Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
niewiem po co to nowe forum 2 miesiace przed rozwiazaniem , nawet gosc moze sie zalogowac i tam pisac ,mi jest wygodnie tu i tu zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mnie wywala z nowego forum. Założyłam konto ale cały czas mówi ze złe hasło lub nick. I mnie wywala. Oczywiście hasło podaje dobre w nicku tez literówek nie ma:( Będę próbować. Na razie w pracy zabiegana... 3 tygodnie do rozpoczęcia macierzyńskiego. Ale mi sie dluzy dziewczyny... Chyba czas nigdy tak wolno nie plynal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Varlarsa spróbuj teraz, twoje konto musiało zostac aktywowane a tobie gosciu dziękujemy za opinie, a tamto forum jest właśnie po to, żeby takie osoby jak ty, nie pisały anonimowo, jesli nie podoba ci sie tamto forum - proste, nie rejestruj się, dziękuję, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- dwa miesiace przed- owszem ale zarowno ja jak i reszta dziewczyn nie planujemy z dniem urodzenia od tak zapomniec o istnieniu forum ;) zalogowac sie gosc rowniez moze tylko przemysl kwestie tego ze jesli ktos napisze jakis glupawy post obrazajacy nas wszystkie czy cos w tym stylu moze zostac usuniety przez administratorki. tadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nikt na siłę tam nikogo nie wciągnie ;) wiem, że 2 miesiące przed porodem - nowe forum może wydawać się bez sensu, ale: - to najintensywniejsze 2 miesiące ;) - można wklejać zdjęcia, linki - jak ktoś kogoś będzie obrażał czy coś - można temu zapobiec - poza tym sądzę, że będziemy kontynuować pisanie po narodzinach - wtedy to dopiero będzie kocioł ;) x Fajnieby było, gdyby jak najwięcej z nas tam się przeniosło, ale każdy ma wolny wybór - część zapewne zostanie na kaffe, a część się na stałe tam przeniesie. Zgadza się, że możesię tam zalogować nawet "tajemniczy gość" - ale jak będzie ta osoba chciała coś napisać - to już pod swoim loginem ;) x Trzymajcie się mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu mamy Twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu mamy Twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z dziewczynami z forum 2008 piszemy już z 6 lat. Też od zafasolkowania do teraz, kiedy dzieciaczki nasze kończą 5 lat. I jest zawsze co pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie korzystam z firefoxa i wczoraj pisząc na nowym forum posta odeszłam na chwilę by odebrać telefon i Julka tak zmniejszyła mi czcionkę na nowym forum że nić nie odczytam:( nie wiem jak to zmienić:( tylko strona nowego forum jest zmniejszona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
poradziłaś sobie? proponuje albo otworzyc str forum w nowej karcie, badź trzymając CTRL jednocześnie klikać w " + "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
czesc dziewczyny! Od samego rana mam bole brzucha jak na miesiaczke. Bole sie nasilaja. Jestem w 31 tygodniu ciazy. Bardzo sie martwie. Do tej pory nic mi nie dolegalo. Mieszkam w uk. Na 17 mam wizyte u GP. Mam nadzieje ze nie jestem zagrozona porodem przedwczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
Natalia, a nie masz mozliwosci zadzwonienia do ginekologa ? poloznej.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
Hej Pomaranczowy las! Mam numer na midwife general enquiries ale dostepny tylko od 7 do 9.30 rano no i labour line. Jestem umowiona na wizyte do lekarza rodzinnego za godzine- ciekawe co powie. Wiem ze nie sa to skurcze braxtona-hicksa, dlatego sie denerwuje. Dziwi mnie tylko ze mam te bole tak nagle. Wczoraj wszystko ok a dzisiaj boli jak na okres tylko mocniej. Dodam tylko, ze nie bylam badana ginekologicznie bo tutaj tego nie robia. Nie wiem wiec czy mi sie skraca szyjka macicy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widzę, że część dziewczyn się przeniosła na to nowe forum. Mnie też się udało tam zalogować, napisałam nawet dwa krótkie posty a wczoraj już nie mogłam. Ani zdjęcia dodać, napisać cokolwiek.. Nie wiem dlaczego... Czy któraś z dziewczyn mnie jakoś zablokował, wyrzuciła z forum czy co... nie wiem? Inne dziewczyny piszą i jakoś jest ok.... Muszę dzisiaj spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania, nie zniechęcaj się ;) niech atomoofka albo kasiap wpadną na forum, to coś zaradzą :) x Natalia, daj znac jak po wizycie. niepokojące te bole. ja takie miałam ale tylko gdy sie przemęczałam.. tak to tylko twardnienie brzucha. daj znaka pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
