Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość zielononozka
U nas tragedia, tesciowa ma czerniaka oka i za 2 tygodnie bedzie miala usuwane oko. Jest mi tak cholernie przykro :( Mimo, ze bywala dla mnie zlosliwa jak to tesciowa to w sumie to dobry czlowiek i gdyby sie cos dzialo to pierwsza pomoglaby mi. teraz tylko modlic sie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
zielononozka, nie dobre wieści :( całe szczęscie ze zareagowano dosc szybko. oby wszystko skończyło się jak najlepiej, i jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy las-To faktycznie jesteś w komfortowej sytuacji. Ja mam termin na koniec grudnia więc chyba będziesz pierwsza. Do K..... mam 25km, też czasem myślę jaka pogoda będzie bo jak posypie porządnie śnieg to zanim odśnieża moją wioskę to mogę rodzić w domu:) Taką porę roku sobie wybrałam....ehhh.. Jeśli chodzi o cc to moja siostra dwa razy miała i uwierzcie mi, że dzieciakom nic nie brakuje, rozwijają się prawidłowo. mnie może też czekać będzie cc ( ze względu na wagę)choć nie chciałabym... po naturalnym porodzie jednak szybciej się wraca do zdrowia wiem jak z siostrą było troszkę dłużej się męczyła. Jednak jest to już operacja i wszystko dłużej się goi, ale doszłą do siebie i teraz wszystko jest ok, nic jej nie ciągnie, ładnie się wszystko zagoiło choć drugie cięcie miała w tym samym miejscu... Mój lekarz prowadzący jest z K..a więc będę rodzić w K..e... ta sama droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja siostra jesteśmy z cc.I to tych wykonywanych 33 i 28 lat temu;)Nieskromnie powiem,ze nic nam nie brakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielononóżka- tak mi przykro. Trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze. wiem, że łatwo się mówi... na nas podobna wiadomość spadła dwa lata temu tyle, że mięsak. Chłopak młody, dwójka małych dzieci... ale jak na razie wszystko dobrze, nie ma wznowy choć nowotwór bardzo złośliwy. Wierzę, że twojej teściowej mimo wszystko też się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
Ania7912, no miejmy nadzieje ze te 25 km spokojnie dojedziesz ;) i w dodatku zapraszam na herbatke ;) hehe no tak, ja pewnie szybciej sie rozpakuje, chociaż kto wie, różnie może być :) x w moim przypadku- chodze od poczatku do pewnego gin, ktory niestety nie pracuje w naszym szpitalu. ale ostatnio bylam na prywatnej wizycie wlasnie u doktora ktory juz pracuje..;) i to wlasnie on mi o cc powiedzial. i o malych szansach na przekrecenie sie dzieciaka. teraz 17.10 bede miec wizyte u tego mojego pierwszego, ciekawe czy cos napomni o zlym ulozeniu małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy las- gdy rodziłam pierwsze dziecko na sali zakumplowałam się z jedną dziewczyną. Rodziłyśmy razem, ona w drugim pomieszczeniu. Ona urodziła trochę szybciej. Do tej pory się kontaktujemy, odwiedzamy, wymieniamy info gdy chorują. Nasze szkraby są bardzo podobne z zachowania. Fajnie jest tak pogadać z kimś gdy dzieciaki są na tym samym etapie rozwoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaczęliśmy szkołę rodzenia. Wczoraj trenowaliśmy oddychanie, ćwiczenia przyspieszające akcję porodową, mężczyźni uczyli się, w jaki sposób pomagać łagodzić ból, słuchaliśmy wykładu o etapach porodu i ew. komplikacjach. Fajne pary przyszły, było sporo śmiechu. Jestem już tydzień na zwolnieniu a ciągle nie mam dla siebie czasu. Tyle zaległości... Wczoraj przyjechała do mnie koleżanka na noc. Od niedawna ma prawo jazdy. Wpuściłam ją do garażu no i od razu stuknęła samochód sąsiadów. Dziś rano wyjeżdżając walnęła w słup i prawie stoczyła się na bramę wjazdową. Zaraz ma wrócić z miasta, boję się na samą myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
nie sądziłam że kiedyś to napisze, ale tak mocno naleciało mnie na .. uwaga: HOT-DOGa z ikea :D... o bo oszaleje ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
mały się kręci, nigdy wczesniej nie sprawialo mi to takiego dyskomfortu jak w tym momencie ( na bank domaga sie tych wstretnych hot-dogow) ;) a jutro sie dowiem, czy nie sączą mi się wody.. poważnie coś za mokro mam. moja mama się strasznie zmartwiła. co mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia1291
Witam Dziewczyny! :) czytam Was codzinnie ale nie udzilam się wcale, jakoś nie mam sił i nastroju. cały czas dokuczają mi nerki :( jestem wykończona tym bólem ;( ciesze się, że już coraz mniej nam zostało do rozwiązania :) i że już niedługo zobaczymy nasze Maluchy :) no i mam do Was pytanie, czy mogę i ja dołączyć do Waszego nowego forum? czy nie bedzie Wam to przeszkadzało że dalej bede Was czytać mimo że się nie udzilam?? pozdrawiam i życze miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy las buahahaha :D prawdziwy przyklad zachciewajki ! :d mnie ostatnio naszlo na sledzia takiego moejj wrednej tesciowej :D takeigo po meksykansku w sosie z pieczarkami itp :D aaaaaa :D jakos wytrzymalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka kwietniowa
