Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rynwald

wolę dać przyjemność kobiecie niż sobie........

Polecane posty

Gość iaww
ow(ow): Mogę Ci się nawet podobać, ale raczej nic by z tego nie było, skoro dla Ciebie ważne są perwersje seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że ogon nie zaplątuje nam się bezustannie w przewody zasilające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Najważniejsza jest miłość. Bez niej nic do Was nie dotrze. Żadne-logiczne nawert argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Jak się kochasz, jak się seksisz po zwierzęcemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww wlasnie przeczysz sama sobie skoro kogos kochasz to jestes w stanie poswiecic dla tej osoby wszystko kochasz, wierzysz, itd itd i co?? a jak sobie wymysli cos innego niz tylko dziurka w koszuli nocnej na --jak to ladnie okreslilas??? wysokosci jego penisa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vievior do "kabelkow" to ja z rekami i w rekawicach :P:P:P ogon trzymam z daleka jak bys kiedys przezyl luk na 100kV, to tez bys mial stresa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham się wręcz zwierzęco. Ale nie umiem lizać się po jakach jak wspomniany owczarek, więc można chyba uznać to uczucie za w pełni platoniczne. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaa bedzxie cala seria, ale trudno a jak to jest po zwierzecemu?? jaki jest wyznacznik tej zwierzecosci??? "bierz mnie moj zwierzaku" ??? w sumie banal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do ow(ow): Jak się kogoś kocha, to się go chroni przed wszelkim złem, przed którym tylko można ochronić. Pozwolisz malutkiemu dziecku bawić się nożem, bo się błyszczy i jemu się podoba? Pewnie nie. Dlatego ja nie dam mojemu ukochanemu czegoś, co niszczyłoby jego godność, poniżało jego czlowieczeństwo-co by go niszczyło, krzywdziło. Nawet, jeśli to coś będzie według niego atrakcyjnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veivóir
Długo jeszcze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sm albo wytnij po 2 ostatnie zebra z kazdej strony, albo trenuj joge, przez jakies 10 lat a i nie pij tyle piwska :D piwo uczula, puchne po paru litrach normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veivóir
Dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M albo jesteś bardzo wygimnastykowany albo hojnie obdarzony przez naturę. Mnie nigdy nie udało się sięgnąć aż tak daleko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veivóir
Już tylko 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicior ty idz do sklepu dopoki otwarty, bo potem bedziesz zasuwal do nocnego alboi na stacje :) koncza sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×