Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pistejson

wzwód przy całowaniu co wtedy ?

Polecane posty

mam pytanie do kobiet jeżeli podczas pocałunku chłopakowi stanie a jego dziewczyna siedzi w miejscu odczuwalnym stojącego członka to czy jej przeszkadza czy chlopak musi jakos przerwac pocałunek i zmienić pozycje? i czy wogóle ma się czego wstydzić ? Prosze o szczerom odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż od zawsze
tak ma. mi to akurat nie przeszkadza cieszę się że tak na niego działam. od 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Dziewczyno to normalna reakcja.Ciesz się,że tak działasz na niego.Powinnaś wziąć to stojące do ręki i dokończyć,albo jak wolisz na różne inne sposoby.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli jest to poczatek znajomosci ? czy dziewczynie moze sie to niespodobac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
To calkiem normalne :-) Zwykle od tego sie zaczyna. Jesli dziewczyna jest juz Kobieta, zna fizjologie mezczyzn i ja to kreci, to powinno pochlebic, nie przeszkadzac. Mojemu facetowi staje, nawet gdy mnie przytula :-) I jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze gadam_
dojrzała pani :) - chcica już całkiem rzuciła ci sie na oczy? Nie widzisz, ze to pisze facet? W ogóle przestan pierdzielic, ze ty jakiegos partnera seskualnego masz bo non stop siedzisz na kafe i chwalisz sie, ze ponczochy nosisz, a w gruncie rzeczy to pewnie jestes stara, brzydką babą, której nikt nawet kijem nie chce dotknać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Czasami tak trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojvijvoijfoi
1. W razie wystapienia wzwodu podczas calowania nalezy calowac dalej, a rownoczesnie rozszerzyc zakres dzielanie rekami przy intensywnym forsowaniu tkanin w miejscach erogennych. 2. W razie oporu jednostki calowanej calowac dalej, a dalsza akcje powtorzyc po chwili, gdy opor jednostki calowanej zmaleje. 3. W razie niepowodzenia powtorzyc cala akcje calowania ze wzwodem w stosownej chwili pozniejszej. 4. Jezeli punkty 1-3 nie przyniosa rezultatu, to : um,yc zeby, uzyc dezodorantu, sprobowac jeszcze raz za kilka dni, w razie dalszych niepowidzen zmienic obiekt calowany (nie starac sie zwalczac wzwodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Jesli dziewczyna go poczuje, mozesz powiedziec jej cos w stylu "widzisz kochanie, jak Ty na mnie dzialasz?" Wtedy moze sytuacja milo sie rozkreci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może powinnam się wstydzić
ale jakoś nie czuję się urażona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×