Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa*ja

Dr Brzuchański Czechy

Polecane posty

Gość gość
Zrozum ze ta spacja miedzy brzuchanski a @ robi się sama! Dlatego dopisalam ze jej tam nie ma! Ty pisząc niby prawidłowo adres meilowy tez tam spacja się zrobiła. Chciałam tylko dziewczynie pomóc ale zawsze znajdzie się przemadrzala madralinska. Piszac adres zrobiłam dopisek ze jest bez spacji bo nie da się wstawic adresu bez spacji. Ja go podalam jednym ciagiem ale klikajac wyslij on sie pojawia ze spacja. Ja na to wpływu nie mam. Szkoda ze istnieją takie wredne osoby które zamiast pomóc to się madruja! Ale ja wiem czemu jesteś taka bo żadnej operacji nie mialas i zazdroscisz innym ze mają lub będą je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu zazdrościć? miałam już jedną operację i teraz czeka mnie druga więc nie rozumiem czego tutaj zazdrościć. Bardziej współczuje sobie i innym że muszą się operować a nie urodzili się takimi jakimi by chcieli. Tyle mam do powiedzenia na Twój post. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Dziekuj***ardzo za kontakt do dr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialas przyznac mi rację ze jednak spacja tworzy się sama bo podalas identyczny adres do mojego. Wystarczyło przeprosic i przyznac się do błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
To nie ja sie spieralam o adres mail do dr, Diekuje za jego podanie i jeszcze mam pytanie czy mozna do dr Brzuchanskiego pisac po polsku i jak dlugo sie czeka na odpowiedz? Dzieki i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę że mam Cię za co przepraszać gdyż dopiero jak wstawiłam adres zobaczyłam że robi się to automatycznie a Ty nie przypominam sobie żebyś o tym pisała tylko sama zaczęłaś się dalej kłócić choć sama widziałaś że jest tam spacja to nie podałaś głównego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież przy adresie zrobiłam dopisek ze w adresie nie ma spacji! Myslisz ze po co to napisałam? Czytaj ze zrozumieniem i nie wysyłaj mnie do okulisty bo teraz moglabym napisac tobie to samo . Albo jesteś głupia albo taką udajesz. Kończę temat bo to do niczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ludzie Ciebie odpierają gdy piszesz że nie ma spacji a jest spacja. Napewno nie za mądrą. Trzeba było poprostu napisać że jest spacja bo sama się robi przy dodawaniu adresu a nie rzucać się jak g****o w trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debil no coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasniam jeszcze raz: Podajac adres mailowy napisalam aby adres ten przepisac bez spacji! Czego nie rozumiesz? Co mialam wyjasniac? Mądry zrozumie. Ty druga operacje to zrób mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz pisac po polsku do dr Brzuchanskiego, on bardzo dobrze zna polski. Na pierwszy e-mail w miare szybko Ci odpisze, pozniej trzeba czekac jakies 5-7 dni. Przynajmniej ja tak mialam, a pisalam do niego 3 tyg. temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operację zrobię sobie tego co ja uznam za stosowne. Zresztą bez operacji mózgu i tak będę znacznie lepiej wyglądać od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1978
wiooola0000 robilaś nos za 3200 zł z pobytem w szpitalu? Ile kosztuje pobyt w szpitalu a ile u Pani Kasi? jaka jest roznica w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U pani Kasi 30 zl za dobe z tego co ja sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,proszę podać mi stronę internetową dr.Brzuchańskiego dokładnie chodzi mi o cennik i czy ktoś z Was miał zabieg odsysania tłuszczu,jeśli tak to jaki to koszt?pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli z Warszawy do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy m.in. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/modelkiszkolenia Prosimy również o cierpliwość do każdej zgłoszonej osoby oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Brzuchanski nie robi odsysania tluszczu. Sama pisalam do niego w tej sprawie, bo chcialam miec liposukcje nog, ale odpisal, ze juz nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz mi polecić jakiegoś taniego jak dr.Brzuchański ,który zajmuje się odsysaniem tłuszczu????dziękuję za inf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę śmiało polecić dr Polaka z Ostravy, ceny ma przystępne a i robota w jego wykonaniu to arcydzieło. Podejście do pacjentek przed zabiegiem jak i po zabiegu jest profesjonalna. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać bo dr mówi b.dobrze po Polsku. Z tego co się orientuje to ma dr przedstawicielstwo w Polsce, które zajmuje się wszelkimi sprawami żeby po 2-3razy nie jeździć, poza tym ma tez usługę przewozu pacjentek z Polski do kliniki jak i po zabiegu odwiezienie z powrotem, bardzo dobra opcja jeżeli chcesz bezpiecznie i wygodnie wrócić nie zaprzątając sobie tym głowy. Jak chcesz więcej sie dowiedzieć to zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do polaczka kot z kulawa noga nie wdepnie a co dopiero jakis chetny na operacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za inf.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie wróciłam z plastyki brzucha.Opieka super.Jestem zadowolona.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaska133
Dziewczyny jakksztaltuja sie aktualnie ceny u doktora? Robil ktos piersi ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podajcie proszę adre @ doktora Brzuchalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki czy orientujecie się jaki doktor w czechach robi korektę powiek dolnych własnym tłuszczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz 7 lat po operacji brzucha u dr. Brzuchańskiego i powiem wam tyle, że z brzucha jestem bardzo zadowolona, a blizn prawie nie widac. Nie bójcie sie dziewczyny bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×