminy za 3 tygodnie). Umówiłam się na 3D na 6 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w związku z tymi bolami plecow ide jutro:) Ale bardziej chyba zalzy mi żeby uslyszec ze wszytsko dobrze i ze nie ma zadnych nieprawidlowosci z tym lozyskiem... Wlasnie w wiadomosciach mowia o kolejnym dziecku które po urdzeniu miało 2 promile.No takie kurwiszcze co je urodzilo to tylko ubic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - z pewnością jest ok. Napewno złożyskiem nic się nie dzieje - zobaczysz. A co do zwolnienia od lekarza - przyzwyczaisz się :) x w kwestii kg - to ja ważę się tylko u GP. Jakoś nie dorobiłam się jeszcze swojej wagi. No ale będę musiała się w nią zaopatrzyć przed porodem. Wolę patrzeć jak mi ubywa kg niż przybywa ;) x bea1984 - gratuluję dziewczynki!! Super wieści :) Też czekam na USG prenatalne - na nim się również dowiem jakiej płci jest nasze maleństwo. Tylko trochę dłuższy termin mam. x Sesilka - no tak - możecie mieć więcej odłożone. Również ceny nieruchomości mogą pójść w górę lub w dół. Ale czy nerwy są warte czekania? x Ania7912 - no zobaczymy jak ci moi teściowie będą sie zachowywać. Będę miała przeciż 12 miesięcy by im się przyjzeć pod tym względem. x Dziewczyny- ojj mi również te upały nie służą. Są okropne. Mamy mieszanie na poddaszu, więc jest jeszcze bardziej gorąco. Też staram się unikać słońca, bo mi się zaraz w głowie kręci i słabo się robi. Tylko w cieniu. Chyba tylko należy się cieszyć, że jesteśmy w 2 trymestrze - a że nie mamy teraz TP. Wówczas byłoby dopiero przekichane ;P x Czarne_Oczy100 - ja też chodzę na LuxMed. Ale znalazłam rozwiązanie - i nigdy nie czekałam na USG, bo mam je tego samego dnia co wizytę. Chodzę do jednej z placówek partnerskich. I bliżej, i krótsze terminy - a są wszyscy lekarze specjaliści. LuxMed mam w centrum Łodzi - a placówkę partnerską mam w odległości 3 min autem/10 min pieszo. Może też poszukaj czegoś bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też już po wizycie u gin. W sumie nic nowego się nie dowiedziałam, tylko że mam nadal przyjmować d*phaston (1x dziennie) bo są wyczuwalne skurcze macicy - stąd te bóle brzucha wieczorami. Mam odstawić kwas foliowy i na razie nie przyjmować żadnych witamin. Dostałam skierowania na toxo, mocz i morfologię. Usg mam wykonać między 22 a 24 tc, więc i tak muszę zaczekać do 12 sierpnia. Na szczęście przestałam już tak panikować jak miesiąc temu. Chyba dziś nad ranem poczułam małe dwa kopniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie...:) Mnie już wczoraj lekarz rodzinna pytala czy cus czuje,a ja NIC...:( Ale poki dzidzia przekopie się przez tłuszczaki na moim brzuchu to musi sil nabrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomooffka- Ty masz o tyle dobrze, że teraz trochę dłużej będziesz przy maleństwie choć i tak uważam, że powinni jeszcze dołożyć tego macierzyńskiego. Przynajmniej do 2 lat. Może jednak twoim teściom się odmieni, przecież nie wszystkich trzeba wrzucać od razu do jednego worka:)Czarne_Oczy- świetny pomysł z tą płcią. Będziemy widziały kto przeważa:) U mnie samopoczucie o niebo lepsze niż przedtem. Budzę mojego szkraba i idziemy działać przy zbiorach, właściwie to tylko napoje donosimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, testuję kawałek nowej tabelki. Nick wiek miejsce termin która ciąża płeć Bea1984 29 Dolny Śląsk 01.12 1 ? ProVitamina 28 Białystok 02.12 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz będzie lepiej. Nick..........wiek.....miejsce........termin....która ciąża...płeć Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2..............? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna........? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2..............? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3..............? oaniao..........34.....Kraków.........05.12.....3..............? Elizabet1204....35....................06.12.....2..............? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............? anna84..........29.....Płock..........08.12.....1..............? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz)........? Lakis...........34....................09.12.....2..............? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2..............? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1..............? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4..............? Kroptuska.......33....................14.12.....3..............? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3..............? Raven32.........32....................15.12.....1..............? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1..............? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1..............? sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............? JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2..............? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1..............? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1..............? MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2..............? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1..............? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1..............? tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4..............? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2..............? atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1..............? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2..............? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..............? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :)) od poniedzialku lezalam w szpitalu. odpoczelam ze fiu fiu :D pozniej was doczytam ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś próbowałam się dopisać do tabeli i też nie mogłam wyrównać , jak będziecie dopisywały płeć to możecie mi dopisać chłopaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki :) jeśli można :D Nick..........wiek.....miejsce........termin....która ciąża...płeć Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? oaniao..........34.....Kraków.........05.12.....3....... .......? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............? anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......? Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......? sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............? JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......? MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......? tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ ......? atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Postanowiłam dołączyć do forum przysłych mam i kafe chyba najbardziej mi odpowiada :) mam nadzieję, że zostanę przyjęta :) to nasze pierwsze dzieciątko. jutro zaczynam 19 tydzień. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli synka- Franka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam :) Nick..........wiek.....miejsce........termin....która ciąża...płeć Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? oaniao..........34.....Kraków.........05.12.....3....... .......? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............? anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......? Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12.....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......? sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............? JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......? MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......? tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ ......? atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×