Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zocha 0000

Wzwody, wytryski,orgazmy- Panowie, gdzie i jak, ale NIETYPOWO

Polecane posty

Gość Zocha 0000

Orgazm podczas jedynie pocalunkow? Klopotliwy wzwod w komunikacji miejskiej? Opowiadajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio28
Ja mam często wzwody od czytania tego forum:) Na ogół czytam je w pracy więc czasem aż wstyd wstać od biurka. Co do wytrysków to same się nie zdarzają ale z odpowiednią pomocą kobiety...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Wiadomo o jaka pomoc kobiety chodzi :-) Niedawno na forum byl topic o tym, jak facet doszedl calujac i przytulajac swoja kobiete, jeszcze w ubraniach. Panowie, zdarzaja sie Wam podobne akcje? Az takie podniecenie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio28
Nigdy czegoś podobnego nie miałem za to raz doszedłem dosłownie po 30 sekundach kiedy moja partnerka trzymała go w ustach:) Byłem strasznie napalony. Spuściłem się jak koń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio28
A skąd u Ciebie Zocha 0000 ta ciekawość? Czy Tobie zdarza się mieć mokro w gaciach od tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Skad? Uwielbiam meska fizjologie, odruchy, reakcje, wszystko. To jest bardzo podniecajace :-) Ogolnie nie robie sie jakos przesadnie mokra, ale kiedys podczas ogladania filmu z chlopakiem, byl blisko, trzymal mnie za reke, gladzil wlosy i TYLKO TYLE, a w wc odkrylam, ze jestem niezle mokra. Co ciekawe, nawet nie odbieralam jakiegos mega podniecenia, po prostu ogladalam film :-) Gdyby wtedy posunal sie dalej, to by na pewno sie ucieszyl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony_kibic
Zocha, to ja Ci chętnie te wszystkie męskie odruchy, reakcje itp zaprezentuję na żywo. Będzie mogła patrzeć do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Kibic. :-) Moze najpierw o nich opowiedz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony_kibic
Jak to mawiają milczenie jest złotem :) Kręci mnie pokazywanie się nieznajomym kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandM
Teraz nie ale dawniej miałem orgazm prze ocieranie się o dupcie mojej dziewczyny przez 2 pary spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Mowa jest za to srebrem, a zachlannym nie ma co byc :-) Opowiedz chociaz , czy zdarzyly/ zdarzaly Ci sie takie nietypowe akcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
MandM a dales jej to wyraznie do zrozumienia? Czy ukryles? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Kibic, jak chcesz, to zostaw maila, odezwe sie pozniej, bo musze spadac :-) Milego popoludnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, napisz do mnie jeśli masz ochotę: arecki_arecki@o2.pl Jestem (podobno) przystojnym brunetem z naprawdę czymś bardzo dużym w spodniach... chcesz się przekonać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio28
Napisałaś Zocha, że podnieca Cię męska fizjologia. Idąc tym tropem...lubisz połykać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Wrocilam :-) Napisze do Was niebawem :-) Facio- wytryski sa dla mnie bardzo podniecajace, ladujace w roznych miejscach... W ustach tez- lubie to, ale tylko wtedy, gdy chce tego sama, a facet jest mi wtedy calkowicie poddany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio28
Czyli dogadalibyśmy się;) Mnie strasznie kręci jak kobieta daje mi dojść w ustach albo na twarzy. Każdy ma swój fetysz. Może podasz mi Zocha maila do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Facio Nie lubie , gdy facet mysli, ze jak juz mu stanal, to ja juz mu musze obciagnac z polykiem. Jedynie moge piescic go oralnie, sprawic mu przyjrmnosc :-) To dla mnie duza roznica :-) Ta druga opcja sprawia i mnie przyjemnosc i lubie to :-) Chcesz ze mna podyskutowac o fizjologii meskiej, czy damskiej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Mianowicie? Rozwin troszke :-) W jakich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
A jak szybko stanal Ci w kntakcie z kobieta? Milym kontakcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
A może jakieś nietypowe, czy nawet kłopotliwe akcje? :) Panowie, wypowiadajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczalski
Ja czasami ( w sumie moze z 3 raazy w zyciu) a nawet ostatnio obudzilem sie caly zalany w spodniach sperma tak sie dzieje gdy dlugo sie nie spuszczalo. mialem cale mokre bokserki z przodu musialo byc tego duzo. zdjolem z siebie wytarlem sie zgrubsza husteczka ktora mialem obok i poszedlem spac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Był jakiś cudownie erotyczny sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raull
Lubie patrzec na moją koleżankę w pracy jak się porusza potem mi staje i jestem tam mokry ale osobiście orgazmu nie przechodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczalski
snila mi sie kolezanka nie widzialem jej jeszcze nago na zywo ale tak jak wygladala w snie napewno sie zgadza:D jest dosc wysoka geste blond wlosy jest chyda ale nie tak ze widac kosci a do tego wielkie piersi przez ktore prawdopodobnie wlasnie doszedlem:p kleczala przedemna ja lezalem i robila mi tak wspanialego loda tak delikatnie i tak sexownie ajjjj:D nie speszac sie jakby chciala moc robic to jak najdluzej zebym za szybko nie doszedl a doszedlem miedzy jej piersiami i zalalem ja cala szyje i piersi to byl sen dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 0000
Wow, super! Tak, hiszpan to jest to, zdecydowanie :-) Raul, czyli robisz sie mokry od preejakulatu? No tak, bo kolezanka jest za daleko :-( Panowie, zapraszam do zwiezen :-) A moze ktoremus z Was, udalo sie dojsc podczas jakis niewinnych pieszczot- dotyk, przytulanie pocalunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×