A jak czujecie te skurcze? Czy one sa bolesne czy tylko takie twardnienie? Mi sie brzuch robi jak kamien twardy czas ale nie umiem zadnych skurczy rozroznic..Js tez dolacze na nowym forum. Czytam Was regularnie. Super, ze idziemy razem. Ciekawe ktorr z nas 1sze zobacza swoje maluszki, ja juz sie nie moge doczekac! Tes miewam rwe, to przez prbl z kregoslupem. Polecam Wam pilke (tą dużą) -naprawde rozluznia plecy no i mozna z nia robic wiele cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Przepraszam za wszystkie bledy powyzej ( chcialam szybko z tel napisac i wyszedl balagan :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
Hej! Bylam u lekarza i zostalam wyslana do szpitala. W szpitalu zrobili mi wszystkie badania i wyszlo ze mam krew w moczu- czyli infekcje ukladu moczowego. Dostalam antybiotyk. Stad tez bol w podrzuszu. Ciesze sie ze nie sa to skurcze i ze nie jestem zagrozona porodem przedwczesnym.:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek nocy, kolejnej nie przespanej... Nasilają mi się bóle w mostku. Odczuwam je tylko jak leżę. Gdy usiądę to po paru minutach wszystko łagodnieje. Do tego maluch kopie mnie na wszystkie strony... Co tu robić o czwartej nad ranem.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nowego forum to nie moge sie tam polapac ja tez nie spie w nocy albo zasne 3-4 nad ranem albo budze sie juz w tych godz masakra jakas i mam bole w mostku dotego silne zawroty glowy cala latam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Też się zalogowałam na tym nowym forum. Czekam tylko na akceptacje. Kilka dni temu pisała tu taka natalia o paraliżu twarzy. Wiecie że ja wczoraj tego dostałam. Lewe oko i usta. Normalnie nerwicy można dostać. Jutro jestem umówiona do lekarza i zobaczy co i jak. Jestem przerażona. W życiu czegoś takiego nie miałam. Skąd takie diabelstwo się bierze to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki . Dawno mnie nie bylo . troszke sie pozmienialo kilka moich kolezanek juz urodzilo a dzis sie dowiedzialam o znajomej ktora urodzila synka 4900 silami natury to sie chlopaczek urodzil dorodny :) . U mnie jakos tak dziwnie ostatnimi czasy problemy z bezsennoscia do tego te nocne siusianie . ah . coraz blizej mi to juz 30 tydz mam jakis lek ze za wczesnie urodze albo nie rozpoznam tych prawidlowych skurczy coz robic ?? idzie poprostu sfiksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexymama
ten gość to ja . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33 tc i bole brzucha
czesc dziewczyny, od czasu do czasu przesiaduje na tym forum,ale tylko biernie :) od jakiegos czasu boli mnie dol brzucha i to dosc mocno nie wiem czy to te skurcze czy co sie dzieje,ale martwie sie :( macie cos takiego ?? termin porodu mam na 02.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
hej! Ja mialam takie bole podbrzusza i sie okazalo ze to zapalenie ukladu moczowego. Dostalam antybiotyk. Kiedy mialas ostatnio robione badanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Cos cisza na forum. Ja wczoraj odwiedzilam swoja doktor w zwiazku z tym porazeniem twarzy. Od razu dostalam skierowanie do szpitala. Zrobili mi KTG , zbadali cisnienie i skierowali do gdanska. Tam oddzial patologii ciazy , potem neurolog , okulistta , laryngolog. W rezultacie nie wiadomo od czego to. Mam skierowanie do poradnii neuroogicznej , na rehabilitacje. Oprocz tego sterydy w tabletkach i antybiotyk w kroplach do oczu. Ale wypuscili mnie do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilebork...no widzisz, czyli coś można z tym zrobić, bo nasza koleżanka nataliad, tylko skomliła. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×