dziewczyny witam Was. pisze tu pierwszy raz. ja mam termin na styczen. czy ktoras z Was odczuwa te skurcze brixtona ? mi sie juz pojawiaja. narazie szyjka sie nie skraca ale strasznie sie tym martwie. mam lykac magnez 6tabl dziennie. czy ktoras z Was ma podobny problem i jak Wasi lekarze reaguja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko...ja mam Braxtona gdzieś od 20 tyg. Na ostatniej wizycie miałam rozwarcie na opuszek, teraz mam wizyte w czwartek to zobaczymy co i jak. A ja mam jakąś niestrawność, biegunke, żołądek pobolewa, zgaga łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
ja rozumiem mieć zachciewajke na np. kiszoną kapuste, którą się kupi w sklepie, no ale litości nie na hot doga z ikea.. i na zadnego innego tylko tamtego konkretnego :D hehehe niesamowite :) co do sledzików- oj lubie ...mmmm x jeśli chodzi o skurcze, tez je mam. gin ostatnio mówił że na nie najwyzsza pora, macica musi sie w koncu przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2334
Ja już się zarejestrowałam na forum czekam na aktywacje :D :) co do cc moja koleżanka miala pół roku temu dziecko rozwija sie wyśmienicie 10 m. chodzi już! ;) a ona? blizny nie ma czuje się bardzo dobrze już w drodze jest drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack- nie zauwazylam aby mala sie mniej ruszala po tych tabsach. Ja mam bardzo maly brzuch i bardzo odczuwam ruchy, wrecz sa uciazliwe. Deli- nie wierze... nie dosc,ze mamy ta rwe to ja jak ty tez od paru dni mam jakies niestrawnosci, biegunke, zgage. Jedziemy na tym samym wozku:-) A Ty co robisz na zlagodzenie bolu tej rwy? Ja jak juz pisalam wczoraj bylam na masazu takim punktowym i teraz tak troszke mi puszcza. Noga i plecy juz nie bola, jeszcze mam ten okropny bol w posladku, ale mam nadzieje, ze jest juz ku lepszemu. Ta masazystka mi polecila abym spala na tym boku ktory nie boli, mnie akurat boli lewa strona wiec spie na prawej i miedzy nogami mam miec duza poduszke. Zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do rwy, to też mam. co prawda nie jest tak bolesna jak wy piszecie ale dość uciążliwa i powiem wam że trochę lepiej jest jak się śpi z dużą poduchą między nogami! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka kwietniowa
deli82 a w ktorym jestes tygodniu? bralas cos lub bierzesz na te skurcze? lezysz w zeiazku z tym? ja jestem dopiero w 24 tygodniu i martwie sie. umowilam sie jutro na dodatkowa wizyte zeby dopytac o to jeszcze raz. akurat ja tez mam teraz jakas niestrawnosc i to chyba od tej ilosci magnezu ktora przyjmuje (az 6 tabl dziennie). mam biegunke i jednoczesnie zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny - przesiadajcie się na forum kasikap ;) wczoraj calkiem dobrze nam tam poszło rozkręcanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura...to różnimy się stronami chociaż, bo ja mam z prawej strony. A z poduchą to śpię od początku ciąży, kupiłam sobie takiego rogala dla kobiet w ciąży i karmiących. A tak to nic z tą rwą nie robię. Pojęczę trochę :) staraczko....jutro mam wizyte, to dowiem się, czy rozwarcie się zwiększyło czy nie. Jak na razie nie kazała mi leżeć plackiem, tylko więcej polegiwać. Mnie dalej gania do kibelka, ale przynajmniej już mi ból żołądka zelżał, więc jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarcia26
Hej Zarejstrowałam się na nowe forum:-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logujcie się na nowym forum - jest znacznie fajniejsze ;) mamy temat ogólny, w którym piszemy jak tutaj Kategoria: Ogólne -> no i jest jeden jedyny temat na dole (wyżej są 3 subfora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cipke tam golicie szoguny? juz sie zarejestrowalam i tam tez zrobie gnoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki mam gorace pytanie wczoraj bylam po swoj wozeczek :)) i mam razem z fotelikiem x-car ale mam mozliwosc posiadania maxi cosi z baza isofix nie wiecie czy adaptery do x-car beda pasowac do maxi cosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropustka - chyba nie będą pasowały. Ale maxi cosi zawsze to lepszy wybór, a adaptery kosztują grosze. Sesilka - nie. Nie swędzi. Dawajcie dziewczyny na nowe forum :) tam jest fajniej - i jednak większa kulturka, bo żaden "gość" nie wyskoczy z chamskim tekstem - tak się nie da ;) Z chamskimi tekstami - tylko pod swoim loginem mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×