Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała marysiuaaa

czy ten facet jest normalny?

Polecane posty

Gość mała marysiuaaa

poznałam faceta, jest bardzo oczytany, to dla mnie jest aż dziwne, potrafi wymienic wszytskie 8 tysięczniki, zna okres obiegu wokół słońca trocche taki dziwak, co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana233333
rzadko spotykane ale chyba w niczym to nie przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny 5
to podstawowa wiedza, ludzie, jakie wy szkoły kończyliście??? No. chyba, że to prowokacja, to jeszcze bym zrozumiał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
ten facet ma zainteresowania ciekawa jestem jaka wiedza TY mozesz sie pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała marysiuaaa
zna okres obrotu wenus wokół słońca, wie kiedy padł ostatni tur w polsce, trochę mnie to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna po awf...
ja bym takiego nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z radomia....
faktycznie dziwny jakis mol ksiazkowy i pewnie prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała marysiuaaa
no ale zrozumcie mnie, ktoś mnie musi ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega z Radomia
intelektualista, dobsze ,rze nie psełdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyonizy
i co z tego że oczytany ? zapewne śmierdzącym brudasem jest i fleją, obszczane portki zakłada i koszulę poplamioną olejem rzepakowym bo w czasie smażenia kiełbasy na patelni też czyta , naukowiec pieprzony , znam takie ciężkie przypadki, na wódkę do knajpy nie pójdzie , może żyć bez balangowania i bez panienek , znowu książkę kupił i zadowolony , przeczyta i postawi na regale i będzie się kurzyć , do duupy z takim gostkiem, życia nie zna , tylko to co wyczytał w książkach , do jajec z takim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina z garwolinaa
beznadziejny gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty uważaj bo wiesz moze tylko kieruje cie na taki tok rozmowy gdzie dobrze sie w temacie czuje... wiesz ja ci moge zaimponować np. tym ze wiem jak sie niwelatorem bawic a wcale nie jestem geodeta a mogla bym sie podac za geodetkę bo troszkę gdziesz tam czytałam i bawiłam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
nie wierzę w to co czytam , co czytam powyżej ...świat schodzi na psy , znaczy na pudelka.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina z garwolinaa
o czym można pogadac z takim gościem dla mnie facet musi byc przystojny nie interesują mnie jego hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość untilllo
dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleeee
a poza tym jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×