Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luizayyyy10

kwas hialuronowy Warszawa

Polecane posty

Gość luizayyyy10

Witam, gdzie zrobie w Wawie bruzdy nosowo wargowe, w miare niedrogo i pozadnie ,podajcie cene za ampulke lub pol bo nie wiem ile potrzba bruzy nie sa glebokie mam 33 lata.Dzwonilam po klinikach ceny wachaja sie od 600zl za pol ampulki wraz z zabiegiem do 1200zl. 1200 nie dam ya efekt na 6+8 miesiecy.Prosze o jakies rekomendacje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.rocu.pl Ja tam kupuje, a wykonuje u zaprzyjaźnionego lekarza. Niestety nie z Warszawy. Musisz znaleźć kogoś kto Ci ostrzyknie. Albo kupisz od tego producenta albo zapłacisz 1200zł za zabieg + kwas hialuronowy, na którym pracuje lekarz. Za NEO-LOOK płaciłam w cenie promocyjnej około 300zł. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na zmarszczki jeden z najlepszych programów www.teambeauty.pl/wype%C5%82nianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym-aliaxin. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczne. Zero reakcji alergicznych, a wcześniej się u mnie zdarzało w innych gabinetach. Trochę mi się udało też policzki uwydatnić, ten kontur twarzy się poprawił zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka

Ja chodzę na wygładzanie zmarszczek kwasem do Demeter na Białostockiej 🙂 rewelacja! Skóra jest po zabiegu doskonale nawilżona, zmarszczki są płytsze, generalnie efekt odmłodzenia jest natychmiastowy. Poza tym lubię klinikę samą w sobie 🙂 przemiły personel i super lekarze - to sie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×